Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksiMevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi

26.05.2019

Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi 86

"Mevsim" (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi

Orenburg'da "Mevsimler" - bir konut kompleksi,metropolün modern sakinlerinin tüm gereksinimlerini karşılar. Mükemmel bir sonuç elde etmek için elverişli konum, kendi altyapısı, gelişmiş teknolojilerin kullanımı ve yenilikçi materyaller. Bugüne kadar, birçoğu rahat dairelerin mutlu sahipleri haline geldi ve faydalarını değerlendirmeyi başardı. Bizim görevimiz sakinlere sağlanan konfor düzeyini değerlendirmektir.

"Mevsim" (Orenburg) konut kompleksi

Proje hakkında

Orenburg'da "Mevsimler" - 12 kişilik bir konut kompleksideğişen sayıda katlı evler. Her ev, her biri 10 ila 17 katlı blok bölümlerinden oluşmaktadır. Bu proje, 22.5 hektarlık bir alanı kapsayan yeni bir konut mikro-bölgesinin büyük ölçekli bir gelişmesidir. Evler, modern yapı malzemeleri kullanılarak büyük panel teknolojisine dikilmektedir.

Inşaat özellikleri

Orenburg'da "Mevsimler" - bir konut kompleksi,çeşitli aşamalarda dikilmiştir. İlk aşamada "Sonbahar" adı verilen 4 ev inşa edilmesi planlanmaktadır. Gelecekte, "Yaz", "İlkbahar" ve "Kış" binalarının inşası planlanmaktadır. Bugüne kadar 7 bina inşa edildi ve işletmeye alındı, tesisin son teslim tarihi 2019 (3 çeyrek) sonu olarak planlandı.

"Mevsim" (Orenburg) konut kompleksi - geliştirici

Betonarme inşaatı içinPrefabrik tipte paneller, çalışma sürecini hızlandırmaya ve bütün binanın bütününün güvenilirliğini ve dayanıklılığını arttırmaya olanak tanır. Havalandırmalı bir cephenin montajında ​​sadece modern malzemeler kullanılmaktadır: yalıtım tabakalı alüminyum levhalar. Havalandırılmış cephesi, yapıya temiz ve estetik bir görünüm kazandırır. Her girişte yüksek hızlı, sessiz asansörler olacak.

konum

Şüphesiz, hangi yerin olduğunu bilmekle ilgileniyorsunuzOrenburg'da bulunan konut kompleksi "Seasons" in yapımı için seçildi. Geliştirici, her ikametgahın rahatlığına odaklandı, bu yüzden şehir merkezinden çok uzak değil, aynı zamanda çevre dostu bir yer seçti. Kompleks, Zafer Caddesi üzerindeki Dzerzhinsky bölgesinde inşa ediliyor. Yürüme mesafesinde - botanik bahçesi, parklar ve meydanlar. Zararlı endüstrilerin yokluğu yine bölgeyi küçük çocuklu aileler için mümkün olduğunca eğlenceli hale getirdi. Ve bütün bunlar - şehir merkezinden uzak değil.

Ulaşım erişilebilirlik

Tüm alıcılar mükemmel ulaşım notOrenburg'daki "Seasons" projesinin kullanılabilirliği. Konut kompleksi fotoğraf en iyi tarafı ile gösterilmiştir. Toplu taşıma duraklarının varlığını doğrularlar. Şimdi şehrin herhangi bir noktasına giden yol minimum zaman alıyor. Araba sahipleri için geniş park yerleri ve Orenburg'un merkezi sokaklarından birine özel bir çıkış var. Yoğun saatlerde bile, yoğun trafik olduğunda, neredeyse hiç trafik sıkışıklığı yoktur.

