LCD Irish Quarter: açıklamalar, yerleştirme, oluşturucu ve incelemeler 2019

LCD Irish Quarter: açıklamalar, yerleştirme, oluşturucu ve incelemeler 2019

LCD Irish Quarter: açıklamalar, yerleştirme, oluşturucu ve incelemeler 99 21.01.2019, 17:28

LCD "Irish Quarter": açıklamalar, yerleştirme, oluşturucu ve incelemeler

Merkezde yaşamak istemeyen birçok insan varMoskova ve ötesinde, ancak yakın çevresinde. Buradaki avantajlar açıktır - temiz, endüstriyel emisyonlar ve egzoz gazı kirlenmez, çevresinde şık doğa, sakin, ölçülen yaşam. LCD "Irish Quarter", Muskovitlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için inşa edildi. Aslında, "Antik İrlanda'da bir ada" anlamına gelen "Erin Adası" adı verilen tek bir projenin ikinci etabı. İlk etapta görevlendirilmiş, insanlar orada yaşıyor. Bu cazip eko-projenin neye benzediğini görelim ve satış yöneticilerinin bize sunduğu şeyle karşılaştırın.

konum

2012'de artmaya karar verildiBazı yerleşimlerin yönetim bağlantısı vasıtasıyla Moskova toprakları. Bu topraklara artık Yeni Moskova deniyor. LCD "Irish Quarter" - orijinal karmaşık, Raevo köyü yakınlarındaki Troitsky bölgesinde inşa edildi. Sakinler burada doğayla gerçek yalnızlık ve mutlak uyum bulacaktır. LCD'nin geleceğinden on metre uzakta bir Pakhra Nehri akıyor. Yaklaşık 4 km'lik bir yarıçap içerisinde, sadece iki köy veya üç düzine sakinin yazıldığı küçük köyler. Raevo'ya ek olarak, Sofino, Podisinki, Polyanka, Krasnoye. Kompleksden 4 km uzaklıktaki Kaluga yolu geçer. Çataldan MKAD'ya 24 km, Podolsk'a 15 km, Troitsk'a 11 km. Sürücüler için, piste gitmek sorun yaratmaz çünkü yolda hiç trafik sıkışıklığı olmaz. Kaluga karayolu şimdi genişliyor, dolayısıyla trafik sıkışıklığıyla bir sorun olmayacak. İrlanda Mahallesi

Moskova'dan LCD'ye toplu taşıma araçları ile "Teply Stan" metro istasyonundan hareket eden minibüs № 1015, 508 veya 882 ile ulaşılabilir.

Raivo'ya ulaşmanın bir başka yolu, treni Podolsk'a götürmektir. Sabah saat 11.00'e kadar katlanıyorlar. Şehre varmak için, minibüs numarası 1032 veya 1024 olarak değiştirin ve LCD'yi takip edin.

Toplu taşıma araçları ile seyahat etmesi bir saatten fazla sürer.

ekoloji

Büyülü doğa, belki de en önemliartı LCD "Irish Quarter". İki düzine kilometre yarıçapında hiçbir zararlı endüstri yok. Birkaç on metre karmaşık olan Pakhra nehri akıyor, yaz aylarında balık yiyebileceğiniz ve kışın paten yapabileceğiniz bir kış var. Küçük bir ormanın yakınında. Çimenler ve tarlalar var. Ekolojik bakımdan en olumsuz olan tek yer, Kaluga rotasına giden çıkış yolu. Ancak Irish Quarter binaları yakınına inşa edilmemesine rağmen, bu transport arterinin tıkanıklığı hala çok küçüktür.İrlandalı Çeyrek LCD Yorumları

dizayn

Corps LCD "İrlandalı Mahalle" inşaa edildiyazarın projesi. Altıgen oluşacak şekilde düzenlenmiş beş dört katlı ev olacak. Her evin farklı sayıda bölümleri vardır:

 • 1 numarada 4 olacak;
 • 2-5 numaralı;
 • № 3 - 7'de;
 • No. 4-5'te;
 • No 5'de 9 bölüm var.

Her biri ayrı olarak yukarıdan bir broşür hatırlatıyoryonca. Ortak koridorların tüm katlarında, bu tür "broşürlerin" merkezinden ışınlar kopuyor, 8-12 daire olacak. Birinci katlarda tekerlekli sandalye ve asansör için bir odanın donatılması planlanmaktadır.

