Margarita Drobyazko: figür patencilerin biyografisi ve spor kariyeriMargarita Drobyazko: figür patencilerin biyografisi ve spor kariyeri

27.05.2019

Margarita Drobyazko: figür patencilerin biyografisi ve spor kariyeri 78

Margarita Drobyazko: figür patencilerin biyografisi ve spor kariyeri

Bugünün makalesinde,Dünya sporlarında önemli kişilikler. Bu Margarita Drobyazko. Yetenekli buz patencinin, hayatının ve kariyer yolunun biyografisi, özel ilgi göstereceğimiz anlardır.Margarita Drobyzko biyografi

Aile, çocukluk ve figür patencilerin ilk yılları

Margarita, Aralık 1971'de Moskova'da doğdu. Başkentte çocukluğunun ve ergenliğinin büyük bölümü geçti. Bu şehirde, kahramanımız önce buza bastı ve artistik patinajda büyük ilgi gördü. Kız spor yoluna altı yaşında başladı.

İlk eğitimde Margarita, çoğu gibiOnun yaşıtları, ebeveynler yol açtı. Ancak, hiçbiri, kızın ciddi şekilde spor yapmasını ve gerçek bir şampiyon olacağını düşünmedi. İlk başta, Margarita bir hobi olarak paten yaptı. Fakat buna rağmen, zamanın geçişiyle, ilk ciddi başarılar ve sonuçlar vardı. Ve bunların ardında - parlak bir spor geleceği için yüksek umutlar.

Sporcu için artistik patinaj başladısingle. Ancak Margarita mutlu bir şekilde bir çift patenine taşındı. Bu koçun tavsiyesi üzerine yapıldı. Oleg Granionov buz üzerindeki ilk partneri oldu. Ama maalesef, onunla çalışırken, Margarita önemli sonuçlar elde edemedi. Artistik patenci çağdaşlarından pek farklı değildi.

O sırada, Margarita oldukça vasat bir sporcu olarak kabul edildi. Eşi Litvanyalı patenci Povilas Vanagas olduğunda her şey değişti.kirli margarita fotoğrafları

Patenci Star Trek

Yeni ortağıyla konuşmaya başladı.Biyografisi daha önce dikkate alınmamış olan Margarita Drobyazko, ilk kez seyircilerin ve hakimlerin dikkatini çekmeyi başardı. Zaten 1991 ve 1992 sezonunda, ilk başarı ona geldi. Vanagas-Drobyazko çifti Litvanya Cumhuriyeti şampiyonasında altın madalya kazandı.

Ama başarının patencilere dokunmasına rağmen,sonuçları oldukça mütevazı kalmıştır. Olimpiyatlarda, sporcular Dünya Şampiyonalarında sadece 16. sırada yer aldı - 17. Avrupa Şampiyonası'nda biraz daha iyiydi. Margarita ve Povilas sadece 15 oldu.patenci margarita drobyazko biyografi

Profesyoneller: Povilas Vanagas ve Margarita Drobyazko

Bir sporcunun biyografisi şunu içerir:1992/1993 sezonundan önce Margarita Litvanya vatandaşlığını kabul etti. O zamandan beri, yeni vatanının afişleri altında, her türlü çabayı göstermeye başladı. Zamanla, çiftin sonuçları hızla büyümeye başladı. Yeni sezonda (1992/1993), figür patenciler Litvanya'nın şampiyonu oldu ve aynı zamanda Nebelhorn Trophy'de gümüş madalya kazandı. Aynı yılın kış Universiade'sinde, çift kumbaralarında gümüş almayı başardı.

Fotoğrafı daha sık olan Drobyazko MargaritaOnlar ortağı Povilas Vanagas spor kariyerinin zirvelere emin yolu haline geldi birlikte basında görünmeye başladı. Ertesi sezon 1993/1994 yıl onlara bronz madalya Nebelhorn Trophy getirdi, ve bir yıl sonra figür patenciler Alman Uluslar Kupası ve Skate Kanada'da iki gümüş madalya kazandı. Bu dönemde, rakam artistik patinajda Litvanya Şampiyonasında en iyi kaldı. altın Litvanyalı ulusal şampiyonluk sporcular onüç sezondur kazanmayı başardı unutmayın. En yüksek sınavın madalyaları, her katıldığı zaman patencilere gitti.

