Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 2019

Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 2019
25.08.2019

Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 37

Lotus Bay Beach Resort 4 *: Mısır, Safağa. yorumlar

Plajda dinlenmeyi planlıyorsanızKızıldeniz ve Hurghada (Mısır) tatil beldesi tatil için, Lotus Bay Beach Resort 4 * ucuz ve konforlu bir konaklama için mükemmel bir seçenek olabilir.lotus defne beach resort 4

nerelerde

Bu otel sadece sekizSafaga tatil beldesinin merkezinden kilometrelerce uzakta. Kendi sahile olan mesafe üç yüz metredir. Hurghada otele 50 km uzaklıktadır. En yakın havaalanına uzaklık 45 kilometredir.

Açıklama, fotoğraf

Otel Lotus Bay Beach Resort 4 * 1992'de çalışmalarına başlamıştır. O zamandan beri, birkaç kez yeniden inşa edildi. Otelin kendi alanı 35 bin metrekaredir.

"Lotus Beach Beach Resort" konut sitesi 224'ten oluşmaktadır.on iki ve üç katlı binalarda bulunan odalar. Buradaki daireler "standart" ve "lüks" kategorilerle temsil edilmektedir. Tüm odalarda TV, telefon, klima, buzdolabı, banyo, balkon veya teras var. Sadece güvenli süitler bulunmaktadır.

Bu oteldeki yiyecekler her şey dahil sistem tarafından sağlanmaktadır. Restoranın ziyaretçileri, hem Mısır hem de dünya mutfağının lezzetli hazırlanmış yemeklerini tatma fırsatına sahip.

Otelde yüzme havuzu, güneşlenme terası, barlar, spa, dalış merkezi, rüzgar sörfü üssü, amfi tiyatro, mini kulüp ve çok daha fazlası bulunmaktadır.lotus bay beach resort 4 yorumlar

Lotus Bay Beach Resort 4 *: Rusya'dan gezginlerin yorumları

Birçok modern turist yaklaşmaya çalışıyorDünyanın veya dünyanın bu ülkesinde bir otel seçme süreci maksimum sorumluluk ile. Sonuçta, ilgilendiğiniz yer hakkında daha fazla bilgi, uzun zamandır beklenen bir tatile ulaşan hoş olmayan bir sürpriz için daha az risk olacak. Bu nedenle, gezginler sadece otellerin resmi tanımını incelemekle kalmayıp seyahat acentelerinden gelen yöneticilerin tavsiyelerini dinlemiyor, aynı zamanda bu ya da oteli ziyaret edenlerin yorumlarını da öğrenmeye çalışıyorlar. Bu bağlamda, "Lotus Bay Beach Resort" daki tatilleriyle ilgili olarak yurttaşlarımızın genelleştirilmiş yorumlarını aramak ve okumak için zaman ayırmanızı öneririz. Sadece ikamet yer seçimi ile neredeyse tüm gezginler memnun olduğunu unutmayın. Otelin değeri için uygun olduğunu düşünüyorlar. Ama daha detaylı olarak anlayacağız.lotus bay beach resort 4 hurghada

Otelin kendisi, bölge

Genel olarak, çoğu gezgin kaldıLotus Bay Beach Resort 4 * (Safaga) 'nın konaklama şartlarından memnun. Yani, dediler, burada odalar oldukça ferah, iyi bir şekilde yenilenmiş, yenilenmiş. Otel "eski zamanlayıcı" olduğundan, yeni mobilya ve ekipman burada değil. Ancak, her şey normal çalışma düzenindedir. Bir arıza varsa, resepsiyonla iletişime geçtikten sonra hızlıca silinecektir. Tek şey, bazı misafirler standart kategorisinde odalarda hiçbir kasa olmadığını gerçeğinden şikayetçi. Bu nedenle değerli eşyaların resepsiyonda kasaya yatırılması gerekmektedir. Ancak, bu turistler için ciddi bir sorun haline gelmedi. Temizliğe gelince, o zaman, yurttaşlarımızın cevapları ile yargılamak, her gün ve niceliksel olarak harcamak. Ayrıca düzenli olarak kıyafet ve havluları değiştirin.

Konuklar ve otel sevdim. Yani, turistler yeterince büyük, güzel, bakımlı ve temiz buldular.Mısır lotus bay beach resort 4

Güç kaynağı

Bu konuya gelince, görüşlerYolcular genellikle bölünür. İncelediğimiz otel Lotus Bay Beach Resort 4 *, kural için bir istisna değildi. Yani, bazı turistler burada yemek seçiminin çeşitlilik açısından farklı olmadığını iddia ediyor. Ancak, yurttaşlarımızın çoğu bu görüşe katılmıyor. Onlara göre, güç burada, tabii ki, beş yıldızlı oteller düzeyinde anlamına gelmez, ancak pişirme kalitesi ve hak övgü çeşitli. Bu arada, insanlar dört yıldızlı otellerde tatil için kullanılan, bunlar hangi yerel şefler teşekkür tembel değildi, çok lezzetli yemek zorunda olmadığını söylemek.

Menüye gelince, restoranın ziyaretçileri daimaBalık, et, kümes hayvanları, atıştırmalıklar, salatalar, çorbalar, meyveler, sebzeler ve tatlılardan mükemmel pişmiş yemekleri tadabilirlerdi. Yorumlarında birçok turist, burada servis edilen karaciğer ve hamur işlerini çok övüyor.

