Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 2019

Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 2019
17.10.2019

Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 33

Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler

Süzme peynir ve haşhaşlı kek harika bir seçenektatlı, neredeyse herkes tarafından beğeniliyor. Sıradan bir kek ve doğum günü pastası yapabileceğiniz bir test için evrensel bir tarif sunuyoruz. Bu yemeği hazırlamak için çeşitli seçenekleri de açıklayacağız.

Test Tarifi

Dört büyük yumurta 200 gram şekerle dövüldüve bir tutam vanilin. Bir paket tereyağı eritin ve hamur ekleyin. Dört büyük kaşığı ezilmiş ve haşlanmış haşhaş ile iyice karıştırın.

süzme peynir haşhaş kek

Bir bardak içine küçük bir kaşık kabartma tozu dökün.un. Her şeyi birleştirin ve dikkatlice hamur yoğurun. Bundan başka herhangi bir pasta makovo-süzme peynir hazırlamak mümkündür. Aşağıda bazı mükemmel tarifler sunacağız.

Krem için reçete

Birkaç seçenek olabilir.

İlk tarif.Yumurta ve dört kaşık şekerle karıştırmak için bir paket süzme peynir ve puding. İstenirse, herhangi bir renk ekleyebilirsiniz. Krem yeterkalınlığında.

İkinci tarif.Süzme peynirini ortada bir karıştırıcıyla karıştırınelli gram tereyağı ve bir çay kaşığı vanilya özü ile hızlandırın. Kütle homojen olmalıdır. İki yüz gram pudra şekeri bir elek aracılığıyla süzülür ve kremaya küçük porsiyonlar halinde eklenir. Kütle mükemmel düzgün ve yoğun olmalıdır.

Üçüncü tarif.Yoğun bir krem ​​hazırlamakform ve yayılmaz, jelatin kullanmak gereklidir. Bir poşet talimatlara uygun olarak hazırlanmalıdır. Bir süzgeç peynirini bir süzgeçten geçirin, böylece gelecekteki kremada topaklar olmadı. Şeker ve ekşi krema ile karıştırın (iki yüz gram). En sonunda, küçük bir vanilin ve jelatin ekleyin. Karışım sıvı olacak. Bu krem, pişirmeden önceki gece buzdolabında bırakılmalıdır. Elde edilen karışım, jelatinimsi bir kıvamda kalındır.

Dördüncü tarifi. Bir paket süzme peynir, yoğunlaştırılmış süt konservesi ile karıştırılır.süt ve altı büyük ekşi krema kaşığı. Pürüzsüz bir mikser ile iyice karıştırın. Elli gram haşhaş ekleyin. Bu krem ​​keklerle yağlanmalı ve birkaç saat buzdolabında bırakılmalıdır. Bu durumda tatlı, sulu ve çok iştah açıcı olacak.

Beşinci tarif.Bu kremayı hazırlamak için çok basit bir yol. Kaliteli süzme peynir ve şeker gerektirecektir. Miktar, zevkinize göre belirlenebilir. Yazlık peyniri kalın ve yoğun ise, miktarını azaltmak için tavsiye edilir. Ekşi krema ekleyebilirsin. Süzme peynirinde tahıllar varsa, bir elek üzerinden ovulması tavsiye edilir. Bu seçenek basit, ama krem ​​çok lezzetli.

Altıncı tarif.Bir tavuk yumurtasını yüz gram şekerle ovun veYarım bardak limon suyu. Malzemeleri iyice karıştırın. Kremada limon kabuğu ekleyin ve bir saat oda sıcaklığında bırakın. Şekeri tamamen çözündürmek için karıştırdığınızdan emin olun. Zaman geçtikten sonra, sıvıyı bir elekle süzün, bir kadeh nişasta ile küçük bir kaşık ekleyin. Karışım homojen olmalıdır. Küçük bir ateşte kremayı kaynatın ve bir dakika pişirin, böylece kalınlaşır. Bir filmle örtün, serin ve buzdolabında temizleyin. Bir süzgeç peynirini bir süzgeçten geçirin. Dayak, ona biraz krem ​​sürün. Karışım homojen olmalıdır.

