Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013 2019

Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013 2019 Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

2013 Mart Ayı Burç Yorumları – Şenay Yangel Burç Yorumları – Şenay Yangel 2013 Mart Ayı Burç Yorumları – Aylık Burç Yorumları – Burçlar, Burçları Mart 2013′de Neler Bekliyor?

KOÇ: Gökyüzü ayın ilk 10 günü iş hayatınızda rakiplerden kaynaklanacak problemlere karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Gizliliğe önem verin ve işinizle ilgili plan proje ve uygulamalarınızı ulu orta paylaşmayın. Merkür’ün 17  Marta kadar devam edecek geri hareketi süresince yeni anlaşma sözleşme kira kontratı gibi belgelerin altına imza atmamaya özen gösterin. Bu tarihler arasında doğru kararlar alamayabilirsiniz. Dikkatli davranırsanız hiç bir sorun çıkmayacaktır. 11 Martta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi hedeflerinize ulaşmanız için yardımcı olacak sizlere. Finansal anlamda kazancınızda hatırı sayılır bir artış yaşayabilirsiniz. 27 Martta karşıt burcunuz Terazi de gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile aşk hayatınızda ve ailenizle ilişkilerinizde problemler yaşanabilir duygularınızı kontrol altında tutmakta zorlanabilir. Öfkeli çıkışlar sergileyerek ilişkilerinizi çıkmaza sokabilirsiniz. Bekar Koç’lar sizlerde yeni bir ilişkinin içindeyseniz kırıcı ve baskın tavırlar içinde olabilirsiniz dikkatli davranın.

Mart şanslı günleriniz: 9 13 14 16 18 23 28

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 5 6 12 15 20 22 27

BOĞA: Gökyüzü enerjisi yüksek bir ayı müjdeliyor sizlere. Bu ay olabildiğince planlı hareket edin. İş hayatınızda açık ara ön plana çıkacağınız bir dönemdesiniz. Şansınızı akıllıca değerlendirmeli ve 1nci önceliğinizi işinize vermelisiniz. 11 Martta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile kendinizi çok daha huzurlu ve güvende hissedeceksiniz. Bu sayede daha sağlıklı ve keskin kararlar alacak uygulayacaksınız. Maddi anlamda kazançlı çıkacağınız bu süreçte harcamalarınızı kontrol altında tutun ve paranızı biriktirmeye bakın. 15 18 Mart haftası bünyenizin zayıf olduğu günler gribal enfeksiyonlara karşı tedbirinizi alarak hareket edin. 27 Martta Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi kıskanç insanların saldırılarına maruz kalmanıza sebep olabilir. Kimseyle ikili tartışma içine girmeyin bırakın saldırsınlar  kim dost kim düşman ayırt edeceğiniz zamanlardasınız. Eş ya da sevgilinizle romantizmin yoğun yaşanacağı paylaşımlarınızın çok daha sıcak ve samimi olacağı zamanlardasınız keyfini çıkarın ve gereksiz kıskançlıklarla ilişkinizi hırpalayacak davranışlar içinde bulunmamaya özen gösterin.

Mart şanslı günleriniz:1 7 10 14 21

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 2 6 8 12 15  20 22

İKİZLER: İş ve özel yaşamınızda iletişimin bir hayli önem kazandığı bir aydasınız. Yönetici gezegeniniz Merkür 17 Marta kadar geri hareketine devam ederken yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için ilk sözü söyleyen taraf siz olmalısınız. Yaşamınızda ki pek çok problem ortadan kalkmaya başlıyor rahatlayacak ve kendinizi iş hayatınızda eğitim hayatınızda daha iyi yerlere taşıyacak fırsatlarla karşılaşacaksınız. İş arıyorsanız pek çok yerden olumlu haber alabilir yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. 27 Martta Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile devam eden beraberliğinizde ciddi sorunlar yaşayabilir ve ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Duygusal geçişleriniz bir hayli kuvvetli olacağından farklı arayışlar kısa surely beraberlikler yaşamanıza neden olabilir.