"Seasons" (Orenburg) konut kompleksi: yorumlar

altyapı

Ulaşım erişilebilirliği sadece tek değilOrenburg'daki "Seasons" projesinin avantajı (konut kompleksi birçok avantajı kendine çekmektedir). Karmaşık bir arazide inşa ediliyor, bu nedenle bugün modern sakinlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan gelişmiş bir altyapı hakkında konuşmak için çok erken. Ancak proje, tüm sakinlerin yanı sıra bir alışveriş ve eğlence ve kültür ve eğitim merkezi için favori bir yer olacak bir anaokulu, bir kamu bahçesi inşa etmeyi öngörüyor. İnşaat yoğunluğuna rağmen, Orenburg'daki LCD "The Seasons" bölgesinde kendi okulunu inşa etmesi planlanmamıştır. Konut kompleksi (ilk kiracı tarafından projenin tarifi bunu doğrular) alıcılar için hala oldukça ümit verici ve çekici. Yürüme mesafesinde - gerekli tüm alışverişleri yapabileceğiniz en büyük alışveriş merkezi "Metro".

Planlar, daireler

Geliştirici projeyi "Times'a" yerleştirirkenyıl "Orenburg'da Konut kompleksi düşük yoğunluklu bir projenin bir parçasıdır, ancak gerçekte evler birbirine oldukça yakındır. Alıcının seçimi, çeşitli planlama çözümleri ile temsil edilen bir ve iki yatak odalı dairelerdir.

"Mevsim" (Orenburg) konut kompleksi: fotoğraf

Tüm daireler pürüzlü bir kaplama ile kiralanmaktadır: zemin şapı, plastik pencere ve camlı kapılar, giriş metal kapı, radyatör montajı, soğuk ve sıcak su temini, elektrik tesisatı. Tüm işler yüksek kaliteli, gözlemleyen bir teknolojiyle yapılır.

Konut sakinleri dairelerin dışarı çıktığını belirtiyorgeniş, aydınlık, pencerelerden güzel bir manzara. farklı planlama çözümler arasında herkesin kendileri için ayrı odalar ve tüm aile bir araya gelip bir mutfak-oturma odası, ferah üç yatak odalı daireler için küçük şirin stüdyolardan en iyi seçeneği bulabilirsiniz.

Fiyat politikası

"Mevsim", parlak ve modern bir projedirÖlçek geliştirme, birçok kişinin ayrı bir daire satın almayı hayal ettiği kompleks. 36 metrekarelik bir alana sahip tek yatak odalı daire sadece 1,4 milyon rubleye mal olacak ve 2.3 milyon ruble için daha geniş bir "kopeck parçası" satın alınacak. Geliştirici, avantajlı satın alma şartları sunmaktadır: Önde gelen bankalardan taksit ve ipotek kredisi ile ödeme.

"Mevsim" (Orenburg) konut kompleksi: açıklama

Özetleme

Orenburg'da "Mevsimler" - bir konut kompleksi,harika yorumlar. Metropolün gürültüsünden ve gürültüsünden uzakken modern şehir yaşamının onurunu emdi. İlk kiracıların başlıca avantajları arasında konum ve ulaşım erişilebilirliği bulunmaktadır. Elbette bugün, gerekli altyapı olanaklarının eksikliği nedeniyle, bazı rahatsızlık yaşamak zorundalar, ancak bu durum geçicidir.

Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksiMevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi

Related news

 • Kıymalı Sosyete Mantısı Tarifi
 • Taze Fasulye
 • Diyet Yaparken Hangi Besinlerden Uzak Durmalı
 • Patlamış Mısır Örneği Örgü Modeli Yapımı
 • 6. Geleneksel Çocuklar Orienteering Yarışması

 • Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi 20

  Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi


  Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi 48

  Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi 83

  Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi 28

  Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi 7

  Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi 47

  Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi 84

  Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi 8

  Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi 45

  Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi 74

  Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi 62

  Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi 65

  Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi 63

  Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi 82

  Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi 94

  Mevsim (Orenburg) - herkese layık bir konut kompleksi 74