Lezzetli pasta: karaciğerli turta için bir reçete 2019

Lezzetli pasta: karaciğerli turta için bir reçete 2019
16.05.2019

Lezzetli pasta: karaciğerli turta için bir reçete 49

Lezzetli pasta: karaciğerli turta için bir reçete

Turtalar favori hamur işleriBirçok, tartışılmaz bir gerçek. Tatlı doldurma, sebze, et veya karaciğer ile pişirilebilirler. Doldurmaya ve hamurun türüne bağlı olarak, bu hamur işlerinde kızartılabilir veya fırında pişirilebilir. En yaygın dolgulardan biri karaciğerdir. Bunu kendiniz kullanabilir veya bazı malzemeler ekleyebilirsiniz.

Çoğu zaman, karaciğerli turta için bir reçete güzelbasittir. Doldurmak için kilogram karaciğer, tercihen sığır eti veya tavuk, 2 küçük soğan, 100 gram yağ, tuz alınır. Karaciğer önceden pişirilir, daha sonra soyulmuş soğan ve yağ (kesilmesi gereken sert bir kabuk) ilavesi ile bir karıştırıcıda veya kıyma makinesinde öğütülür. Karışım, tat tercihlerine bağlı olarak tuz ve baharatlarla eklenir. Her şey ısıtılmış bir tavada koyulur ve birkaç dakika kızartılır. Burada ilk önce bir kıyma üzerine rendelenmiş veya kıyma makinesinde ezilmiş pişmiş havuçlar ekleyebilirsiniz.

Birçok metresinin çoğu kendidoldurma dahil olmak üzere karaciğerli turta için reçete sevdiler. En basit seçeneklerden biri, bir kıyma makinesinde doğranmış haşlanmış karaciğeridir, önceden kızartılmış soğanları, tuzları ekleyin. Bazıları karaciğer ve pirinç ile köftesi pişirmeyi tercih ediyor. Bu durumda, doğranmış karaciğer bir kaynamış kaynamış pirinç pirinci eklenir, her şey iyi karıştırılır. Karaciğer ve patates ile turta yapmanız gerekiyorsa, dolguya birkaç kaşık patates püresi koyun.

Böylece, seçilip pişirildikten sonraDolum, hamuru hazırlamaya başlarız. Ayrıca farklı olabilir. Bu nedenle, örneğin, kefir üzerinde maya hamurundan hazırlanan karaciğerli turta için bir reçete vardır. 2 çay kaşığı yüksek hızlı maya alır, bunlar biraz ısıtılmış kefirle karıştırılır (bunun yerine ekşi sütü alabilirsin). Bu da 2 yemek kaşığı şeker ekler. Bir pound un, bir kayganlığın yapıldığı bir slayt şeklinde masanın üzerine yayılır. Burada dikkatlice alınan kefir karışımı eklenmiş, bir yumurta eklenmiş, eritilmiş margarin ve hamur yoğrulur. Boyutu artana kadar bir süre kalır. Sonra bir kez daha yoğurun, doldurma koyarak, boyut parçaları ve kalıp turta, birkaç özdeş bölün. Bunları fırında, orta sıcaklıkta, yukarıdan kızarıncaya kadar pişirin. Fırınlamada hoş bir renk ve parlaklık elde etmek için yumurta-süt karışımı veya şeker şurubu ile bulaşır.

Köftesi bir tavada kavrulursaBir bardak ılık sütte 10 gram mayanın çözülmesi gereklidir, 1 çorba kaşığı şeker, un ekleyin. Ayrıca bir yumurta, birkaç kaşık bitkisel yağ ve tadı tuzu ekler. Hamur yoğrulur, bu da çok dik olmayacaktır, bu yüzden hafifçe ellerinize yapışacaktır. Hamur sıcak bir yerde birkaç saat bekletilir, daha sonra tereyağında çok fazla tereyağında kızartılır ve kızartılır.

Eğer metresi zamanla sınırlıysa o zamanaşağıdaki tarifi kullanın. Bir bardak ekşi krema yarım bardak kefir, bir yumurta, bir tutam tuz ve biraz şeker alınır. Bir kaç kaşık bitkisel yağ ve bir çay kaşığı soda ekleyin. Bundan sonra, un, karışıma dökülür. Yaklaşık üç bardak alacaktır, ancak daha fazla ortaya çıkabilir. Hamur homojen bir kütleye yoğurulur, küçük topaklara bölünür, bunlar hafifçe düz bir keki içine bastırılır ve ortada karaciğere doldurulur. Her iki tarafta da köfteler dikkatlice kırpılır ve her iki tarafta orta ateşte kızartılır.

Karaciğerli turtaların tarifi ne olursa olsun, iyi bir ruh hali ve sevdiklerinize memnun olma arzusu önemlidir, o zaman pişirme mutlaka ağzınızda lezzetli, havadar ve eriyen bir şey olacaktır.

Lezzetli pasta: karaciğerli turta için bir reçete 2019

Lezzetli pasta: karaciğerli turta için bir reçete 2019

Related news

 • Çocukların kaç ay sürmeye başladığını öğreniyoruz
 • Kalın Kazaklar ile Stil Önerileri
 • Belarusta yatırım yapmadan internette kazanç. Evden çıkmadan para kazanmak nasıl
 • 2019’un ultra mükemmel projesi
 • IPhone fiyatlarının en yüksek olduğu ülke sıralamasında birinci sıradayız

 • Lezzetli pasta: karaciğerli turta için bir reçete 42

  Lezzetli pasta: karaciğerli turta için bir reçete


  Lezzetli pasta: karaciğerli turta için bir reçete 61

  Lezzetli pasta: karaciğerli turta için bir reçete 79

  Lezzetli pasta: karaciğerli turta için bir reçete 85

  Lezzetli pasta: karaciğerli turta için bir reçete 81

  Lezzetli pasta: karaciğerli turta için bir reçete 86

  Lezzetli pasta: karaciğerli turta için bir reçete 37

  Lezzetli pasta: karaciğerli turta için bir reçete 28

  Lezzetli pasta: karaciğerli turta için bir reçete 42

  Lezzetli pasta: karaciğerli turta için bir reçete 41

  Lezzetli pasta: karaciğerli turta için bir reçete 66

  Lezzetli pasta: karaciğerli turta için bir reçete 1