Maincrafterda rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar 2019

Maincrafterda rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar 2019

Maincrafterda rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar 16 28.02.2019, 00:14

Maincrafter'da rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar

Bugün nasıl yapılacağı hakkında konuşacağızZırh için "Maynkrafte" rafı. Bu fırsat, versiyon 1.8'den beri oyunda ortaya çıktı. Her şeyden önce, bir dekorasyon olarak yararlıdır, ancak başka kullanımlar da vardır.

vakıf

Rezervasyon rafı nasıl yapılırZırh standı (Minecraft Wikiteyit etmek için kullanılabilir), zırhın kendisini yerleştirmek için kullanılabilir, özellikle bir önlük, pantolon, bot ve bir kask takılır. Bu öğeye bir kabak veya canavar da ekleyebilirsiniz: bir iskelet, bir zombi, bir sarmaşık.

yapma

zırh minecraft wiki için kolçakNasıl yapılacağı konusunu ele almakZırh için "Maynkrafte" zırhı, 6 taşa ve 1 taş yarım bloğa ihtiyacımız var. İkincisi tasarımın temeli olarak hareket eder. Raf uzaya takılmaz. Çakıl, kum veya örs gibi herhangi bir sert yüzeye düşer.

Her zamanki rafa ek olarak, bir de varyantı var.eller. Konsolda özel komutlar kullanılarak elde edilebilir. Rafın daha küçük versiyonları da vardır. Benzer şekilde elde edilirler. Zırh sağ fare düğmesine tıklayarak raftan kaldırılabilir. Böylece bu konu göğsün bir alternatifi. Ancak, ikincisi hala daha yetenekli ve kompakt. Böylece, zırhı Maincrafter'da nasıl yapacağımızı anladık. Sonra ne doldurulacağı hakkında konuşacağız.

zırh

minecraft minecraft nasıl zırh yapmakŞimdi nasıl yapılacağını daha ayrıntılı bir şekilde tartışalım."Minecraft" daki zırh. Bu eleman, arayüzde sağlık karşısında yer alan ayrı bir ölçek olarak görüntülenir. Zırh, bardaklarda ölçülebilir, maksimum sayı on'dur. Toplamda, bot, pantolon, bib ve kask dahil olmak üzere 4 farklı bileşenin oluşturulması mümkün.

Ne giyeceğimizi seçebiliriz çünkünesneler ilişkili değildir. Zırhı yaratmak için 4 farklı malzemeye ihtiyacımız var: deri, demir, altın ve elmas. İşçiliği sırasında karıştırılamazlar. Bununla birlikte, bitmiş ürünler birleştirilebilir. Örneğin, deri pantolon ve demir bir kask giyebiliriz. Malzemelerin her biri, zırhı farklı koruyucu özelliklere sahip olabilir. En kötüsü, deri ürünleri korunur ve elmas en güçlü olarak kabul edilir. Altının zırhı sadece güzellik için yaratılır, çünkü onlar çok kırılgandır.

Şimdi deriden zırh yaratacağız. Kask yaratmak için 5 derisine ihtiyacınız var. Onları buna göre bir çalışma tezgahına yerleştiriyoruz. Bir bib oluşturmak için 8 derimize ihtiyacımız var. Bu kıyafetler boyanabilir. Bunu yapmak için Minecraft setinde bulunan çeşitli boyalar kullanıyoruz.

Güvenilir deri pantolon yapmak içinTezgah 7 derileri koydu. Ana bileşen altın, demir veya elmas ile değiştirilebilir. En az miktarda öğe ayakkabı yapmaya harcanmıştır. Bu durumda 4 derisine ihtiyacınız var. Böylece oyunda mevcut olan zırh setinin son elemanını yarattık.

Zırhın tüm bileşenleri büyülülebilir,ek özellikler ile onları donatıyor. Bitmiş öğeleri koymak için, klavyedeki "E" düğmesine basın, ilgili hücrelere bir şeyler koyarız. Bundan sonra, Maincrafter'da nasıl rezervasyon rafı ve koruyucu kıyafet giyeceğimizi biliyoruz.

Maincrafterda rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar 2019

Maincrafterda rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar 2019

Related news

 • A4Tech - gerçek oyuncular için bir fare. Fare Gözden Geçirme A4Tech
 • Yerli Dizi Haber, Yorum, AraÅtÄrma
 • Ketojenik diyetin herhangi bir yan etkisi var mıdır
 • Aşık oldum Ne yapayım
 • Vizesiz gidebileceğiniz 7 şehir

 • Maincrafterda rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar 95

  Maincrafterda rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar


  Maincrafterda rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar 98

  Maincrafterda rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar 99

  Maincrafterda rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar 18

  Maincrafterda rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar 56

  Maincrafterda rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar 69

  Maincrafterda rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar 49

  Maincrafterda rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar 5

  Maincrafterda rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar 10

  Maincrafterda rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar 6

  Maincrafterda rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar 43

  Maincrafterda rezervasyon rafının nasıl hazırlanacağı ile ilgili ayrıntılar 63