M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 2019

M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 2019
22.09.2019

M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 96

M.Asam Cellu Slim Selülit Seti

Yaz aylari gelince diyet listeleri kiş uykusundan uyandi… selülit ise yaz tatillerinden önce artik kadinlarin korkulu rüyasi olmaktan çikiyor… nasil mi?
M.asam cellu slim selülit setiyle…

M. Asam® CELLU SLIM Cellulite Concentrate (Selülit konsantresi)
Phytosonic™ içeren aktif kompleks…Selülite karşı yoğun uygulama için özel olarak geliştirilmiş bir kür serumu. Yeni biçimli rotalgenhydrolysat ve üzüm çekirdeği polyphenoleni (OPC) de içeren en yeni 3-kat-aktif kompleksten oluşan etken madde kombinasyonudur. Niacin, kafein ve hoş bir ısıtma etkisi konsantrenin etkisini en iyi hale getirir. Düzenli kullanım sonrasında daha düzgün ve gergin bir cilt görülür. Kullanımı: Her gün akşamları Enzyme Micro Peeling ile yapılan temizlik sonrasında problemli cilt bölgelerine (Kalça, baldır, göbek, bel ve/veya üst kollar) bir kaç damla damlatarak masaj yapınız ve iyice yediriniz. Bir paket ortalama 4 hafta için yeterlidir.

M. Asam® CELLU SLIM ULTIMATE Cellulite Cream (Selülit Kremi)
Retinol – Phytotal™ SL…Bu krem retinol içeren özel bir formül sayesinde yoğun cilt bakımı sağlar. Bitki kompleksi Phytotal™ SL ilave olarak zararlı maddelerin atılımını sağlar. Saf üzüm çekirdeği yağı ve değerli Shea yağı doğal cilt esnekliğini korur. Üzüm çekirdeği polyphenolleri (OPC) serbest radikallere ve erken cilt yaşlanmasına karşı etki eder. Kullanımı: İlk önce M. Asam CELLU SLIM Cellulite Concentrate uygulayınız. İyice emilmesini bekleyiniz. Arkasından kremi problemli bölgelere masaj yaparak uygulayınız.

M. Asam® CELLU SLIM ENZYME MICRO Peeling
Yoğun temizleyici Enzym-Kompleksi… Cilt mikro dolaşımının hedefsel uyarılmasını sağlayan enzim ve kafein içeren peeling’tir. Ultra minik peeling partikülleri gözenekleri temizler ve cildi, CELLU SLIM Cellulite Concentrate ve Ultimate Cellulite Cream ile yapılacak sonraki bakımına hazırlar. Özellikle üzüm çekirdeği polyphenolen açısından zengin bir özel ekstredir ve antioksidan etkisi vardır. Kullanım: Her gün duş öncesi veya duş anında ıslak cilde uygulanır, 1-2 dakika nazik dairesel hareketler ile dağıtılır, kısa bir süre etki etmesi beklenir ve sonra su ile yıkanır.

M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 2019

M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 2019

Related news

 • Caferi: Astana görüşmeleri acı verici fakat başarılıydı
 • Dünyanın en büyük 10 kilisesi
 • Keçeden Neler Yapılır
 • Peynirli Puf Böreği
 • Dağınık Topuz Modelleri Arasında En Güzel On Beş Tanesi

 • M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 72

  M.Asam Cellu Slim Selülit Seti


  M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 74

  M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 11

  M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 45

  M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 76

  M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 33

  M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 90

  M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 97

  M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 2

  M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 32

  M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 31

  M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 97

  M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 69

  M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 36

  M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 86

  M.Asam Cellu Slim Selülit Seti 89