Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 2019

Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 2019
24.08.2019

Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 5

Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba

Land Rover her zaman arabalardüz çizgilerle farklıydı ve bu onların özgünlüğü oldu. Ancak bu endişenin son yaratımı olağan modeller gibi değildir. Land Rover Range Rover Evoque o kadar sıradışı ki, yolda onu görmek, bunun Land Rover olduğuna inanmak zor. Ancak, muhtemelen, İngilizler değilkara rover aralığı rover evoqueevrensel özlemle baş etmeyi başardısürpriz ve sonuç çok cazipti. Önceki arabalar dışarıya doğru yeterince vahşiyse, bu arabayı "unisex" bölümüne yönlendirir. Fakat aynı zamanda göz kamaştırıcı çizgilere rağmen, göz kamaştırıcı bir genç bayan için pek de uygun görünmüyor çünkü saldırganlaşmaya son vermedi.

Land Rover Range Rover Evoque, iki mevcutturvücut seçenekleri. Standart beş kapılı, geçitler için çok aşina ve üç kapılı bir gövde. Biraz sıradışı bir geçit için, ama biz bu model görünümü sıradışı olduğunu unutmamak gerekir. Üreticiler, güçlü ve ekonomik hem yapım açıkça bu makinede çalıştık ve bu ortamda düşük CO2 emisyonlarında lider gerçekleşir.

Arabaya bindiğinizde, İngilizlerinkendilerini aştı. Salon sadece kusursuz. En basit yapılandırmada bile, bitiş kalitesini görebilirsiniz. Deri, krom ve ahşap, kombinin lüksü vurgulamaktadır, ancak yapmayınkara avaresi aralığı avaresi evoque fotoğraflarıçok gösterişli. Ve isterseniz, en kaliteli deri eşsiz bir salon sipariş edebilirsiniz. Sürücü koltuğu aşağıda yer alır ve başların üstünde daha fazla yer verirken spor stilini vurgular. İç aydınlatma için LED'ler kullanılır ve özel teknolojiler ruh halinize uygun rengi seçmenize izin verir.

Land Rover Range Rover Evoque'un kaputunun altındaüretici iki dizel motor ya da iki litrelik bir benzinden birini seçebilir. Mekanik bir kutu sadece bir dizel motor ile kombinasyon halinde mümkündür ve altı vitesli otomatik, üç motorun herhangi birine monte edilmiştir.

Şehir dışında geziler için araba donatılmıştırDört tekerden çekiş. Aracın boşluğu 215 mm'dir ve üreticinin iddia ettiği özellikler arasında oldukça sıra dışıdır. Örneğin, ford'un derinliği işaretlidir, bu da arabanın bozulma riski olmadan bir arabanın üstesinden gelinebilir.

Araçta oturan güvenlikÜç tip ve yan perdeli yastıklar. Ve tabii ki, Land Rover Range Rover Evoque, ABS, EPAS ve iniş ve kaldırma yardım sistemleri gibi güvenli sürüş sistemleri için gerekli olan tüm donanımlarla donatılmıştır. Ayrıca, otomobil yol koşullarına uyum sağlamasına ve böylece kaza riskini azaltan bir sistem ile donatılmıştır.

land rover range rover evoque yorumlarBir araba seçerken, fotoğraflarıağ veya resmi satıcıya gidin ve Land Rover Range Rover Evoque'un kullanılabilirliğini belirtin. Otomobilin fotoğrafı, elbette, izlenimin doluluğunu yansıtmıyor, ancak bununla tanışmak yeterli. Ancak kişisel bir "tanıdık" resmi değiştirmeyecek.

Tabii ki, bir araba almadan önceLand Rover Range Rover Evoque'un tüm artıları ve eksileri ile tanışmak gerekiyor. Sahiplerin yorumları, otomobilin kontrol edilebilirliği ve manevra kabiliyetinin yanı sıra şehrin dışına çıkma yeteneğini de vurgulamaktadır. Eksilerden, ön koltuğun limite kadar geri itildiği zaman, arkalarında oturan yolcuların ayakları için çok az yer olduğu belirtilmektedir. Ayrıca, üç kapılı otomobilin bazı sahipleri arka koltuğa oturmaktan rahatsızlık duyduğundan şikayetçiydi, ancak, üç kapılı otomobillere göre arka yolcuların çok sık var olduğunu düşünmüyorlar.

Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 2019

Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 2019

Related news

 • Üst çukur damar. Üstün vena cava sistemi. Üst ve alt boşluklu damarlar
 • Türkiye’nin Balkanlar politikası değişiyor’
 • Güveçte Sebze Türlüsü
 • Çilekle ne yapabilirim Şef, patates püresi ve salata deneyin
 • Eski Pantolondan Nasıl Şort Yapımı

 • Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 94

  Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba


  Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 88

  Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 62

  Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 2

  Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 54

  Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 79

  Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 76

  Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 23

  Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 8

  Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 60

  Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 93

  Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 93

  Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 83

  Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 55

  Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 95

  Land Rover Range Rover Evoque - prudish İngilizlerden alışılmadık bir araba 27