Mango olmadan lahana pirzola lezzetli ve yararlı 2019

Mango olmadan lahana pirzola lezzetli ve yararlı 2019

Mango olmadan lahana pirzola lezzetli ve yararlı 20 09.02.2019, 16:47

Mango olmadan lahana pirzola lezzetli ve yararlı.

Lahana harika bir üründür. Her zamanki lahana kalp hastalığı önlemeye yardımcı olur uçucu yararlı kükürt, fosfor, potasyum, manganez, demir, çinko, vitamin C, bir çok içermektedir. suyu vitamini U varlığı Bu ürün sinir sıklıkla Merak insanlar için tavsiye edilir yiyin için o sinirleri yatıştırır ve denge geri sinir sistemini neden çünkü bu kaynaklanmaktadır, mide yanması ile yardımcı olur ve (çok hızlı) bir acil aracı olarak görür. analjezik, vücuttaki metabolik süreçler hızlandırmaya yardımcı olur - Lahana, anti-inflamatuar bir etkiye sahiptir ve. Beyaz lahana temelli özel bir diyet var.

Bugüne kadar satılık lahana bulabilirsinizve renkli ve Brüksel. Ondan çok yararlı olan her şeyi pişirebilirsiniz. Biz pişirme sunabilir Ne: lahana hamburger, ünlü lahana rulo, lahana turşusu, turşu, tuzlu, lahana kendisinden ve diğer ürünler, çorbalar, güveç, börek her türlü ve çok daha fazlası bir parçası olarak salata büyük seçim Caputo yapılabilir.

Manga olmadan Lahana pirzola-lezzetli, basit ve orijinal. Bu yemeğin kendine has bir tadı var. Et yemeklerine (garnitür) ve bağımsız bir yemek olarak eklenebilirler. Soslar ya da sade ekşi krema ve yeşillikleri ile birlikte çok lezzetli bu pirzola.

Manga olmadan lahana köftesi yeterli yemekBasit. Yıkanmak için küçük bir lahana başı, bozulmamış yapraklardan temizleyin. Bundan sonra, başını bir tencereye koyun, su ekleyin ve ateşe koyun. Bir süre için, yapraklar yumuşak olana kadar başını pişirin. Büyük bir soğan ile kıyma makinesinde burulma. Et kıyma makinesi yoksa, lahana ve soğanı ince bir şekilde doğrayın, her şeyi bir kasede karıştırın. Tatlandırıcılık tatlılığı için, biraz rendelenmiş küçük bir havuç ekleyebilirsiniz. Elde edilen lahanada, iki yumurta ve yapıştırma için biraz un ekleyin. Daha önce sütü emdirilmiş biraz beyaz ekmek ekleyebilirsin. Bu, pirzola hassasiyetini artıracaktır. Tuz ve karabiber tadı ekler. Mango içermeyen kızartılmış lahana köftesi, un veya ekmek kırıntılarına önceden batırılabilir.

Lahana ve soğan keserken et kıyma makinesinin yokluğundaPireler doğranmışa benzer. Burada, bir şey önemlidir: un ve yumurtalar birbirine iyi yapışır. Ayrıca, pirzolaların oluşumuyla bile, ellerinde iyi ve yoğun bir şekilde çalınmaları gerekir, çünkü aksi takdirde bir tavada şekilsiz bir döküntüye dönüşeceklerdir.

Manga olmadan lahana köftesi içinde piquancy için,hayranlar varsa, sarımsak veya baharatlı otlar ekleyebilirsiniz. Bu durumda sarımsak, lahana ile birlikte bükün veya ince bir rende rendeleyin. Daha sonra kıyılmış etli bir kase ekleyin.

Için sadece bir lahana kullanınpişirme pirzola gerekli değildir. Patates, kabak, portatif (mısır, buğday, pirinç vb.) Ve diğer sebzelerle kombine edebilirsiniz. Esas olan, hayal gücünüzü göstermek ve malzemelerin birleşimini hesaba katmaktır. Bu yemeğe çeşitlilik katacak.

Örneğin, et sevenler için ekleyebilirsinizpirzola içinde belirli miktarda kıyılmış et bulunur. Bir parça peynirin veya tereyağın ortasına baharatlar da koyabilirsiniz. Daha sonra, pirzolayı kırdığınızda misafirler veya ev üyeleri hoş bir sürpriz olacaktır.

Başka ne ve nasıl lahana köftesi yapmak içinİnternet üzerinden aşçılık sitelerinde, yemek kitaplarında veya tariflerin özel sürümlerinde okuyun. Bugüne kadar kıyma için çok sayıda farklı alternatif var. Ve bildiğimiz gibi, sebze minceatesi, pirzolaların sadece yararlı değil, aynı zamanda lezzetli olmadığını da kanıtladı.

Mango olmadan lahana pirzola lezzetli ve yararlı 2019

Mango olmadan lahana pirzola lezzetli ve yararlı 2019

Related news

 • Tavuk Köftesi
 • ZEYTİN PEYNİR VE HAVUÇTAN YAPILAN PENGUEN
 • Vücutta ödem yapan besinler nelerdir

 • Mango olmadan lahana pirzola lezzetli ve yararlı 11

  Mango olmadan lahana pirzola lezzetli ve yararlı


  Mango olmadan lahana pirzola lezzetli ve yararlı 64

  Mango olmadan lahana pirzola lezzetli ve yararlı 88

  Mango olmadan lahana pirzola lezzetli ve yararlı 94

  Mango olmadan lahana pirzola lezzetli ve yararlı 29

  Mango olmadan lahana pirzola lezzetli ve yararlı 26

  Mango olmadan lahana pirzola lezzetli ve yararlı 79