Lassara yapıştırın - preparatın tanımı 46 16.01.2019, 09:11

Lassara yapıştırın - preparatın tanımı

Deri hastalıkları tedavi etmek zordur ve herYıllık bilim adamları çok sayıda ilaç geliştiriyorlar. Lassar macunu Alman dermatolog Oscar Lassar geliştirdi. Berlin'de özel kliniğini açtı ve çeşitli cilt koşullarına sahip hastalar aldı. Başlıca tedavi yöntemi olarak, şaşırtıcı bir sonuç veren özel bir macun kullanıldı. Lassar macunun kuruması ve anti-inflamatuar etkisi vardı, cildi olumlu etkiledi ve neredeyse hiç yan etkisi yoktu.
Şu anda Lassara macunu yaygın olarak kullanılmaktadır ve dermatologlar tarafından reçetelenmektedir. Bağımsız bir araç olarak değil aynı zamanda tek bir tedavi sürecinin bileşeni olarak kullanılır.
Lassara hamuru kalınhomojen kütle. İlaç bileşimi: çinko oksit, vazelin, buğday nişastası, salisilik asit. Geliştirme aşamasının başlangıcında, çare, çinko oksit, nişasta ve vazelin karışımıydı. Aşağıda, Alman dermatolog, maksimum etkiyi elde etmek için bileşimde salisilik asit içermesini önerdi. Nişastanın özel inorganik toz (talk) ile değiştirilmesi önerildi.

Makarna Lassara - uygulama

Lassar macunu harici olarak kullanılır. Kullanım endikasyonları:
1. Basınç kılıflarının varlığı.
2. Cilt yüzeyindeki yaraları açın.
3. Bazı alerjik reaksiyon türleri.
4. Akne.
5. Deride hasar.
Makaranın antiseptiği vardır, bu dezenfekte edici bir işlemdir.

Cilt bölgelerini mükemmel kurur, bakterileri ortadan kaldırır ve hızlı iyileşmeyi sağlar. Lassar'ın yapıştırması bu nedenle akne ile çok popüler.
Kullanım Yöntemi: İlaç zarar derecesine bağlı olarak, günde bir veya iki kez bir ince tabaka bölümleri ile yatma ülserleri, açık yaralar uygulanır ve deri yüzeyine etkilenebilir gerekir.
İnanılmaz olan, Lassar hamurununkontrendikasyonları ve yan etkileri. Kompleks tedavide diğer ilaçlarla mükemmel etkileşime geçer. Hamile ve emzikli kadınlarda kontrendike değildir. Yaş sınırlaması yoktur.


İlaç, elli gram bir dozaj ile koyu cam şişelerde üretilir.
Formülasyon gerekli içerirmiktar: çinko oksit on iki buçuk gram, salisilik asit bir gram, nişasta on iki buçuk gram ve elli gram Vaseline. İlacın, ışık geçirimsiz bir şekilde korunan kuru, gerekli kimyasal ve fiziksel niteliklerini kaybetmemesi için saklayınız.

Zorunlu bir reçete ve özel önlem bir uzmana danışılmasıdır. Sonuçta, her davada yalnızca etkili bir çözüm önerebilir.

Bu ilacın geri bildirimiPozitif. Hamurun uygulama alanı çok geniştir. Tıbbi preparat sadece basınç ülseri ve açık yaraların tedavisi için değil aynı zamanda iltihaplı cildin çeşitli bölgelerini de olumlu yönde etkiler. Akne ile mücadelede yardımcı olur, cildi dezenfekte eder ve kurutur, izleri ve kızarıklıkları ortadan kaldırır. Alerjik reaksiyonların tedavisi için ilacın kullanımı sadece bir doktora danıştıktan sonra uygundur. Sonuçta, bazı durumlarda, macun, uygun terapötik etki yaratmadan sadece nemlendirici bir etkiye sahip olabilir. Alerjilerin tedavisi için, içlerinde olanlar da dahil olmak üzere, bileşimlerinde daha güçlü olan ilaçların kullanılması gereklidir.

Makarna Lassara'nın olumlu etkisi olabilirHastalığın uygun teşhisi ve ortaya çıkma nedenleri tespit edilirse. Ancak o zaman komplike tedaviye hazırlık, cildin yüzeyinde ortaya çıkan problemlerden kurtulmak ve güzel görünüşü ve kendine güveni geri kazandırmak için inanılmaz bir sonuca sahip olabilir.

Lassara yapıştırın - preparatın tanımıFotograf Goruntuler fotograflar resim galeriler

Related news

 • DÖKÜMLÜ ÖRNEKLİ KIRMIZI BEBEK YELEK AÇIKLAMASI
 • Hürrem Gözü Pul İle İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Operetten müzikale

 • Lassara yapıştırın - preparatın tanımı 84

  Lassara yapıştırın - preparatın tanımı


  Lassara yapıştırın - preparatın tanımı 5

  Lassara yapıştırın - preparatın tanımı 8

  Lassara yapıştırın - preparatın tanımı 60

  Lassara yapıştırın - preparatın tanımı 22

  Lassara yapıştırın - preparatın tanımı 52

  Lassara yapıştırın - preparatın tanımı 68

  Lassara yapıştırın - preparatın tanımı 6