Mart şanslı günleriniz: 9 12 13 14 16 18 23 26 28

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 5 6 20 24 25 27 29 31

YENGEÇ: Gökyüzü ayın ilk 10 günü seyahat ve yolculuklarda yaşanabilecek problemlere karşı uyarıyor sizleri. Seyahat planlarınız varsa 17 Marttan sonrasına ertelemeniz sizin için iyi olacaktır. İş hayatınızda değişimler söz konusu olabilir bilin ki bu değişimler sizi daha iyi şartlara kavuşturacak. İlk günlerde biraz zorlansanız da çok fazla müdahale eder davranışlar içinde olmamaya özen gösterin. 11 Martta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile bebek sahibi olmak isteyen Yengeç’ler müjdeli haberi alabilir. Yine çocuk sahibi olanlarınız çocuklardan gelecek güzel haberler onların şanslı gelişmeleri ile sevinecekler. 27 Martta Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi Finansal konularda problemlere sebep olabilir harcamalarınızı kontrol altında tutun geleceğinden emin olduğunuz paralara güvenerek yatırım ya da harcamalarda bulunmamaya özen gösterin. Finansal problemler eş ya da sevgilinizle fikir ayrılıkları yaşamanıza sebep olabilir. Bekar Yengeçler bu ay fazlası ile dikkat çekecek ve duygusal yaşamınızda hareketli keyifli gelişmeler yaşayacaksınız.

Mart şanslı günleriniz: 1 7 14 15 16 21

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 6 12 17 20 22 27 27 31

ASLAN: Ayın ilk 10 günü geçmişle ilgili konular gündeminize gelebilir. Finansal anlamda unuttuğunuz alacaklarınızı tahsil edebilir bu anlamda rahatlamalar yaşayabilirsiniz. 11 Martta gerçekleşecek Balık burcunda ki Yeni ay enerjisi ile iş hayatınızda temponuz artacak üretkenliğinizin çok yüksek olduğu zamanlardasınız olabildiğince ön planda olmalı önemli görüşmelerinizi 11 19 Mart arasında gerçekleştirmek için çaba sarfetmelisiniz. Ailenizle olan ilişkileriniz önem kazanıyor sert tartışmalar yaşanabilir. Fikirlerinizi kabul etmemek için ısrarcı davranan aile bireyleri ile hem fikir olabilmeniz oldukça güç. Bu ay boyunca dikkat etmeniz gereken en önemli konu krediler vergiler olmalı. Yeni bir kredi başvurusu yapmayı düşünüyorsanız 2 kez düşünün ve öyle karar verin. 27 Martta Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay sizleri gergin bir ruh haline büründürebilir. İş ve özel yaşamınızda tartışmalar ayrılıklar söz konusu olabilir. Bunun bilincinde olup sinirlerinize hakim olarak hareket ederseniz sonradan pişman olacağınız karar ve olayların içinde olmazsınız.

Mart şanslı günleriniz:1 12 13 14 16 18 23 28

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 2 6 15 20 22 25 27

BAŞAK: 11 Mart karşıt burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay a kadar olan süreçte iş hayatınızda sabırlı çalışkan ve işinize önem vererek hareket ederseniz ayın ilerleyen günleri ile birlikte mükafatınızı alacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızla rekabet içinde değil uyum içinde olmaya özen gösterin. Bu sizler için bir hayli zor olsa da! 11 Martla birlikte özel yaşamınız önem kazanmakta. Uzun zamandır devam eden problemleri tek taraflı çözememiş olmanın karamsarlığı üzerinizde devam ederken eş ya da sevgilinizin hatalarının farkına varması ve ilişkinizi kurtarmak iyileştirmek yönünde sizden talepte bulunması her şeyi değiştirebilir. Samimiyetine güvenin ve ilişkinize bir şans daha verin. Eğitim hayatı devam eden Başak’lar sizlerde sistemli bir şekilde çalışmanızın mükafatını alabileceksiniz. 27 Martta gerçekleşecek Terazi burcunda ki Dolunay gerginliklere tartışmalara yanlış anlaşılmalara sebep olabilir. Tartışmaların sonucunda maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz. Dikkatli ve sakin olun. İç dünyanıza yönelin ve öfkenizi sakinlikle yenin.

