Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 2019

Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 2019
20.08.2019

Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 56

Lusya Greene - "Silver Rain" radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler

Radyo istasyonu "Gümüş yağmur", kurulduMoskova'da 1995, diğerleriyle birlikte en popüler olanıdır. Yayın müziğinin repertuarı, hem Rus hem yabancı olmak üzere çoğunlukla rock, pop müzik denen bir yön. Radyo "Gümüş Yağmuru", saatte bir milyondan fazla düzenli dinleyici için yayın yapıyor ve bu ciddi rekabet koşullarında oldukça fazla. Bilgi yayını programları arasında entellektüel eğlence için yaratılmış eğlenceli oyunlar da var. Onlar, çok sayıda insanın bunu lehine seçtikleri yayıncılığın ana özelliği.

lucy yeşil

Akıllı radyo istasyonu

"Gümüş yağmur" genellikle bir radyo istasyonu denirzeki insanlar için icat edildi. Bu karşılaştırma tesadüf değil, çünkü birçok eğitimli ve ilginç kişi DJ'leri ve sunumcuları arasındaydı. Hatırlamak için yeterli: Alexander Gordon, Tina Kandelaki, Oskar Kucher, Vladimir Solovyov, Stas Sadalsky, Lusya Yeşil ve diğerleri. Bugün, bilginin orijinal sunumu, ısırma ifadeleriyle meşhur olan ve genel olarak sıra dışı ve sıra dışı bir kişilik olan son sözü edilen kız üzerinde duralım.

Popüler sunum yapan kişi hakkında ne biliniyor?

Lusia Greene'in popüler bir medya olduğu anlaşılıyor.Hakkında çok kişi olması gereken bir kişi. Ancak, bu durumdan uzak. Kız hakkında mevcut olan tüm bilgiler, çeşitli görüşmelerde ve havalarda yapılan çalışmalarda yalnızca ifadelerinin bağlamından çıkarılmış olan bilgilerdir. Örneğin, bir gün 22 Haziran 1982'de küçük bir sıradan Sovyet ailesinde doğduğunu, diğerlerinden farklı olmadığını söyledi.

Yönündeki yüksek öğretim kurumundan mezun oldumgazetecilik. Radyoda "Gümüş Yağmuru" nu temelden pratikte, yani 1995'ten beri çalışıyor. Lusya Greene'in özgeçmişini biyografisi ile ilgili gerçeklerle paylaştığı gerçeğinden yola çıkarak, kızların dışarıdakileri özel hayata ayırmak istemediklerini, açıkça iş ile çizgiyi ilgilendiren çizgiyi çizmediğini söyleyebiliriz.

radyo gümüş yağmur

Gizemli kız hakkında ilginç gerçekler

Lucy Green'in tüm gizliliğine ve gizemine rağmen, onun ve hayatındaki her şey bazı ilginç gerçekleri bilir. Örneğin:

 1. Kız hevesli bir sigara içen ve bir kahve sevgilisi. Düşük ses tonu, kötü alışkanlığının uzun süreli tanıtımının sonucudur.
 2. Gerçek adı Julia olan Lusia Green,doğa tarafından çok tembel bir insan olduğunu itiraf eder. Ona göre, etrafındaki herkes çalışmalı ve bu Dünya üzerindeki görevi tamamen farklıdır. Belki de bu yüzden kız perşembeden pazara kadar sürecek olan uzun hafta sonu için özel sevgisi ile ünlüdür.
 3. Lusya asla uzun bir süredir yaşamazyer. Bir göçebe hayat sürdü, en fazla üç dört ay boyunca bir yerde durdu. Kızın tüm yaşamın sevgisiyle karşılaştığı ana kadar (yine Green'e göre). Dünyanın her yerinde becerdin. Bu Lucy Green'in hayatı hakkında bilinen başka bir gerçeğe yol açar.
 4. Kız, radyo lideri freelancer, yaniuzaktan çalışır. Green, dünyanın diğer tarafındaki programları kaydeder ve daha sonra İnternet üzerinden bitmiş programları doğrudan "Silver Rain" radyo istasyonuna gönderir.
 5. İlginç gerçekler listesinde son öğe,popüler istasyonu "Gümüş yağmur" gizemli radyo sunum ilişkin, belki de Lucy Greene Sokak almaya garip bir hobi kırık oyuncaklar atılır ya onları tamir dikkati çekiyor.

lusya yeşil biyografi

Rusya Federasyonu Başkanı'na soru

Lucy Green'in hayattaki görüşleri yeterince cesurca,Bazı anlarda kendime oldukça şok edici olduğunu söylemek istemiyorsa. Örneğin, kız Rus hükümetinin fuhuşu yasallaştırmasını ve esrar içmesini istiyor. Yeşil Rusya Cumhurbaşkanı Vladimir Putin'in basın toplantılarından birinde Yeşil, ona yukarıdakilerle ilgili bir soru sordu. Ancak, Rus cumhurbaşkanının tepkisi belirsizdi ve kategorik bir "Hayır" olarak temsil edildi.

lucia yeşil gerçek adı

"Geri sarma"

Lusya Green kendini bu programla buldu, özüKısa bir süre için (4 dakika) kız, diğer programlar ve önde gelen radyo istasyonu "Gümüş Yağmuru" nun kopyaları hakkındaki görüşlerini ifade eder. Ayrıca kız, radyo dinleyicilerinden bahsetmeyi de ihmal etmiyor, ki bu onun en gülünç olduğu anlamına geliyordu.

Radyo sunucusu dilin üzerinde keskin olduğunu söylemeye değer. öyle cesaret ve sıradan insan selam, sözlerini duymak nadir itibaren "Merhaba", kız koymak inanılmaz bir şey, değil yoldan sert eleştirilerle örgü, gibi görünüyor.

Yazarın programında "Rewind" Lusia GreeneBazen ülkemizde ve yurtdışında yakın zamanda meydana gelen siyasi olaylara bakış açısını ifade eder. Genel olarak, kız uzun zaman önce ünlüydü, çünkü o her şeyle ilgili hayret verici yorumlar bırakıyor: ülke, insanlar, meslektaşları, olaylar ve diğer şeyler. Ancak, Yeşil ve yakın bakış açısından etkilenen hayranları var. Takipçiler, radyo yayıncısının haklı olarak öfkesinin bir kez daha düşeceğini dinleyen günlük yayınları bekliyor.

greenback geri sarma

Aşk radyo sunucusu değişikliği yaptı

Dört yıl önce Lusia Greene araya geldihayatını değiştiren bir adam. Genç adam, kızın taşındığı Belçika'da yaşıyor. Şimdi göçebe yaşam tarzı hakkında sadece anılar vardı ve sessiz bir aile atmosferinde televizyonun önünde gürültülü partiler yerini sessiz akşamlar aldı. Bir şekilde kız, hayatının biraz sıkıcı olduğunu itiraf etti, ama aşkı buna değerdi ve hiçbir şeyi değiştirmeyi planlamıyor.

Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 2019

Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 2019

Related news

 • Fark edilmeyen göz bozukluğu başarıyı etkiliyor
 • Dört Eylül Pazar rekabeti nasıl sonuçlandı
 • Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı Yapıldı
 • Ne yapsam zayıflayamıyorum
 • Hurmalı Kek

 • Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 62

  Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler


  Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 39

  Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 64

  Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 91

  Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 42

  Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 56

  Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 13

  Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 36

  Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 17

  Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 82

  Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 71

  Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 11

  Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 57

  Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 44

  Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 84

  Lusya Greene - Silver Rain radyo sunucusu: biyografi, gerçek adı, ilginç gerçekler 27