Restoranlar, barlar

Bazı turistlere göre, ana restoranOtel sıradan bir kafe gibi görünüyor. Ancak, bu bir sorun haline gelmedi çünkü ana şey servis edilen yemeklerin kalitesi. Ve otel bu madde ile herhangi bir sorun yok. Ayrıca yurttaşlarımız garsonların ve barmenlerin çalışmaları hakkında olumlu yanıt veriyor. Onlara göre, her zaman güleryüzlü, özenli ve iyi ziyaretçi tarafından ziyaret edildi.

Deneyimli seyahat edenlerLotus Bay Beach Resort 4 * (Hurghada), öğle yemeği ve akşam yemeği için mümkün olan her an restoranın açılışına ya da biraz sonra gelmek için. Gerçek şu ki en lezzetli yemekler ve tatlılar çok hızlı bir şekilde parçalara ayrılıyor. Ve akşam yemeğinden ya da akşam yemeğinden kısa bir süre önce restorana gelirseniz, o zaman lezzetli bir şey alamazsınız. Kahvaltı, sabahları olduğu gibi geçerli değildir, yemek rezervleri yemeklerin sonuna kadar sürekli olarak masalarda yenilenir.otel lotus bay beach resort 4 [

Deniz

Neredeyse tüm turistlerin kaldığı gibiMısır temelde Kızıldeniz'de harika bir zaman geçirmek için bu noktada bir otel seçme sürecinde çok önemlidir. "Lotus Bay Beach Resort" gelince, o zaman, yurttaşlarımıza göre, otel konuklarına mükemmel bir plaj tatili için tüm koşulları sunuyor. Yani, konut binalarından denize sadece birkaç dakika içinde ulaşılabilir. Buradaki kumsal çok büyük kumlu. Turistlere göre mükemmel bir şekilde temizlenir, böylece kumda herhangi bir sigara izmariti ve döküntü bulamazsınız. Sudaki gün batımı naziktir. Kıyıya yakın alt kumludur ve ayakların altında daha fazla mercan vardır. Bu nedenle, kampçıların çoğunun suya çıplak ayakla gitmiş olmasına rağmen, yine de yaralanmayı önlemek için özel ayakkabılar almak için tavsiye edilir.

Kıyıya yakın bir mercan kayalığı var. örneğin, Şarm el-Şeyh, ancak, dalış için bir maske ile donanmış, burada deniz yaşamı, seyahat göre, komik sualtı sakinleri izleyebilirsiniz, gibi çeşitli değil - karides, müren, küçük balık, kalamar, yengeç ve ve benzeri

Ayrıca, birçok otel misafirlerine rağmenYatlar için yakındaki bir otopark olduğu gerçeği, buradaki su çok temiz. Büyük artı, plajın koyda bulunduğu gerçektir. Bu nedenle, Kızıldeniz kıyılarının çoğunda olduğu gibi burada güçlü rüzgarlar yoktur.

Ancak, kendi yorumlarında turistler notu ve birplaj eksikliği. Yani, onlara göre, üzerinde şezlongların sayısı açıkça yetersizdir. Bu bağlamda birçok misafir sabah saat 6'da kalkmaya ve şezlong almak için sahile gitmeye zorlanıyor. Gezginler, "Lotus Bay Beach Resort" un yönetiminin bu yorumu dinleyeceğini ve plaja yeterli sayıda şezlong getireceğini, özellikle de bunun için yeterli alan bulunduğunu umuyorlar.lotus bay beach resort 4 safaga

Otelde eğlence

Bazı misafirler Lotus Bay Beach Resort 4 *(Mısır, Hurghada) havuz kenarında vakit geçirmekten mutluydu. Onlara göre yeterince büyük ve temiz. Bunun yanında şezlong ve şemsiyelerle donatılmış bir güneşlenme terası ve bir bar bulunmaktadır.

Eğlence ekibi bir animatör ekibi tarafından ağırlanır. Yani, onlar, hepsi, pratik ekip oyunları oynamak için su aerobik, jimnastik, yoga, oryantal dans yapmak isteyen ve akşamları vb. D. sunuyoruz konuk sanatçı sunuyoruz.

Ayrıca, değerlendirmeleri bir dizi turist yerel bir kaplıca ziyaretinden bahsetmektedir. Onlara göre, sağlanan hizmetlerin kalitesi ve maliyetinden oldukça memnun kalıyorlardı.lotus bay beach resort 4 Mısır hurghada

Personel

Çalışanlar hakkında şikayetlerdört yıldızlı otel "Lotus Bay Beach Resort" ülkemizin yorumlarına yeterli değil. Yani, turistlere göre, genel olarak otel çalışanları çok dost canlısı, her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarlar. Özellikle pek çok çalışanın Rusça konuştuğu gerçeğinden memnun kaldı. Bu, misafirlerin çoğunun Rusya ve BDT ülkelerinden gelen yolcuları hesaba katmasıyla açıklanabilir.

Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 2019

Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 2019

Related news

 • Dizel motor ТНВД. Yüksek basınçlı yakıt pompası
 • Ciltte Kaşıntı ve Kızarıklık
 • Sen Anlat Karadeniz Saniye Öldü mü Nurşim Demir Ayrılacak mı
 • Zencefil Çayı Öksürük Kesici Videosu
 • Biftek Kaç Dakikada Pişer

 • Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 84

  Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar


  Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 92

  Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 9

  Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 4

  Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 74

  Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 21

  Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 34

  Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 33

  Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 42

  Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 31

  Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 53

  Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 14

  Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 73

  Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 77

  Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 9

  Lotus Bay Beach Resort 4 : Mısır, Safağa. yorumlar 60