Lavaş rulo peynirli 2019

Lavaş rulo peynirli 2019 Lavaş rulo peynirli

Lavaş rulo peynirli

Lavaşın peynir ve diğer içeriklerle birlikte alınmasıbenim cephanelik - en sevdiğim yemek. Lezzetli bir kahvaltı veya akşam yemeği için birkaç kişiyi hızlı bir şekilde pişirmek isterseniz, artık başarılı bir seçenek yoktur. Ve sen kurmaca pişirmeyi denersen, şenlik masasına bile ilginç bir atıştırmalık yaratabilirsin. Sabah saatlerinde bir ziyaretçiniz beklenmedik bir şekilde başka bir şehirde gelen ziyaretçilere geldiğinde, peynirli pide ekmeği de nadir durumlarda iyi geçecektir.

Bazı tecrübesiz ev hanımları, örneğin,süzme peynir ile lavaş rulo ve doğaya götür. Bu iyi bir fikir değil, pide ekmeği bir saat batırılmış ve bu atıştırmadaki tüm çekicilikler kaybolmuş durumda. Hazırlandığı gibi derhal yenilmelidir. Az ya da çok uzun süreli depolama için bu rulo iyi değil.

Şimdi, pide ekmeğiyle hazırlanan yemeklerden neyi bekleyebileceğinizi biliyorsanız, doğrudan hazırlığa gidelim.

Pide ekmeğinin peynirle birlikte alınması kolaydır;Birçoğunun "Yahudi salatası" olarak bilinen bir tabaktan oluşan dolgu. Peynir (veya eritilmiş peynir), sert haşlanmış yumurta, mayonez ve sarımsağı alırız. Pide başlatıp kızartın. Ama bu ruloyu yiyebilir ve daha fazla isterseniz soğursunuz.

Bu yapılan doldurma ile lavaş gelen RuloMalzemeler: pide ekmeği, kıyılmış et, peynir, yumurta. Hazırlanması için kıyılmış eti (tavuk filetosu almak daha iyi olur) bir tencereye koyup kıyarken, mantarla karıştırın. Şahsen, kıyılmış eti bal agarikleri ile tercih ediyorum, ancak diğer mantarları, hatta salatalıkları, zeytinleri, ananasları, genel olarak, uygun görünen her şeyi kullanabilirsiniz. Bazıları soğanları koydu, ama kızartılmış haliyle bu sebzeyi gerçekten sevmiyorum. Masada lavaş serdik ve yeterince ince peynir dilimleri ile kaplayacağız. Peynir tabakaları çok kalınsa, ruloyu tüpün içine atamazsınız. Kıyılmış kıymayı tabağa koyduk, ruloyu döndürdük. Bir yumurta yiyip rulonun yüzeyini yağlarız. Şimdi 15 dakika boyunca fırına koyup hazır olana kadar pişirin.

Lavaş rulo ile süzme peynir. Kesilmemiz gerekecek: Bulgar biberi kesilmiş, dairelerde zeytin, peynir, küçük çörekli dereotu yeşillikleri. Ortaya çıkan karışımda birkaç tane ezilmiş sarımsak karanfil ekleyin. Solim, biber, mayonez sevenler - ekleyebilir. Dolum hazır olduğunda, pide ekmeği boyunca dağıtın ve bir rulo ile rulo haline getirin. Ortaya çıkan tüpler gıda filmine sarılır ve soğutulur. Porsiyonlara kıyılmış olarak masaya koyun.

Lavaş ve somon böreği tarifi çok basit velezzetli, rulo Lavash peynir gibi. Yayma pide eritilmiş peynir ekmek ve peynir ince doğranmış yeşillik üzerinde dökün. yarım santimetre kalınlığında hakkında dilimler halinde somon kesin ve birbirlerine çok yakın yalan kalmaması ile pide üzerinde serilir ve Somon tuzlu olsa bile, çok tuzlu rulo olacaktır. Tüm hazırlıklar bittiğinde, Lavaş rulo çevirip parçalar halinde kesin.

Lavash ile Yengeç rulo güzel görünüyortablo. Bu rulo için pişmiş sosis, işlenmiş peynir, yengeç çubukları, Korece havuç, yeşillik ve mayonez gerekir. Ve tabi ki lavaş. Bir parça lavaş alırız, peynirle karıştırıp yeşillikleri dökürüz. Üstte ikinci sayfayı koyun ve mayonez ile yağlayın. Kıyma makinesi çubukları arasında gezdirin, onları ikinci katmana yerleştirin. İlk ikisinin üstüne, üçüncü lavaş tabakasını da ekleyerek, mayonez ile de yağlanmalı ve bir kıyma makinesinden kaynayan haşlanmış sosis tabakası ile örtülmelidir. Son dördüncü lavaş yaprağı Kore havuçları ile kaplıdır ve tüm çarşaflar bir rulo halinde yuvarlanır. Elde edilen yemek birkaç saat buzdolabına konur. Rulo soğuduktan ve aşağı geldikten sonra, onu kesin ve kesimde ne kadar güzel ve iştah açıcı olduğunu anlayacaksınız.

Lavaş rulo peynirli 2019

Lavaş rulo peynirli 2019

Related news

 • Şerbetli Un Helvası Tarifi
 • Kilo kaybı ilaçları: gerçek mi, efsane mi
 • Kursu bitirmek için yeterli zaman yok mu
 • Akıllı telefonumda ve PCde AppStoredan nasıl aboneliğinizi iptal ederim
 • Topitop Yelek Yapımı

 • Lavaş rulo peynirli

  Lavaş rulo peynirli


  Lavaş rulo peynirli

  Lavaş rulo peynirli

  Lavaş rulo peynirli

  Lavaş rulo peynirli

  Lavaş rulo peynirli

  Lavaş rulo peynirli

  Lavaş rulo peynirli

  Lavaş rulo peynirli

  Lavaş rulo peynirli

  Lavaş rulo peynirli

  Lavaş rulo peynirli

  Lavaş rulo peynirli

  Lavaş rulo peynirli

  Lavaş rulo peynirli

  Lavaş rulo peynirli

  Lavaş rulo peynirli

  Lavaş rulo peynirli