Larisa Blazhko bir yardımcısı, iş kadını ve yardımsever kuruluşun genel direktörüdür 2019

Larisa Blazhko bir yardımcısı, iş kadını ve yardımsever kuruluşun genel direktörüdür 2019

Larisa Blazhko bir yardımcısı, iş kadını ve yardımsever kuruluşun genel direktörüdür 81 15.03.2019, 20:38

Larisa Blazhko bir yardımcısı, iş kadını ve yardımsever kuruluşun genel direktörüdür.

Larissa Blazhko bir aktris, psikolog, iş kadını,Dmitry Pevtsov'un eski karısı ve oğlu Daniil'in annesi. Ama yine de, sıfırdan hayatlarını inşa etmek kendi çocuğun trajik ölümünü hayatta kalmak için, ve arkadaşlarına yardım gücü bulmak için, sevdikleriniz ile ilişkilerde aradan sonra ayağa başarmış güçlü bir kadındır.

Larissa Blazhko

Nasıl başladı?

Oyuncu Larisa Blazhko Ukrayna'dan. Okuldan mezun olduktan sonra kız GITIS'e gitmek için Moskova'ya geldi. Ne yazık ki, bir oyuncu olmak hayalini gerçekleştirmek için ilk girişim bir başarısızlık oldu, ancak Larisa sınavları sırasında, ya da, o, daha sonra çağırdı, Lyalya, bir acemi aktör Dmitry Pevtsov onun aşkı ile tanıştı.

Aşıklar birlikte çok zaman geçirdi: Enstitünün yakınında parkın etrafında yürüdü, kebaplara gitti, otostopla uzun bir yolculuğa çıktı ... Bir keresinde Pevtsov, hayatını tehlikeye atıp, drenaj borusu boyunca altıncı kattaki sevgilisine tırmandı.

Güçlü duygulara rağmen, genç insanlar veevli değil Muhtemelen bunun sebebi, Dmitry'nin ebeveynlerinin sevgilisine karşı olumsuz tutumuydu. Ve çok fazla geçim olmadı: Gençler bir öğrenci yurdunda yaşadılar ve kazandılar, kalabalığa çekildiler. Bu zamanda kız gesiz olarak GİTİŞ'te okudu.

Larissa Blazhko'nun oynadığı ilk ciddi rol1987. Bu bir cameo filmi Alexander Pankratov içinde yemek yapardı "Elveda Zamoskvoretskaya serseriler." 5 Haziran 1990'da Larissa ve Dmitry'nın oğlu Daniil vardı.

Ağır ayrılık

Larissa bir yaşında bile değildi.sivil kocasının yeni bir aşkla tanıştığını öğrendi - aktris Olga Drozdov. Dmitry aileden ayrıldı, ancak oğlunu unutmadı, onunla iyi ilişkiler kurmaya çalıştı, düzenli olarak nafaka ödedi.

Larissa Blazhko ara verdi. Ağır anılardan kendini özgür bırakmak istedi. Tek teselli oğlu oldu. Aynı zamanda oyuncu, herhangi bir testin üstesinden gelinebileceğini anladı. Adam hayatının efendisidir, bu nedenle, en zor durumdan bile, bir çıkış yolu bulabilir. Larisa için bu daimi ikamet için Kanada'nın hareketiydi.

Kanada'da Kariyer

Montreal'de oyuncu yerel bir tiyatroda iş buldu. Onun hesabında sinemada birçok rol vardı. Rusya'da filmografisi sadece bir filmin yer aldığı Larisa Blazhko, diğer birçok yabancı eserle desteklendi.

Oyuncu Larisa Blazhko

Daha sonra Larissa bir oyunculuk kariyeri bırakmaya karar verdi.Böylece Vancouver'daki British Columbia Üniversitesinden mezun oldu ve burada bir psikanalistin uzmanlığını aldı. Azar azar kişisel hayat gelişiyordu. Kanada'da, oyuncu rüyasının adamıyla tanıştı, onunla evlendi ve bir çocuk doğurdu. Mutlu bir hayat 11 yıl sürdü, bundan sonra Moskova'ya geri dönmeye karar verildi.

trajedi

2 Eylül 2012 Larissa ve eskisivil eşi Dmitry Pevtsov korkunç bir keder yaşadı: oğullarını kaybettiler. Daniil Pevtsov, Moskova'daki hastanelerden birinin yoğun bakım ünitesinde öldü. Bir tıp kurumunda, genç bir adam sınıf arkadaşlarıyla bir toplantıda üçüncü katın balkonundan düştükten sonra geldi. Doktorlar ciddi kafa ve omurilik yaralanmaları teşhisi koydu. Operasyon birkaç saat sürdü, ama genç adam hiç iyileşmedi.

