Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 2019

Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 2019
20.09.2019

Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 9

Kulak damlaları "Anauran": kullanım talimatları

anauran kullanıcı el kitabı"Anauran" kullanıcı el kitabısadece topikal kullanım için tasarlanmış ve belirgin bir anestezi ve antibakteriyel etki gösteren kombine bir preparasyon olarak karakterize edilmiştir. Bu, örneğin bakteriyel dizanteri, pneumococci ve stafilokok patojenlerine gibi gram-pozitif ve gram-negatif mikroorganizma, karşı en aktif olan aminoglikozit ve polipeptit antibiyotikler ilaç farmakolojik grubunu ifade eder. Buna ek olarak, etkili bir şekilde bir kombine preparasyon "Anauran" (bu kılavuz bileşimini açıklar), E. coli ve Salmonella inhibe eder. Bu durumda, streptokoklara göre, bu antibiyotik aktif değildir.

anauran kulak fiyatı düşürür

Bu çözüm kulak damlaları şeklinde mevcuttur;ana bileşenleri olarak bileşimi polimiksin B sülfat, lidokain hidroklorür ve neomisin sülfatı içerir. Yardımcı katkı maddeleri rolünde propilen glikol, benzalkonyum klorid, saf su ve gliserol bulunur.

kulaklarında bir damla tayin "Anauran"şirket-üretici temelde dış otitis media'nın kronik ve akut formlarının tedavisini gerçekleştirmek amacıyla önerir. Buna ek olarak, bu kombinasyon anlamına gelir, örneğin, antrotomiya radikal mastoidektomi, fenestrasyon ve timpanoplastide, tıbbi prosedürleri sonrası komplikasyonlar durumunda çok iyidir. Perforasyondan önce veya sonra kronik veya akut inflamasyon durumunda, "Anauran" içeren bir antibakteriyel preparat da kullanılmalıdır. Kulak damlaları, fiyatı yaklaşık olarak iki yüz elli ruble, süpürasyona uğramış bir otitis media durumunda kullanım için endikedir.

anauranın kulaklarına düşer

Bu lokal anestezi kullanınardından özel bir pipetle her kulak kanalına instilasyon uygulanır. Bu işlemi günde iki ila dört kez yapmak önerilir. Bu durumda, yetişkinlerin dört ila beş damla kazı yapması gerekir ve çocuklar - iki ya da üç damla.

Için "Anauran" antibiyotik talimatları verinkategorik olarak kullanmak, benzokalkon klorür, gliserol veya propilen glikole alerjik bir reaksiyon yanında, lidokain, polimiksin B veya neomisan için kişisel bir hoşgörüsüzlüğünden mustarip hastalar önermez. Dikkatli bir şekilde çocuğun çalışması sırasında bu anestetiği kullanmanız gerekir. Buna ek olarak, göreli kontrendikasyonların listesi bir yıla kadar yaşı da kapsar.

Sonuç olarak, olası hakkında söylenmelidirBu kulak damlalarının kullanımıyla tetiklenebilecek yan etkiler. Örneğin, bazı insan gruplarında cildin hafifçe dökülmesi olabilir. Harici işitsel kanalın kaşılması, antibiyotik "Anauran" ın atanması sonucu da görülebilir. Kullanım notları ve hafif hiperemi riski için talimatlar.

Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 2019

Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 2019

Related news

 • Herkes Balenciaga’nın bu terliklerini konuşuyor
 • Sandıklı Haberleri: Kaymakam Tortop otağı inceledi
 • Kendi ellerinizle bir banyo sobası nasıl hazırlanır
 • Çok İzlenen Videolar
 • Ayak Kokusuna Çözüm

 • Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 33

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları


  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 22

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 38

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 47

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 30

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 60

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 65

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 98

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 61

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 50

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 54

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 7

  Kulak damlaları Anauran: kullanım talimatları 27