Meyankökü kökü bulmamızdırMeyankökü kökü bulmamızdır

26.05.2019

Meyankökü kökü bulmamızdır 36

Meyankökü kökü bulmamızdır!

Tıpta sıklıkla kök kullanılırmeyan kökü. Zarflı ve balgam söktürücü özelliklere sahiptir ve öksürüğü başarıyla tedavi eder. Buna ek olarak hafif bir müshil olarak da kullanılır. Bileşiminde bulunan maddeler güçlü anti-inflamatuar ve bakterisidal etkilere sahiptir.

Meyan kökü, sadece meydan okumakla kalmaz, aynı zamanda yardımcı olur.Vücut diğer ilaçları absorbe eder ve etkilerini önemli derecede arttırır. Sonuç olarak, tedavi mümkün olduğu kadar hızlı ve etkilidir. Antimikrobik, antispazmodik ve anti-allerjik özelliklere sahip olması önemlidir. Ve son zamanlarda bilimadamları tanımlamış ve malign tümörlerin tedavisinin meyan kökü çok etkili olduğu gerçeğini tespit etmiştir.

Bu doğal bitki için talimatlararaç, hangi durumlarda ve nasıl doğru bir şekilde kullanılacağını anlamaya yardımcı olacaktır. eğer istenirse, herhangi bir eczanede satın edilebilir ve şurup, bileşim, bağımsız bir şekilde, üretim aktif maddelerin ağırlığı ihtiva kolaydır. Kalın şurup meyankökü (dört gram) etil alkol ihtiva eden bir karışıma ilave edilir, bir şeker şurubu (seksen altı gram) ile seyreltilir ve kaşık şurup meyan kökü kullanıma hazır elde edilir. Kontrendikasyonlar neredeyse yoktur. İçindeki şeker içeriği nedeniyle, bu şurup diyabetli insanlara dikkatli verilmelidir. Bazı hastalarda bazen kişisel meyankökü ferahlıklarına karşı toleranssızlık olur. Diğer tüm durumlarda, vücudun bir anda birçok yönde iyileştirici bir etkisi olduğu için, çok yararlı ve etkilidir.

Meyan kökü güçlü balgam,solunum yolunda oluşur ve hızla ayrılmasını teşvik eder. farinks küçük yaralar oluşabilir öksürme zaman özel bir küçük hastaları teslim tatsız ve rahatsız çürük. Şurupun dezenfekte edici etkisinden dolayı, hızlı iyileşme gerçekleşir. Bu tür trakeobronşit, pnömoni, kronik ve akut bronşit ve meyan kökü kullanan diğer hastalıklar gibi güçlü bir öksürük ile birlikte solunum hastalıkları, kompleks tedavisinde endikedir.

Talimat, günlük üç kezşurup uygulaması. İki yaşından küçük bebeklerin her bir resepsiyonda en az iki damla damla verilmelidir. Şurup, biraz su ile inceltilmelidir. Altı yaşına kadar olan çocuklar on damla arttırılabilir. Başvurulurken bilmeniz gereken en önemli şey, meyan kökü sıvı alımında belirgin bir artışa ihtiyaç duymasıdır. Balgam üzerindeki etkisi ve seyreltilmesi için bu gereklidir. On iki yaşın altındaki çocuklar yarım bardak suya elli damla verilebilir. Adolesanlara ve yetişkinlere, cam başına bir çay kaşığı bir doz önerilir. Her durumda, uzmanlar on günlük bir tedavi dersi önermektedir. Kurs süresinin uzatılması gerekiyorsa, daima doktorunuza danışın.

Hastalıkları olan hastalarbronşiyal astım, diabetes mellitus yanı sıra gebe ve emziren annelere meyan kökü uygulamak için doktorun izni yeterlidir. Kontrendikasyonları ayrıca, alevlenmeleri ve gastrit sırasında ülseratif hastalıkları içerir. Meyan kökünün bileşiminde etil alkol içerdiği için ilacın bebeklere özel olarak dikkat edilmesi gerektiği söylenebilir. Alışılagelirken ilacın son kullanma tarihine daima dikkat edin. Güneş ışığından ve serin yerden iki yıldan fazla süreyle korunabilir. Ve bu hastalıkta meyan kökü kullanıp kullanmamamızdan şüphelenirseniz, mutlaka bir uzmanla görüşün.

Meyankökü kökü bulmamızdırMeyankökü kökü bulmamızdır

Related news

 • Rahat bir uyku için yapılması gerekenler
 • Radonez Azizler Katedrali: kuruluş tarihi ve fotoğraf
 • Kıymalı Karnıyarık Böreği Videosu
 • GTA-5de ana makinenin nasıl değiştirileceğine ilişkin ayrıntılar
 • Mantarlı Yumurta Tarifi Videosu

 • Meyankökü kökü bulmamızdır 48

  Meyankökü kökü bulmamızdır


  Meyankökü kökü bulmamızdır 87

  Meyankökü kökü bulmamızdır 94

  Meyankökü kökü bulmamızdır 13

  Meyankökü kökü bulmamızdır 58

  Meyankökü kökü bulmamızdır 71

  Meyankökü kökü bulmamızdır 84

  Meyankökü kökü bulmamızdır 95

  Meyankökü kökü bulmamızdır 40

  Meyankökü kökü bulmamızdır 62

  Meyankökü kökü bulmamızdır 99

  Meyankökü kökü bulmamızdır 16

  Meyankökü kökü bulmamızdır 69