Mart şanslı günleriniz: 14 16 19 21 26 28 30

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 5 12 15 20 22 25 27 31

TERAZİ: Gökyüzü ayın ilk 10 günü iş ve özel yaşamınızda gelişen olayların akışına ayak uydurmakta zorlanabileceğinize buna bağlı umutsuzluklar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Yaşadıklarınız sizleri yorsa da mücadele etmekten vazgeçmemeli moralinizi yüksek tutmak için çaba göstermelisiniz. Aksi halde sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. 11 Martta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi sizi daha da duygusal bir hale büründürebilir sizleri. İş hayatınızda haksızlıklar söz konusu olabilir birlikte çalıştığınız insanların akıl oyunları ile karşılaşabilirsiniz. Duygusal davranırsanız istediklerini elde edebilirler. Bunun için kendinizi toparlayın ve uyanık davranın. Parasal konularda alacak verecek dengesini korumaya çalışın. 27 Martta Burcunuzda gerçekleşecek Dolunay enerjisi sizlere iyi gelecek ve zayıf düşmüş enerjinizi yükseltecek. Bugünlerde iş ve özel yaşamınızla ilgili neler yapabileceğinizi düşünmeli kararlar alıp güçlü bir irade ile uygulamaya geçmelisiniz. Bekar Teraziler duygusal yakınlaşmalar aşka dönüşebilir ayın son günlerinde….

Mart şanslı günleriniz: 8 9 13 14 18 23 26 28

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 6 12 15 20 22 27 31

AKREP: Gökyüzü sezgilerinizin yoğun ve yol gösterici olduğu bir ayı müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda sizin dışınızda yaşanacak finansal problemler birlikte iş yaptığınız çalıştığınız kişilerin farklı yönlerini görmenize verdikleri sözleri yok sayarak hareket etmelerinin şaşkınlığını yaşamanıza sebep olabilir. Sınavlardan geçiyor hayatın farklı bilinmeyenlerini öğreniyorsunuz. 11 Martta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile birlikte iş hayatınızda ki kaos belirsizlikler netleşmeye başlıyor ve sizler gelişmeleri sezgileriniz doğrultusunda değerlendirip doğru ve isabetli kararlar alabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise sorunlu bir ilişkinin içindeyseniz 27 Mart Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile birlikte kararlar alabilir resti çekerek huzursuzluğunuza sebep olan her şeyi bir kalem de silebilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Akrepler ise birlikte olduğunuz insanın duygularından bir türlü emin olamaması ve ilişkinin adını koymaktan ısrarla kaçınması karşısında net bir şekilde devam ya da tamam demesini isteyebilirsiniz.

Mart şanslı günleriniz: 1 2 7 10 11 14 16 19 21 29

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 5 6 8 12 20 22

YAY: Gökyüzü ayın ilk haftası işinizle ilgili konularda gerginliklerin yaşanabileceğine işaret etmekte. Yaptıklarınız görmezden geliniyor düşüncesine kapılabilir ve kendi kafanızda türlü senaryolar yazabilirsiniz. Kendinize haksızlık etmeyin. 11 Martta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile boşuna kuruntu edip kendinizi üzdüğünüzü anlayacaksınız. Emeklerinizin karşılığını maddi manevi alacak belki de terfi alarak taçlandırılacaksınız. Özel yaşamınızda ise sorunlu kavga ve tartışmaların yoğun yaşandığı bir ilişki içindeyseniz, Kendinizi doğru ifade edebilmenin avantajlarını yaşayarak eş ya da sevgilinizin haklılığınızı anlaması ile sulh ilan edecek ve birbirinizde daha önce keşfetmediğiniz farklı olumlu yönlerinizi keşfederek ilişkinizi çok daha romantik ve renkli bir hale getireceksiniz. Bekar Yay’lar çalışma arkadaşlarınızdan birinin yoğun ilgisini karşılıksız bırakmayarak duygu dolu bir beraberliğe yol alabilirsiniz.

