Meincraftda havai fişekler nasıl yapılır 2019

Meincraftda havai fişekler nasıl yapılır 2019
20.10.2019

Meincraftda havai fişekler nasıl yapılır 88

Meincraft'da havai fişekler nasıl yapılır?

"Minecraft" büyük bir koleksiyonen beklenmedik şeyleri yaratabileceğiniz çeşitli tarifler. Örneğin, Yeni Yıl yaklaşıyorsa oyuna Yeni Yıl ruh halinin nasıl getirileceğini düşünebilirsiniz. Bunu yapmak çok kolaydır, çünkü oyun dünyasını daha parlak kılacak oyuncaklar ve süslemeler vardır. Gerçek bir cennet gösterisi - Ama bu size inanılmaz bir şey sunabilir olarak, "Maynkraft" havai fişek özel dikkat gereklidir. Gece gökyüzünde hangi desenlerin görüleceğini tam olarak kontrol edebildiğiniz için bu şovdaki iletken siz olacaksınız.

Havai fişekler, selamlar, roketler

maymunkrafta havai fişekler

Herkes havai fişek gösterebilir."Maincrafter", çünkü belirli becerileri gerektirmez. Bu öğeyi elinizde tutmanız ve farenin sağ tuşuna basmanız yeterlidir. Resmen bir roket denir, ancak yine de kullanıcılar gerçek hayattaki gibi havai fişek ya da kraker olarak adlandırmaya alışıktır. Bununla birlikte, Meincraft'ta havai fişek yapmak isterseniz, oldukça ince ayrıntıları öğrenmeniz gerekir.

Craft roketleri

maymunkrafta kraft havai fişekleri

Her şeyden önce, yapmaya başlamanız gerekirroketin kabuğu. İlk olarak, Maynkraft'ta havai fişek hazırlamak için temel tarife bakacağız. Bunu yapmak için daha sonra tartışılacak barut, kağıt ve bir yıldız bulunması gerekecektir. Zaten bu aşamada deney yapmaya ve havai fişek ekranınıza kişiliği kazandırabileceğinizi belirtmek isteriz. Füze uçuşunun yüksekliğini ve operasyonunun süresini etkileyecek bir ila üç barut barutunu ekleyebilirsiniz. Tarifte bir blok barut varsa, patlama bir saniyede, üç ise üç saniye sürer. Ancak, rengini değiştirmek için hala boş hücreleri yıldız işareti ile doldurabildiğinizden, malzemeleri istediğiniz gibi dağıtabileceğinizi unutmayın. Daha uzun ve daha yüksek olması gereklidir - daha barut kullanın, daha parlak istiyorsanız, daha fazla yıldız ekleyin. Bu arada, yıldız işaretleri tariften tamamen çıkarılabilir, ancak roket sadece gökyüzüne uçacak ve patlama gerçekleşmeyecek. Havai fişek el sanatları da Meincraft'da böyle oluyor. Şimdi şimdi tezgah hücrelerine nasıl bir starlet eklediğinizi anlamanın zamanı geldi.

Havai fişeklerin ana unsuru olarak yıldız işareti

Mayncekrafta havai fişek nasıl yapılır

Taşıyan ana şarj bir yıldız işaretidirhavai fişek gösterisini hayal et. Havai fişekleri "Maynkraft" da nasıl yapacağınızı öğrenmek isterseniz, yıldız işareti olmadan yapmanız mümkün değildir. Kraft çok basittir - onlar havai fişek gelen patlamada bir kıvılcım olacak ne renk belirlemek boyalar eklenir tozu engellemek için. Ancak sadece bu konuyu yaşatmayın, çünkü ikincil işçilik fırsatına sahip olacaksınız. Ancak, bu kez renk transfüzyonunu ayarlayabilirsiniz, yani kırmızı renk sarı veya maviye dönüşebilir. Bunu yapmak için bitmiş olanı başka bir boya ile hazırlamanız gerekir. Ekleyebileceğiniz oldukça geniş bir efekt çeşidi ortaya çıkıyor. Ancak bu renk ve transfüzyonla - Meincraft'daki havai fişeklere getirebileceğiniz bu değil. Saltınız gerçekten benzersiz olacak olan değiştirici sayesinde tarifi daha da değiştirebilirsiniz.

Yıldız değişikliği

ana yemek tarifindeki havai fişekler

Yıldız işçiliği yaparken, tüm hücreleri kullanmayınboya altında - bir veya iki boş bırakın, çünkü havai fişeklerinizi değiştirme fırsatınız var. Öncelikle ekleyebileceğiniz birkaç etkiyi düşünmelisiniz. Tarifi ışık içeriyorsa, muhteşem bir görsel kırılma etkisi elde edersiniz. Şimşek yerine, bir elmas kullanılırsa, havai fişek patlaması hemen gökten yok olmaz, ancak geride bir iz bırakmaz. Doğal olarak, bu iki etkileri birleştirebilirsiniz, ancak bir yıldız sınırlı işçiliği de hücre sayısı, ama yine patlama kendisinin şeklini değiştirmek olanağına sahip olduğunu unutmayın, bu daha da muhteşem hale getirmek için.

Farklı havai fişek türleri

Bir füzeyi nasıl üreteceğinizi zaten biliyorsunuz.Onun yıldızı, renkleri değiştirmek ve çeşitlendirmek ve hatta görsel efektlerle selamı geliştirmek. Son noktayı - patlamanızın alacağı formu - düşünmek kalır. Bu değiştiricilerin hiçbirini kullanmazsanız, patlamanın standart bir yuvarlak şekli olacaktır. Ama eğer boyalardan birinin yerine kalem koyarsanız, gökteki selamın resmi asimetrik olacaktır. Tarifdeki altın bir külçe, bir patlamayı birkaç güzel yıldıza ve bir ateş topu haline getiriyor - büyük bir çember içine. Ama en ilginç olanı, mafyanın kafasının havai fişek gösterisine eklenmesi. Bunu yaparsanız, selam bir sarmaşık başı gibi görünecektir. Çok renkli ve yanardöner yapabilir ya da doğallığı ekleyebilir ve sadece yeşil boya kullanabilirsiniz. Görsel efektlerden farklı olarak, patlamanın şeklini değiştirmek için sadece bir bileşenin kullanılabileceğini söylemez.

Meincraftda havai fişekler nasıl yapılır 2019

Meincraftda havai fişekler nasıl yapılır 2019

Related news

 • ZEYTİN DALI TESPİH BAŞI VE BROŞ İĞNE OYASI TARİFİ
 • Genel Görüşme
 • Selanik Görünümlü Verev Modeli Bere Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
 • Yatak Odası Takımı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Hanım Dilendi Bey Beğendi Battaniye Modelleri

 • Meincraftda havai fişekler nasıl yapılır 95

  Meincraftda havai fişekler nasıl yapılır


  Meincraftda havai fişekler nasıl yapılır 3

  Meincraftda havai fişekler nasıl yapılır 78

  Meincraftda havai fişekler nasıl yapılır 74

  Meincraftda havai fişekler nasıl yapılır 53

  Meincraftda havai fişekler nasıl yapılır 49

  Meincraftda havai fişekler nasıl yapılır 50

  Meincraftda havai fişekler nasıl yapılır 39

  Meincraftda havai fişekler nasıl yapılır 72

  Meincraftda havai fişekler nasıl yapılır 59

  Meincraftda havai fişekler nasıl yapılır 4

  Meincraftda havai fişekler nasıl yapılır 24

  Meincraftda havai fişekler nasıl yapılır 45