Leningrad bölgesi ve Kuzey-Batı için elma çeşitleri 2019

Leningrad bölgesi ve Kuzey-Batı için elma çeşitleri 2019
17.10.2019

Leningrad bölgesi ve Kuzey-Batı için elma çeşitleri 27

Leningrad bölgesi ve Kuzey-Batı için elma çeşitleri

Leningrad bölgesi havalı bir karakterizedirİklim. Bu nedenle, Rusya'nın yetiştiricileri, buzullara, meyvelerin hızlı olgunlaşmasına, hastalıklara ve zararlılara karşı kendini korumaya karşı dirençli olan Leningrad bölgesi için bu tür elma çeşitlerini geçerek türetilmiştir.

Leningrad bölgesi için elma çeşitleriKış limonlu elma. Meyveler dona doğru olgunlaşır ve iyi korunur. Soğuk bir iklimde yetişirse, o zaman kış için elma ağacının sarılması tavsiye edilir, buna göre kemirgenlere karşı da bir koruma olacaktır. Meyve tadı ekşiyle tatlandırır ve aroma çok hoştur. Uzun bir şekli ve yeşilimsi sarı bir cildi var. Çok erken olan ağaç her yıl meyve ve verim almaya başlar.

Güzel bir kadın adı "Aelita" ile elma ağacı daBu bölgede büyümeye uygun. Leningrad bölgesi için bu elma çeşidinden elde edilen büyük meyvelerin hasadı, gelişimin beşinci yılı için toplanabilir. Elma yeşil-sarı renktedir ve olgunlaştıklarında kırmızı bir renk alırlar. Tadı, sarı etli, tatlı ekşi, Ocak ayına kadar saklanır.

"Antey", "dostane", "yıldız". Leningrad bölgesi için bu benzer elma çeşitleri kendilerini iyi kanıtladı. Taze ekşi-tatlı meyveler ile kış ağaçlar çürümez ve ilkbahara kadar iyi korunur. Hastalıklar maruz kalmaz ve iyi bir hasat sağlar.

Leningrad bölgesi için elma ağaçlarının sonbahar çeşitleri - "auxis" ve "bir tane seçildi".Eylül ayında söylenen ve Ocak ayına kadar saklanan büyük meyveler ile orta boylu ağaçlar.

kuzey-batı için elma çeşitleriKuzey Batı için elma çeşitleri

Bu bölgenin bahçıvanları için özel olarak çaprazlanmış ve yetiştirilmiş, kışın dayanıklılığı için test edilmiş ve kuzey bahçelerinin gereksinimlerini karşılamıştır.

"Baltika".Tüm dona dayanıklı çeşitlerin en güçlüKuzey-Batı için elma ağaçları. Doğurganlık ağacı 5 yıl sonra her yıl gelir. Elmaları eylül ayına kadar olgunlaştır, ama birkaç ay sakladım.

Bahar tatlısı elma.Ağaç, nisan ayına kadar tutulan düzenli bir meyve hasadı ile kış hardy'dir. Elma küçük, yuvarlak, hafif, bazen sarı, turuncu çizgili, sulu.

Kokulu elma.Yoğun bir taç ile uzun boylu, güçlü bir ağaç. Meyveleri, belirgin kaburgalarla büyük, dikdörtgen. Ağustos ayı sonunda toplanabilirler.

"Izhora" ve "emek". Bu elma ağaçlarının çeşitleri en büyük meyvelere sahiptir. Sulu bir solgun ete sahip hafif sarı elmalar Eylül ayına kadar olgunlaşır ve Mart ortasına kadar saklanır.

Bir döşeme elması.Kuzey-Batı için uygun bir elma ağacı. Bu bölgede soğuk bölgeye rağmen yüksek verim görülür. Meyveleri, yeşil kabuk yüzeyindeki noktalarla büyüktür. Diğer çeşitlerden, oldukça yoğun posa ve raf ömrü farklıdır - Temmuz'a kadar.

"Leningrad", "Neva", Lavrik'in anısı. "Kışa benzerlik ve verim için benzer ağaçlar.

en iyi elma çeşitleriSarımsı meyveler Eylül ayında olgunlaşır ve Aralık ayına kadar uzanabilir. Elma "Lavrika'nın hafızası" düzleştirilmiş bir şekle sahiptir.

Makalede en iyi elma çeşitleri sunuldu. Bahçenizde ürettiğiniz şey, sadece arzunuza bağlıdır. Meyveleri, istediklerini seçtiğinden emin olmak için önceden tadın. Bundan sonra, fideleri veya fidanları satın alabilir ve bahçenizde elma yetiştirebilirsiniz.

Leningrad bölgesi ve Kuzey-Batı için elma çeşitleri 2019

Leningrad bölgesi ve Kuzey-Batı için elma çeşitleri 2019

Related news

 • Hangi Kumaşlar İçin Ön Yıkama Yapılır
 • Terbiyeli Ispanak Çorbası
 • ABD ve Kuzey Kore arasındaki olası nükleer savaşın senaryosu yazıldı
 • Anne Sütünü Artıran 10 Besin
 • Jinekoloji. Endometriozis: tehlikeli mi

 • Leningrad bölgesi ve Kuzey-Batı için elma çeşitleri 51

  Leningrad bölgesi ve Kuzey-Batı için elma çeşitleri


  Leningrad bölgesi ve Kuzey-Batı için elma çeşitleri 24

  Leningrad bölgesi ve Kuzey-Batı için elma çeşitleri 32

  Leningrad bölgesi ve Kuzey-Batı için elma çeşitleri 16

  Leningrad bölgesi ve Kuzey-Batı için elma çeşitleri 8

  Leningrad bölgesi ve Kuzey-Batı için elma çeşitleri 84

  Leningrad bölgesi ve Kuzey-Batı için elma çeşitleri 25

  Leningrad bölgesi ve Kuzey-Batı için elma çeşitleri 97

  Leningrad bölgesi ve Kuzey-Batı için elma çeşitleri 46

  Leningrad bölgesi ve Kuzey-Batı için elma çeşitleri 12

  Leningrad bölgesi ve Kuzey-Batı için elma çeşitleri 70

  Leningrad bölgesi ve Kuzey-Batı için elma çeşitleri 78