Mart şanslı günleriniz: 9 13 14 18 23 26 28 30

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 2 4 6 12 20 22

OĞLAK: Gökyüzü ayın ilk 10 günü öfkenizi kontrol altına almanız için uyarıyor sizleri. Her şeyi ben bilirim tavrı ile hareket eder yakın çevrenizi çalışma arkadaşlarını eşinizi haksız eleştirilerinizle kırarsanız; Kırdığınız kadar kırılabilir derin pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Dünyanın merkezi siz değilsiniz! Dünyanın en mükemmel insanı siz olamayacağınız gibi! En iyisi duygularınızı ego ve öfkenizi kontrol altına alın. Kendinize tarafsız bir öz eleştiride bulunun. İnanın gördüğünüz tabloyu sizde onaylamayacaksınız. 11 Martta gerçekleşecek Balık burcunda ki Yeni Ay enerjisi ile kendinizi daha rahat hissedecek işinize gereken önemi vererek hareket edeceksiniz. Hukuksal problemleri olan Oğlaklar davalarınız istediğiniz şekilde sonuçlanabilir madden manen kazançlı çıkabilirsiniz. 27 Martta Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile, Trafikte dikkatli olun bir anlık dalgınlık kazalara sebep olabilir. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizle keyifli paylaşımlarda bulunacak ve ilişkinizi güçlendireceksiniz. Bekar Oğlaklar sizlerde yeni insanlarla tanışabilir ruhunuzu okşayacak keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

Mart şanslı günleriniz: 16 21 25 26 30

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 5 6 12 17 20 22 27 31

KOVA: Gökyüzü ayın ilk 10 günü işinizle ilgili konularda oldukça temkinli davranmanız için uyarıyor sizleri. Finansal konularda risk almamalı kendinize aşırı güvenerek yatırımlarda yeni girişim ve planlamalarda bulunmamalısınız. Ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin sözlerinizin ağırlığının altından kalkamayabilirsiniz. Hukuksal konularda söylediklerinizden dolayı başınız ağrıyabilir ve buna bağlı sorunlar yaşayarak haksızlığınızı yenilgiyle çevirebilirsiniz dikkatli olun. 11 Martta Balık burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile kendinizi haklı görme dürtünüz daha da artabilir yakın çevrenizde ki insanların uyarılarını dikkate alın. 27 Temmuzda Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile olumsuz enerjiler çıkıp gidiyor yaşamınızdan özellikle aşk hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilir yeni bir ilişkiye adım atarak hayatınızın rotasını farklı bir yöne çevirebilir sizi anlayan tamamlayan özel bir insanla yeni başlangıçlara doğru yol alabilirsiniz.

Mart şanslı günleriniz: 23 26 28

Dikkat etmeniz gereken günleriniz: 4 6 12 15 20 22 25 27 31

BALIK: Ay’ın ilk 10 günü iş ve eğitim hayatınızda beklentileriniz üzerinde olumlu gelişmeler yaşayabilir. Daha once zorlandığınız konularda çevrenizden gelecek destekle kolaylıkla ilerleyebilir maddi manevi güçlenebilirsiniz. 11 Martta burcunuda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile birlikte düşünceleriniz netlike kazanacak ne istediğini ne yapmanız gerektiğini bilerek hareket etmenin avantajı yaşam kalitenizi yükseltecek. Ruhsal olarakta kendinizi güçlü ve arınmış hissedeceksiniz. Pozitif ruh haliniz çevrenizde hayranlık uyandıracak. Ayın 15 ve 18 arasında alerjik reaksiyonlara karşı dikkatli olun cildinizle ilgili sağlık problemleri söz konusu olabilir. Maddi anlamda hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz. 27 Martta Terazi burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi eş yada sevgilinizin harcamaları yüzünden sorunlara sebep olabilir. Ay boyunca mümkün mertebe ortak harcamalarınızı dengelemeye çalışmanızda fayda var. Ay’ın son günlerinde almayı düşündüğünüz ev ya da araba ile ilgili süpriz gelişmeler yaşayabilir aile bireylerinin de desteğini alarak mülk sahibi olabilirsiniz. Bekar Balıklar sizlerde bugünlerde karşı cinsin yoğun ilgisi ile karşılaşabilirsiniz.

Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013 2019

Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013 2019

Related news

 • Sağlıklı Kilo Vermek İçin Altın Değerinde 11 Öneri
 • Saç Örgü Modelleri- Örgülü Dağınık Topuz Modeli
 • Kakao Tatlılarda Nasıl Kullanılır
 • Jinekolojik Muayene Ve Önemi
 • Deri koltuk döşemesi nasıl değiştirilir

 • Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013

  Mart Ayı Şenay Yangel Burç Yorumları 2013