Alla Kovalchuk dan süzme peynir ve haşhaş turtası. Şenlikli varyasyon

Hazırlanması uzun sürmez.

süzme peynirli haşhaşlı kek

Hamurunu tarife göre yapın ve pişirinondan dört ince kek. Sökün ve soğumaya bırakın. Şu anda, ikinci tarifi için kremayı hazırlayın. İnce tabaklara iki yüz gram büyük ve sulu çilekler kesildi.

Bir "Tatil" pastası oluşturmaya başladıkhaşhaş peyniri de olabilir. İlk kremi kremaya sürün, çilekleri yüzeye sürün ve aşağıdakileri kaplayın. Tüm katmanları aynı şekilde ekleyin. Üst kek ve yanlarda kalın krem ​​ile kaplıdır. Taze çileklerin yarısı ile süslemek için tatlı.

Süzme peynir ve haşhaş doldurma "Lezzetli" ile pasta

Bu yemeğin hazırlanması süreci benzerÖnceki. Temel fark, tabakaların taze hazırlanmış reçel ile bulaşmış olmasıdır. Bunu yapmak için üç yüz gram çileği pudra şekeri ve limon kabuğu ile öğütmeniz gerekir. Gem kalın olmalı. Her katman çok yoğun olmalıdır. Üstte ve her tarafta kremalı.

peynirli haşhaş pasta ___ 'dan Alla KovalchukPuf makowo-süzme peynir hemen tavsiye edilir, böylece kekler yumuşatılmaz. Tatlı çok kokulu ve sulu çıkıyor.

Kek "İştah açıcı"

Bu yemeğin hazırlanması zorluklara neden olmaz. Turta pastası maquo-curd çıkıyor.

turta makow süzme peynir

Başlamak için üzerine krem ​​sürülmelidir.ikinci tarif. Pişirdikten sonra birkaç saat buzdolabında bırakın. Bu durumda, krem ​​bir şekerleme şırıngası yoluyla serbestçe ekstrüde edilir.

Hamur, üniversiteye göre hazırlanmalıdırtarifi. Dahası, onu kalıpların üzerine yaydık ve hacmin 2 / 3'ü ile doldurduk. Küçük bir ateşte yemek pişirmek. Keksiki fazla kızartılmamalıdır. Onları fırından çıkarın ve iyice soğutun.

Fıçılar yanında kek hazırlamaya başlar. Bunu yapmak için her pastanın üzerine kremadan papatya sürün. Biraz haşhaş serpin. Ahududu ile süsleyin ve hemen masaya servis yapın.

"Her Gün İçin" Pasta

Bu yemek çok basit bir şekilde yapılabilir. Hamuru yoğurun, bir kalıba dökün ve kırmızı bir kabuk görünene kadar pişirin. Lezzetli, lezzetli ve çok kolay hazırlanabilen bir süzme peynir ve haşhaşlı kek elde edildi. Tarif isteğinize eklenebilir.

peynirli kek haşhaş tarifi

Örneğin, bitmiş ürünü meyve hamurlarıyla dökün veya pudra şekeri serpin.

Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 2019

Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 2019

Related news

 • Nursel Duruel, en güzel öyküleri okuyacak
 • Tülden Çiçekli Püsküllü Atkı ve Bere
 • Demokrasi Karikatürleri resimleri
 • Gili Emgrand x7 - sahiplerinin yorumları. Çin arabaları Gili Emgrand x7
 • Şeker Pare Tarifi

 • Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 36

  Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler


  Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 51

  Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 52

  Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 97

  Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 6

  Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 98

  Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 75

  Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 78

  Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 89

  Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 45

  Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 55

  Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 49

  Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 35

  Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 90

  Makovo-süzme peynirli turta: yararlı tarifler 30