Larissa Blazhko biyografi

Larisa ve Dmitry için oğlunun ölümü gerçekti.trajedi. Oyuncu uzun zamandır şoktu, Dani'nin arkadaşları ile iletişim kurmayı reddetti. Genç bir adamın ölümünden sonra bile inkar edilemez anne, sosyal ağdaki mesajlarını bıraktı. Cenaze töreninde Larissa Blazhko iki saatliğine oğluna veda etti. Bu sırada Daniel'e hayranlık duyduğu sözleri dile getirdi ve talihsizliği sürdürebilmesi için güç vermesini istedi.

Hayatı boyunca, genç adam Ay Tiyatrosu'nda oynadı. Daniil Pevtsov umut verici bir aktördü. Eserlerinden biri lirik performansında "Kalbinde Melek" rolünün bir rolüdür. Ebeveynlerin çocuklarının kaybıyla uzlaştırmak hala zor.

Ve yine hayat

Bugün Larisa Blazhko, biyografisi -Cesaret ve sahtekarlık gerçek bir örneği, Moskova'da yüksek sınıf konut satışı ile uğraşmaktadır. İşadamı, bir komisyoncu olarak sekiz yıllık bir deneyime sahiptir, başarılı işlemler için gerekli tüm bilgiye sahiptir ve bu nedenle iş devam etmektedir.

Larissa Blazhko

Ayrıca, eski oyuncu kafalarıhayır vakfı "Sanatçı". Fonun kurucuları Evgeny Mironov, Maria Mironova, Igor Vernik ve Natalya Shaginyan-Needham. Vakfın misyonu, eski nesil sanatçılara ahlaki destek sağlamak ve onlara maddi yardım sağlamaktır.

Genç aktörler eski meslektaşlarına yardım ederdaireyi temizlemek, yiyecek almak, çamaşır yıkamak, ev işi yapmak, bakkala gitmek. Yaşlılar için gerekli olan şeyleri satın almak için fon toplamak amacıyla hayırseverlik etkinlikleri düzenlenmektedir.

Oyuncuların hayatı asla kolay değildir. Her gün sahneye çıkmak ya da bir filmin çekimlerine katılmak zor bir iştir, hem fiziksel çabalar hem de ahlaki zorlama gerektirir. Bu nedenle, sanatçının biyografisinde, kaderden ne kadar darbe alabildiğine ve hayatında neler olduğuna dair sorumluluk aldığına bağlı.

Larisa Blazhko bir yardımcısı, iş kadını ve yardımsever kuruluşun genel direktörüdür 2019

Larisa Blazhko bir yardımcısı, iş kadını ve yardımsever kuruluşun genel direktörüdür 2019

Related news

 • Öğürme ve Mide Bulantısı
 • Örgü Ajurlu Hırka Yelek Modeli
 • Razer - fare oyunu: fotoğraf, en iyi modellerin incelenmesi. Razer Fare Tamir
 • Soruyu cevaplıyoruz: Ivan Kupalanın sayısı nedir
 • Evlilikteki cinsel sorunlar
 • Sokak Stilleri

 • Larisa Blazhko bir yardımcısı, iş kadını ve yardımsever kuruluşun genel direktörüdür 3

  Larisa Blazhko bir yardımcısı, iş kadını ve yardımsever kuruluşun genel direktörüdür


  Larisa Blazhko bir yardımcısı, iş kadını ve yardımsever kuruluşun genel direktörüdür 41

  Larisa Blazhko bir yardımcısı, iş kadını ve yardımsever kuruluşun genel direktörüdür 86

  Larisa Blazhko bir yardımcısı, iş kadını ve yardımsever kuruluşun genel direktörüdür 46

  Larisa Blazhko bir yardımcısı, iş kadını ve yardımsever kuruluşun genel direktörüdür 70

  Larisa Blazhko bir yardımcısı, iş kadını ve yardımsever kuruluşun genel direktörüdür 50

  Larisa Blazhko bir yardımcısı, iş kadını ve yardımsever kuruluşun genel direktörüdür 82

  Larisa Blazhko bir yardımcısı, iş kadını ve yardımsever kuruluşun genel direktörüdür 2

  Larisa Blazhko bir yardımcısı, iş kadını ve yardımsever kuruluşun genel direktörüdür 8

  Larisa Blazhko bir yardımcısı, iş kadını ve yardımsever kuruluşun genel direktörüdür 36

  Larisa Blazhko bir yardımcısı, iş kadını ve yardımsever kuruluşun genel direktörüdür 66

  Larisa Blazhko bir yardımcısı, iş kadını ve yardımsever kuruluşun genel direktörüdür 12