Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 2019

Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 2019
23.09.2019

Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 65

Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin

Dünyada bir insanın olması muhtemel değildirmasaj sevmedim. Sonuçta, bir saat ve tamamen fiziksel ve zihinsel, dinlenmek için yarıdan daha hoş şey masaj terapisti maharetli ellerine altında var mı? Orada bir tarifsiz hafiflik ve ruh tüm vücutta göksel mutluluk bir durumda olduğu için oturumdan sonra anlamıyla ben, sinek ve yükselmek istiyorum. Birkaç zevklerinden biri olduğunu, insan vücudunun gerçek faydalar getirerek, keyifli duyumlar ek olarak - Nasıl değil ise, bir masaj sevebilir ki?

Kadın nüfusu en sevilenlerden biridir vepopüler karın selülit masajıdır. Bu prosedür, deri altı yağını etkili bir şekilde etkileyebilir, kan dolaşımını ve bağırsak fonksiyonunu iyileştirebilir, yağların bölünmesine neden olur ve kötü bilinen "turuncu kabuk" yavaş yavaş yok olur. Tabii ki, selülitin tamamen ortadan kalkması için bir ya da iki prosedür yeterli olmayacaktır, tercihen her 2-3 ayda bir, 8-10 seanstan (her gün) oluşan özel bir dersten geçmek mümkün olmayacaktır.

Ancak, el ile yapabilirsinizselülit karşıtı masaj. Bunu yapmak için sırtına yaslan, rahatla ve karnındaki cildi sıkıştırmaya başla. Saat yönünde üreterek, her yeni daireyle onları daha yoğun hale getirerek, cildin kızarmasına kadar. Tweaks'i bitirdikten sonra mide saat yönünde bir havlu ile ovalayın.

Ama görüyorsanız, böyle bir şey olduğunda çok daha hoşmucizevi bir prosedür iyi bir uzman yapar. Ve daha da iyisi, standart manuel masaj için anti-selülit masaj sargısı eklerseniz. Onun görevi hacmini azaltmak biyokimyasal süreçleri hızlandırmak amacıyla vücut ısısını artırmaktır. Örneğin, laminarya vücut şal yaparsanız, cildiniz olacak o zaman sadece son derece elastik ve esnek, ama minerallerle memnun; yosun fucus ile ikame durumunda, deri toksinlerin ve yabancı maddelerin giderilmesi katkıda; lotus cilt dokusunu güçlendirir ve sıkılaştırır, gözenekleri daraltır.

Ama yine de belinize dikkat etmelisiniz.Sadece cildin geri "dönüş" çok kolay olduğu bilinir fazla suyu kaldırmak: İlk seanstan sonra ve tiner 5 cm'den olacak, bu yağ gitmesini olmasından kaynaklanmaktadır değildir. Karnın anti-selülit masajı, bazı fiziksel eğitim ve doğru beslenme ile birleştirmek başlayacak Yani oldukça güzel olacak.

Vücut hacmini azaltmada çok etkiliSuyu etkiler ve daha kesin olarak, onun jetleri. Bu hidromasaj sadece cildi iyileştirir ve kasları rahatlatmaz, aynı zamanda tüm organizmadan gelen stresi de "ortadan kaldırır". Karın anti selülit su masajı için en etkili, düzenli olarak, kendi takdirine bağlı olarak jetin sıcaklığı ve basıncı değişiyordu. Her problem sitesi için dozlamaya çalışın. Evde, jakuzili küvetiniz varsa bu prosedür mümkündür. Ama daha önce bir uzmana danışmak daha iyidir, bu da su dahil vücudunuzun problem bölgelerine ve midenize doğru şekilde nasıl uygulanacağını size söyleyecektir.

Sonunda selülit karşıtı olduğunu belirtmek isterimKarın masajı bazı kontrendikasyonları vardır. Tromboflebit ve tromboz muzdarip olanlar için prosedüre başvurmak gerekli değildir. Hamile bu prosedür sadece kontrendikedir. Ayrıca kritik günlerde ondan kaçınmak daha iyidir. postoperatif dönemde deri, kalp-damar sisteminin belirli hastalıklarda enfeksiyöz ve onkolojik hastalıkların, hasar durumunda, masaj yararlı değildir kalmaz, çok zarar getirebilir.

Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 2019

Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 2019

Related news

 • Vladimir Zaitsev kim
 • Paça Tarifi
 • YARIM BOT MAVİ PAPATYALI BAYAN PATİK YAPIMI
 • Ekşi krema sosu. Yemek tarifleri
 • Kelebek Örgü Modeli

 • Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 24

  Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin


  Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 92

  Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 15

  Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 2

  Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 21

  Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 45

  Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 40

  Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 56

  Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 100

  Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 31

  Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 97

  Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 74

  Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 4

  Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 17

  Mide anti-selülit masajı: keyfini çıkarın ve kilo verin 80