Binaların dekorasyonu büyük panoramik pencereler, Fransız balkonları, dış duvarların parlak renk kombinasyonları olacak. Loggialar ve balkonlar geliştirici tarafından planlanmamıştır.İrlandalı Çeyrek LCD fiyatları

altyapı

Irish Quarter yalnızcaküçük köyler ve yakın zamanda kiralanmış ve henüz rahatsız edici LCD'ler "Island Erin", her iki konut sakini için altyapı inşa evler ana konudur. Şimdiye kadar, binalar ve küçük bir çocuk oyun alanı dışında inşaatçılar hiçbir şey yapmadı, ancak planlar bir anaokulu, bir okul ve bir alışveriş merkezi inşa edilmesini içeriyor. "Irish Quarter" avlusunda spor sahaları, yürüyüş ve rekreasyon alanları, atlı karıncalar, kaydıraklar ve çocuk oyunlarına yönelik salıncaklar oluşturulmalıdır. Tüm altyapının 2019 yılına kadar faaliyete geçmesi planlanmaktadır. Şu anda kompleksin yakınında bir dükkan var. Okul ve anaokulu, Troitsk'da olduğu gibi Krasnaya Pakhra köyüne de 4,5 km uzaklıktadır. Burada ve en yakın dispanser. Geliştiriciden LCD "Irish Quarter" da park etme planlanıyor. Yards, şirkete göre, çitlerle çevrili olacak ve video kameraları takılı kalacak. Şu anda, kontrol noktası olan bir bariyer şeklinde güvenlik sadece köyün girişinde.

daireler

Kompleks binaları "Irishsky Mahallesi"monolitik teknoloji üzerine kurulmuştur. Dış duvarlar üç katlı olacak (genişletilmiş kil panelleri - izolasyon - fiber çimento panelleri). İç bölümler tuğla, "ıslak zonlar" bölümleri genişletilmiş blok çimento bloklarından imal edilecektir.

Dairelerin türleri:

 • tek odalı alan (S), 35 m245 metreye kadar2;
 • iki odalı S = 55 m'den266 m'ye kadar2;
 • üç odalı S = 73 m'den285 m'ye kadar2.

İrlandalı Çeyrek LCD Geliştirici

Dairelerin düzeni standart değil, bir trapezoid şeklinde odalar var. Tavanlar her yerde 2,75 metredir. Mutfak alanı, 7.5 ila 12 m arasında2. Koridorlar pansumanla veya pansuman olmadan olabilir.

Her dairede bir gaz kazanı,sakinlerin kendi takdirine bağlı olarak ısıtmayı düzenlemelerini sağlayacak. Kira konutları bitirmeden ve kablolama kanalizasyon ve su boruları olmadan planlanmaktadır.

Irish Quarter, LCD: fiyatlar

Kompleksdeki konut maliyeti ilan edilen sınıf "ekonomi" ye karşılık gelir ve 53 000 ruble'dir. metrekare başına.

Bu proje için aşağıdaki bankalar çalışır:

 • "TCB".
 • "VTB".
 • "VTB 24".
 • "MetalinvestBank".
 • "SNGB".
 • Yenisei.
 • "MetalinvestBank".
 • "Revival".
 • "RQ".
 • «AKB Rus başkenti».
 • "GLOBEX".
 • "PromSotsBank".

Bir ipotek almak için koşullar farklıdır. Krediler 0 ila% 20 ila 30 yıllık bir süre, ilk taksit için verilir ( "Metallinvestbank", "TCB")% 40 ( "Revival", "VTB", "VTB 24"),% 9,75 faiz oranı ( " PromSotsBank ") ile% 14 (" Metallinvestbank ") arasında değişir.

Ana sermayenin kullanımı ile ipotek olası kayıt.

