Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları

Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları


Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 18 25.03.2019, 16:46

Kulak damlaları "Anauran": kullanım talimatları

anauran kullanıcı el kitabı"Anauran" kullanıcı el kitabısadece topikal kullanım için tasarlanmış ve belirgin bir anestezi ve antibakteriyel etki gösteren kombine bir preparasyon olarak karakterize edilmiştir. Bu, örneğin bakteriyel dizanteri, pneumococci ve stafilokok patojenlerine gibi gram-pozitif ve gram-negatif mikroorganizma, karşı en aktif olan aminoglikozit ve polipeptit antibiyotikler ilaç farmakolojik grubunu ifade eder. Buna ek olarak, etkili bir şekilde bir kombine preparasyon "Anauran" (bu kılavuz bileşimini açıklar), E. coli ve Salmonella inhibe eder. Bu durumda, streptokoklara göre, bu antibiyotik aktif değildir.

anauran kulak fiyatı düşürür

Bu çözüm kulak damlaları şeklinde mevcuttur;ana bileşenleri olarak bileşimi polimiksin B sülfat, lidokain hidroklorür ve neomisin sülfatı içerir. Yardımcı katkı maddeleri rolünde propilen glikol, benzalkonyum klorid, saf su ve gliserol bulunur.

kulaklarında bir damla tayin "Anauran"şirket-üretici temelde dış otitis media'nın kronik ve akut formlarının tedavisini gerçekleştirmek amacıyla önerir. Buna ek olarak, bu kombinasyon anlamına gelir, örneğin, antrotomiya radikal mastoidektomi, fenestrasyon ve timpanoplastide, tıbbi prosedürleri sonrası komplikasyonlar durumunda çok iyidir. Perforasyondan önce veya sonra kronik veya akut inflamasyon durumunda, "Anauran" içeren bir antibakteriyel preparat da kullanılmalıdır. Kulak damlaları, fiyatı yaklaşık olarak iki yüz elli ruble, süpürasyona uğramış bir otitis media durumunda kullanım için endikedir.

anauranın kulaklarına düşer

Bu lokal anestezi kullanınardından özel bir pipetle her kulak kanalına instilasyon uygulanır. Bu işlemi günde iki ila dört kez yapmak önerilir. Bu durumda, yetişkinlerin dört ila beş damla kazı yapması gerekir ve çocuklar - iki ya da üç damla.

Için "Anauran" antibiyotik talimatları verinkategorik olarak kullanmak, benzokalkon klorür, gliserol veya propilen glikole alerjik bir reaksiyon yanında, lidokain, polimiksin B veya neomisan için kişisel bir hoşgörüsüzlüğünden mustarip hastalar önermez. Dikkatli bir şekilde çocuğun çalışması sırasında bu anestetiği kullanmanız gerekir. Buna ek olarak, göreli kontrendikasyonların listesi bir yıla kadar yaşı da kapsar.

Sonuç olarak, olası hakkında söylenmelidirBu kulak damlalarının kullanımıyla tetiklenebilecek yan etkiler. Örneğin, bazı insan gruplarında cildin hafifçe dökülmesi olabilir. Harici işitsel kanalın kaşılması, antibiyotik "Anauran" ın atanması sonucu da görülebilir. Kullanım notları ve hafif hiperemi riski için talimatlar.

Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları

Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları

Related news

 • Ispanaklı İçli Köfte Tarifi
 • Kuru Fasulye Püreli Et Tarifi
 • Tataristanın başkenti: antik dönemden geleceğe
 • Sarımsak Yağı Saça Ne Fayda Sağlar
 • Cilt Lekeleri ve Sivilce İzleri İçin Maske

 • Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 45

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları


  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 25

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 41

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 2

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 19

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 75

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 50

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 33

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 12

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 46

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 78

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 3

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 90

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 10

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 49

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 54