Lahana, diyetsel beslenme için vazgeçilmez bir üründür. Lahana pirzola tarifi 2019

Lahana, diyetsel beslenme için vazgeçilmez bir üründür. Lahana pirzola tarifi 2019
18.07.2019

Lahana, diyetsel beslenme için vazgeçilmez bir üründür. Lahana pirzola tarifi 87

Lahana, diyetsel beslenme için vazgeçilmez bir üründür. Lahana pirzola tarifi

Belki bir metrese bakarak birçok metresiLahana pirzola kuşkulu bir şekilde şöyle düşünüyor: "Lahanadan pirzola yapma meselesi nedir? Balık veya etten yapılan aynı mutfak kreasyonları olsun. " Tabii ki, lahana hafif ve ihale pirzola ağır fiziksel emek sonra gücü geri yüklemek için olası, ancak, onlar diyet ve bebek maması için harika bir tabak vardır.

Faydalı, bize tanıdık olan,beyaz lahana? Bu örneğin, C, P, E, K, B vitaminleri ve folik asit, büyük miktarda vitaminler içerdiği bu sebze, görünür. Ayrıca, lahana çok sayıda mineral tuzları, özellikle potasyum ve fosfor ve en önemlisi, kalsiyum, demir, manganez tuzları bulunmaktadır. lahana normal kalp fonksiyonunun sürekli kullanımı, geliştirilmiş kan kompozisyon ile, bağışıklık arttırır. lahana içerdiği bol miktarda lif, böylece ateroskleroz gelişimini engelleyen, hem de dalak, karaciğer ve bağırsakların çalışmasını uyarıcı, aşırı kolesterol vücuttan atılmasına yardımcı olur. Nedeniyle lahana her türlü karbonhidrat içeriğinin düşük yüzdesine tavsiye obezite ve diyabet muzdarip insanlar olduğunu.

Yani, eğer birisi bu lezzetli yiyecekleri atmak isterse, yine de lezzetli yemekler ile kendilerini şımartmak isterse - o, aşağıda verilen lahana pirzola için bir reçete menüsüne güvenle girebilir.

Bu tarif için ihtiyacınız olan: 300 gr. lahana; küçük bir soğan; 20 gr. tereyağı; 50 ml süt; 20 gr. irmik kabuğu çıkarılmış tane; bir yumurtanın sarısı; ekmek kırıntısı; tuzu; öğütülmüş maydanoz, dereotu ve yeşil soğanlar.

Hazırlama metodu:

Lahana köftesi pişirmeden önceTaze lahana üst yapraklardan soyulur, yıkanır ve ince rendelenir. Rendelenmiş soğanlar, derin bir tavada ya da tereyağında tencerede pişirilir; Sonra lahanaları soğanlara ekleyin ve kapağın altından doldurun ve yarısına kadar biraz süt dökün. Lahana yavaş yavaş, topaklar oluşmasını önlemek için sürekli karıştırmak irmik dökün, gerekirse, süt kadar doldurun ve hazır kadar her şeyi bir araya getirmek. Lahana kütlesine biraz soğumaya bırakın, yumurta sarısı, baharat, tuz ekleyin ve küçük oval pirzolalar oluşturun. Ve lahana pirzolalarının pişirilmesi bitmiş, ekmek kırıntılarına karışmış ve iştah açıcı bir kabuk oluşana kadar bitkisel yağda kızartılmıştır. Bu pirzola, ince kıyılmış elmalarla da hazırlanabilir, lahana söndürme sırasında eklenir, ancak soğan ilave edilmez. Lahana pirzola ekşi krema veya süt sosu ile servis tavsiye edilir.

Tabii ki, lahana köftesi yeterlidirbasit, günlük yemek. Ancak, eğer sebzeler ve mantarlar ile doldurulurlarsa, örneğin yağda kızartılırlarsa, bayram masasının en özgün ve enfes yemekleri ile rekabet edebileceklerdir. Herhangi bir hostes, mantar ve ekşi krema soslu lahana pirzola tarifi kullanarak konuklarını şaşırtabilir.

Pirzola için, soğanlar hariç, önceki tarifte olduğu gibi aynı malzemelere ihtiyacınız olacaktır.

Doldurmak için gerekli olacaktır: 100 gr. mantar; ½ havuç; soğan; tuzu; karabiber

Hazırlama metodu:

İlk durumda olduğu gibi, manga ile lahana hazırlayın, sadece kitleye soğan eklemeyin.

Temizlenmiş, durulanmış, küçük parçalar halinde kesilmişküpler, rendelenmiş havuç ve doğranmış soğan ekleyin, biraz su ve bir kaşık dolusu bitkisel yağ ekleyin ve hazır olana kadar pişirin. Küçük yassı kekleri yapmak için lahana kütlesinden, her çay kaşığının ortasına koyun ve pirzolaları kalıplayın. Bunları ekmek kırıntılarına koyun ve bitkisel yağda kızartın.

Tarif içinde yer alan ekşi krema sosu içinmantarlı lahana pirzola, buğday unu ve ekşi kremaya ihtiyacınız olacak. Makarna unu içinde, ekşi krema kaynatın kaynatın kaynatın, iyice karıştırın, tuz ve karabiber ekleyin. Hazırlanan sosu zorlamak arzu edilir.

Lahana, diyetsel beslenme için vazgeçilmez bir üründür. Lahana pirzola tarifi 2019

Lahana, diyetsel beslenme için vazgeçilmez bir üründür. Lahana pirzola tarifi 2019

Related news

 • Elma Sirkesi Neye Yarar: Elma Sirkesinin Faydaları
 • İş Kaynakları İşletmeleri
 • Aşk ve Gurur6
 • Meme Göğüs Dokusunun Yapısı
 • Minik Öykü için mücadele yurt dışına taşındı

 • Lahana, diyetsel beslenme için vazgeçilmez bir üründür. Lahana pirzola tarifi 67

  Lahana, diyetsel beslenme için vazgeçilmez bir üründür. Lahana pirzola tarifi


  Lahana, diyetsel beslenme için vazgeçilmez bir üründür. Lahana pirzola tarifi 59

  Lahana, diyetsel beslenme için vazgeçilmez bir üründür. Lahana pirzola tarifi 3

  Lahana, diyetsel beslenme için vazgeçilmez bir üründür. Lahana pirzola tarifi 54

  Lahana, diyetsel beslenme için vazgeçilmez bir üründür. Lahana pirzola tarifi 6

  Lahana, diyetsel beslenme için vazgeçilmez bir üründür. Lahana pirzola tarifi 5

  Lahana, diyetsel beslenme için vazgeçilmez bir üründür. Lahana pirzola tarifi 38

  Lahana, diyetsel beslenme için vazgeçilmez bir üründür. Lahana pirzola tarifi 27

  Lahana, diyetsel beslenme için vazgeçilmez bir üründür. Lahana pirzola tarifi 55

  Lahana, diyetsel beslenme için vazgeçilmez bir üründür. Lahana pirzola tarifi 20

  Lahana, diyetsel beslenme için vazgeçilmez bir üründür. Lahana pirzola tarifi 22

  Lahana, diyetsel beslenme için vazgeçilmez bir üründür. Lahana pirzola tarifi 66