Bronz Dünya Şampiyonasında 1999/2000 sezonundaPovilas Vanagas ve Margarita Drobyazko aldı. Sporcunun biyografisi, kendisi ve partnerinin Skate Canada'nın altını kazanmayı başardığını gösteriyor. Bu zaferden sonra, Litvanya hükümeti patencilere devlet ödüllerini sundu. 2000 yılının Haziran ayında, Margarita ve Povilas Litvanya Gediminas Büyük Dükü Emri verildi. Bu yıl bir figür patenci hayatında başka bir ciddi olay ile kutlandı - bir düğün. Margarita Drobyazko'nun kocası sadık ve sadık bir ortak değil Povilas.margarita kocası

Gelecek spor kariyeri nasıl patenci oldu

Yıldız çifti liderliğini sürdürmeye devam ettiLitvanya şampiyonası. Ayrıca diğer yarışmalarda da yüksek sonuçlar elde etmeyi başardı. 2000-2002 sezonunda, Grand Prix finalinde Margarita ve Povilas yine üçüncü sırada yer aldı. Farklı yıllarda, çift Skate İsrail ve Karl Scheffer Anıtı'nda 2 altın kazanır.

Biyografi olan Artistik patenci Margarita Drobyazkobirçok ilginç bilgi içeriyor, profesyonel sporları bırakma kararını defalarca yaptı. Eş ve partner bunu ona destekledi. Parite emekli olduklarını 2002 yılında patenle kaldırdıklarını açıkladı, ancak 2004/05 sezonunda patenciler tekrar performans göstermeye başladı. Bir yıl sonra, Avrupa Şampiyonası'nda üçüncü sırayı aldılar, ancak daha sonra profesyonel spor yaptılar. Bu sefer son.

Margarita Drobyazko şu anda

Bugün Margarita Drobyazko tekrar popüler oldu. “Buz Devri”, “Buzda Dans” gibi televizyon projelerinde yer aldı. Basında kıskanılacak bir frekansla çıkmaya başlayan Litvanyalı artistik patenci Drobyazko Margarita, TV şovlarından birini kazandı.

Margarita Drobyazko: figür patencilerin biyografisi ve spor kariyeriMargarita Drobyazko: figür patencilerin biyografisi ve spor kariyeri

Related news

 • Tedaviyle her 2 çiftten 1’i tüp bebek sahibi oluyor
 • Saçlarını bel altında nasıl büyütürler
 • Acılı Sos Tarifi
 • Bu Yaza Damganızı Vuracaksınız İşte Plajların Tozunu Attırmanızı Sağlayacak En Trend Mayo Ve Bikiniler
 • Ekşi krema tavuk

 • Margarita Drobyazko: figür patencilerin biyografisi ve spor kariyeri 98

  Margarita Drobyazko: figür patencilerin biyografisi ve spor kariyeri


  Margarita Drobyazko: figür patencilerin biyografisi ve spor kariyeri 75

  Margarita Drobyazko: figür patencilerin biyografisi ve spor kariyeri 82

  Margarita Drobyazko: figür patencilerin biyografisi ve spor kariyeri 99

  Margarita Drobyazko: figür patencilerin biyografisi ve spor kariyeri 10

  Margarita Drobyazko: figür patencilerin biyografisi ve spor kariyeri 40

  Margarita Drobyazko: figür patencilerin biyografisi ve spor kariyeri 98

  Margarita Drobyazko: figür patencilerin biyografisi ve spor kariyeri 5

  Margarita Drobyazko: figür patencilerin biyografisi ve spor kariyeri 37

  Margarita Drobyazko: figür patencilerin biyografisi ve spor kariyeri 32

  Margarita Drobyazko: figür patencilerin biyografisi ve spor kariyeri 73

  Margarita Drobyazko: figür patencilerin biyografisi ve spor kariyeri 87