Leningrad Bölgesi Gölleri unutulmaz bir tatil vereceğiz

Leningrad Bölgesi Gölleri unutulmaz bir tatil vereceğiz


Leningrad Bölgesi Gölleri unutulmaz bir tatil vereceğiz 73 13.02.2019, 20:11

Leningrad Bölgesi Gölleri unutulmaz bir tatil vereceğiz

St. Petersburg'da ve çevresikentin konukları ve St. Petersburg vatandaşları tarafından sürekli ziyaret edilen çok sayıda saray, müze, katedral bulunmaktadır. Beyaz geceleriyle tanınan yağmur şehirleri, yerli halkı kuru ve berrak havasıyla sevmiyor. Sıcak yaz günlerinde, dünyanın dört bir yanındaki turistlerin bulunduğu kalabalık bir metropolde oturmak istemiyorum. Leningrad bölgesinin göllerine çıkabilir ve aileniz ve arkadaşlarınızla unutulmaz bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Leningrad bölgesinin gölleri

Bu gölleri nerede bulabilirim? Bunlar daha bir bin bir alanda idi, Leningrad Bölgesi göllerin hatta bir harita var. Ladoga Gölü en büyüklerinden biridir. Gölde bir sürü adacık var, burada dinlenmek için emekli olabileceğiniz ve hatta bir gece çadırın yanında kalabileceği bir yer. Gölün büyüklüğünden dolayı, su harika, ama ısınmak için yüzebilirsiniz. çardaklar var özel donanımlı plajlar, soyunma odaları, oyun alanları ve ince kum ile dolu vb. plaj vardır. Bir teknede yüzme arzusu varsa, kiralık olarak verilir. Yaz aylarında buradaki insanların, tabii ki, çok ama arabaya sahip olanlar, vahşi plajlar, barış ve sessiz gidin.

Onega Gölü sadece yıkanmak ve yakalamakla kalmıyorAyrıca, ilkel insanların kaya resimlerini de düşünün. Onega Gölü kıyısından, Kizhi Katedrali'nin muhteşem bir manzarası açılıyor. Gölde çeşitli balıklar var, aralarında alabalık var. Adalarda çilek ve mantar toplayın, bolluk içinde büyürler. Leningrad Bölgesi gölleri, tatilinizi farklı ve ilginç kılmaktadır.

Leningrad bölgesinin göl haritası

St. Petersburg'a en yakın şeyKavgolovo ve Kurgolovskoe gölleri. Başlangıçta bütün bir gölden ibaretti, ancak demiryolları gölde ikiye bölünerek yol boyunca döşendi. Metroya arabayla çıkmadan buradan gidebilirsiniz. "Devyatkino" istasyonundan plaja sadece 15 dakika yürüyün. Kavgolovskoye gölünde, sakin bir şekilde çocuklarıyla birlikte dinlenirler, çünkü kıyıdan derinlik yavaşça gider. Leningrad Bölgesi'nin farklı göllerini yaz boyunca ziyaret ettiğinizde, tatiliniz için en uygun olanı bulacaksınız.

Açık havada Ayna Gölü'nün muhteşem manzarasıkimseyi kayıtsız bırakmayacak. Gölün ayna yüzeyi o kadar şeffaf ki beş metre derinlikte görülebiliyor. Ayna Gölü'nde, dalgıçların, rezervuar sakinlerini izlemek için en berrak sulara dalmaları görebilirsiniz. Leningrad bölgesinin göllerinde kalan dinlenme bütün aile tarafından düzenlenebilir: bazıları yıkanırken diğerleri balık ya da tüplü dalışla dalış yaparlar. Gölün kıyıları oldukça güçlüdür, bu nedenle her yönden otomobil ile dolaşabilirsiniz.

Leningrad bölgesinin göllerinde dinlenmek

Leningrad Bölgesi gölleri,boyut, yer ve tarih. Rezervuarları ziyaret eden her kişi doğayı dikkatle ele alırsa, çocuklarımız ve torunlarımız bu güzelliği en üst düzeyde görecektir.

Her doğa sevgilisi tamamen olabilirSadece yazın değil, ilkbahar, kış ve sonbaharda da rahatlayın. Kar-beyaz kış gölleri balık tutkunlarını ağırlıyor. Suyun yüzeyinde yatan sonbahar yaprakları fotoğraflarınız için güzel bir arka plan oluşturacaktır. Bahar damlaları ve kardelen geçen kış bilincini uyandırır.

Leningrad Bölgesi Gölleri unutulmaz bir tatil vereceğiz

Leningrad Bölgesi Gölleri unutulmaz bir tatil vereceğiz

Related news

 • Limon Diyeti Haftada 2 Kilo
 • Hindistanda insan yiyen kaplan avı sürüyor: Halk tarafından sopayla dövülerek öldürüldü
 • Erkekler ve kadınlar için Devriye kış botları: genel bakış, üretici, modeller ve incelemeler
 • Bayat Ekmek Pizzası Tarifi
 • Kolay Sıralı Renkli Tığ Oyası Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

 • Leningrad Bölgesi Gölleri unutulmaz bir tatil vereceğiz 86

  Leningrad Bölgesi Gölleri unutulmaz bir tatil vereceğiz


  Leningrad Bölgesi Gölleri unutulmaz bir tatil vereceğiz 70

  Leningrad Bölgesi Gölleri unutulmaz bir tatil vereceğiz 21

  Leningrad Bölgesi Gölleri unutulmaz bir tatil vereceğiz 65

  Leningrad Bölgesi Gölleri unutulmaz bir tatil vereceğiz 72

  Leningrad Bölgesi Gölleri unutulmaz bir tatil vereceğiz 28

  Leningrad Bölgesi Gölleri unutulmaz bir tatil vereceğiz 56

  Leningrad Bölgesi Gölleri unutulmaz bir tatil vereceğiz 76

  Leningrad Bölgesi Gölleri unutulmaz bir tatil vereceğiz 13

  Leningrad Bölgesi Gölleri unutulmaz bir tatil vereceğiz 72

  Leningrad Bölgesi Gölleri unutulmaz bir tatil vereceğiz 23