"Sofino-70" şirketi periyodik olarak müşterileri için hisseler düzenler. Sonuncusu Sevgililer Günü'ne adanmış ve 300 bin rublelik bir indirimden oluşuyor.Yeni Moskova Zhak Irish Quarter

geliştirici

"Irish Quarter" - Geliştirici olan LCD,"Софьино-70" şirketi. Konut inşaatı pazarında 2007 yılından beri. Şirket hakkında bilgi çok küçüktür. bunun uygulanması öncesinde yeni tesisin tasarımdan - Biz sadece o bütün işi kendin da biliyor. Şu anda, "Sofyino-70" iki proje - zaten faaliyete konut kompleksi "Ada Erin" koymak ve onun yanında LCD yükseltmek "İrlandalı çeyrek." İlk nesnelere gelince, şirketin çalışmaları ile ilgili müşteri geri bildirimleri karışıktır. Artıları: İnsanlar aradılar:

 • genel olarak iyi bir tasarım;
 • dairelerin iyi düzeni;
 • yöneticilerin profesyonellikleri.

Eksi notları şunlardır:

 • teslimat şartlarının neredeyse bir yıl gecikmesi (2014 yılının III çeyreği yerine, 2015 yılının üçüncü çeyreğinde devredildi);
 • kadastro belgelerinin uzun süre kaydı (Mayıs 2016'ya kadar);
 • komplekste altyapı eksikliği;
 • çok pahalı araçlar.

LCD Irish çeyrek inşaatçısından

İnşaatın seyri

Plan üç aşamalı olarak verilecekİrlanda Mahallesi. LCD, müşterilerin hızlı bir şekilde harika bir yere taşınmak istedikleri ortak yatırımcıların geri bildirimi tatminkar bir hızda inşa ediliyor.

Ev numarası 1 II çeyreğinde teslim edilmelidir. cari yıl. Şimdi inşaatçılar temelini tamamladı ve katların inşasında görev yapıyorlar.

Evler 2 ve 5 III'te faaliyete geçecek.sq. m. 2019 inci. Ocak ayında inşaatçılar evin 2 numaralı katının birinci katını inşa etmeye başladılar. LCD'deki konutun sadece dört kat olduğu göz önüne alındığında, şirketin şartları bozmayacağı ihtimali yüksektir.

Bütün kompleks tamamlandığında henüz tam bir bilgi yok.LCD Irish Quarter fiyatlar

Eş-yatırımcıların ve yatırımcıların görüşleri

LCD'nin olumlu ve hatta hevesli yorumları varİrlanda Mahallesi. Bu kompleksin fiyatları ve konumu çok çekici. Buna ek olarak, LCD, bölgenin münhasır görünüşü ve düşünceli planlamasıyla aşık oluyor. Birçok kişi binalarda pek çok katın bulunmayacağını ve dairelere bireysel gaz kazanları yerleştirileceğini seviyor.

Ancak bariz artıların dışında bu projenin bazı dezavantajları var:

 • ikinci teslimatta hiçbir planlı altyapı yok;
 • bölgedeki altyapıdan uzaklık;
 • küçük mutfaklara sahip dairelerin düzenleri vardır;
 • Loggias ve balkon camları yoktur.
LCD Irish Quarter: açıklamalar, yerleştirme, oluşturucu ve incelemeler 2019

LCD Irish Quarter: açıklamalar, yerleştirme, oluşturucu ve incelemeler 2019

Related news

 • Gaz çıkarma
 • İkimizin Yerine 144. Bölüm Özeti 29 Ocak Jagdiş Mumbaiye Gitti
 • Çeşitli patates ultradar. karakteristikleri
 • İki Renkli Saç Örgüsü Modeli Tarifi

 • LCD Irish Quarter: açıklamalar, yerleştirme, oluşturucu ve incelemeler 11

  LCD Irish Quarter: açıklamalar, yerleştirme, oluşturucu ve incelemeler


  LCD Irish Quarter: açıklamalar, yerleştirme, oluşturucu ve incelemeler 67

  LCD Irish Quarter: açıklamalar, yerleştirme, oluşturucu ve incelemeler 54

  LCD Irish Quarter: açıklamalar, yerleştirme, oluşturucu ve incelemeler 36

  LCD Irish Quarter: açıklamalar, yerleştirme, oluşturucu ve incelemeler 16

  LCD Irish Quarter: açıklamalar, yerleştirme, oluşturucu ve incelemeler 81

  LCD Irish Quarter: açıklamalar, yerleştirme, oluşturucu ve incelemeler 10

  LCD Irish Quarter: açıklamalar, yerleştirme, oluşturucu ve incelemeler 77