Marj Ticareti 2019

Marj Ticareti 2019 Marj Ticareti

Marj Ticareti

İnternet üzerinde ticaret her zaman dahil değildirGerçek bir ürünün satın alınması veya satılması. Frekansta bu, döviz alım satımları için geçerlidir, para alım satım sözleşmeleri alırken veya satarken, trader'lar döviz kuru farkı kazanırlar. Forex piyasasında spekülatif işlem yapmak için büyük finansal yatırımlara ihtiyaç yoktur.

Herhangi bir döviz işlemi gerçekleştirilirKısa borç verme koşulları. Bu durumda tüccar tarafından sağlanan mevduat, marj denir. Marjinal borç, marjı birkaç kez aşan boyutuna göre basittir.

Marj ticareti, işlemlerin yürütülmesidirSatın alma ve yabancı para (varlık) satışı aracı kurum emaneten yerleştirilen tüccarlar kefalet önceden kararlaştırılmış miktarda (marj), sağlayan bir sanal kredi kullanarak.

Bir tüccarın fonlar arasındaki oranmerkezi uğraşan bir kredi alır ve kendi omzunu aradı. Marj işlem nedeniyle finansal "kaldıraç" (omuz) sadece kendi kaynaklarını kullanarak elde edileceği göre anlamlı olarak yüksek gelir, kazanmak için izin verir etkisi etmektir.

Marj ticareti mümkün ise kullanılabilirhem büyüyen hem de azalan pazarda artması için kârlar. işlem iki karşılıklı tamamlanması örneğin gerçekleştirilebilir zaman belirli bir para birimi belirli bir hacmi tersi satın (açık pozisyon), tüccar, bir tamamen satmak gereken süre (kapatma konumuna sonra) ve eğer işlem tamamlandı. pozisyon kapatma net sonucu alış ve satış fiyatları arasındaki farktır. Bu durumda, teminat marjı serbest bırakılması nedeniyle işlemin kapatılması eklenir: Yatırımcının hesabına olumlu bakiye miktarı rehin aşarsa, aksi yatırma işlemi üzerinde kayıp düşülür.

Doğal olarak, işlemler her zaman başarılı değildir, ancakTüccar riskinden neredeyse en fazla - bu onun depozitosu. Aracı, yalnızca işlemin sonucunu değil, aynı zamanda ona eşlik eder. Üzerindeki kayıp kritik bir noktaya yaklaşırsa, tüccar teminat tutarını (sözde marj çağrısı) (çeviride - marj gerekliliği) artırmaya yönelik ihtiyaç hakkında bir bildirim alır.

Marj ticareti böylece tüccarlara sadece yatırımı artırarak karları yönetme fırsatı vermekle kalmaz, aynı zamanda zarar riskini de sınırlar.

Marjinal işlem ve işlemlerle arasındaki temel farknormal bir kredi kullanma - brokerin bir kredi için kullanması gereken herhangi bir fonun yokluğunda. Ayrıca, tüccarın riski brokerın hesaplarına getirdiği fonlarla sınırlıdır. Bu, piyasadaki fiyatın keskin sıçramalarına aracılık eden aracın, marj çağrısı üzerindeki işlemi kapatmayı başaramaması ve zararının bir marjı aşması durumunda, yani; ipoteğin büyüklüğü, daha sonra zarar broker tarafından karşılanır.

Marj ticareti sadece doğruyu içerirtüccar, belirli varlıkları elden çıkarmak, yani satın almak veya satmak. Genellikle bu, spekülatif işlemleri yürütmek için yeterlidir, çünkü tüccar sadece malların fiyatındaki farklılıktan değil, kendisinden de. Malların gerçek teslimini gerektirmeyen böyle bir ticaretin, tüccarların genel maliyetlerinde önemli bir düşüşe yol açtığını kabul etmeliyiz.

Kaldıraç kullanımı ticareti artırırtüccarın sermayesi. Tüccar, sözleşme büyüklüğünün sadece% 1'ine sahip olsa bile, yine de bu yöntem, döviz kurlarındaki fark üzerinde para kazanmasına izin verecektir.

Marjinal ticaret keskin bir katkıda bulunurPiyasadaki işlem hacminde artış. Sonuç olarak, riskler artmakla birlikte, işlem hacmiyle birlikte, pazarın niteliği de değişmekte, daha likit hale gelmektedir.

Marj Ticareti 2019

Marj Ticareti 2019

Related news

 • Elbise Askısı Sıra Dışı Kullanım Alanları
 • Kendi elleriyle otomasyona yakıt ikmali için donatım
 • Scooter Y SCOO RT TRIO 120: yorumlar, özellikleri, slayt gösterisi
 • Seralarda salatalık hastalıkları
 • Çeyizlik Kolay Patik Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

 • Marj Ticareti

  Marj Ticareti


  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti

  Marj Ticareti