Krasnodar Bölgesindeki kumlu plajları olan tatil beldeleri nedir 2019

Krasnodar Bölgesindeki kumlu plajları olan tatil beldeleri nedir 2019
18.09.2019

Krasnodar Bölgesindeki kumlu plajları olan tatil beldeleri nedir 80

Krasnodar Bölgesi'ndeki kumlu plajları olan tatil beldeleri nedir?

Birçok insan, tatil günlerinin bölgesini özetlemiştiRusya, kumlu plajları ile Krasnodar bölgesinin tatil yerlerine gitmek istiyorum. Sonuçta, çok güzel: Altın ince bir kum üzerinde uzanarak güneşin ihale ışınlarına serpmek. Kendi lüks plaj alanları ile Türkiye veya Mısır'da birkaç kez ziyaret ünlü Soçi'de, örneğin, geri kalanı gelen Deneyimsiz şımarık turist, onlar kayalık arazi dar bir şerit üzerinde güneşlenmek zorunda kalacağını görmek için hoş olmayan bir sürpriz vardır. Bu arada sürpriz onlar önceden bilmek halledilir olsaydı burada oldu Krasnodar bölgesinde kumsallar. Olamazdı

Kumlu plajları ile Krasnodar bölgesi tatil köyleri

Denize sıfır sahil uzunluğu 400 km

Krasnodar Bölgesi halkı deniz halkını çağırmaz, "Rus subtropikleri", "Rus Rivierası" vb. Burada her yaz binlerce turistin büyük Rusya'nın tüm bölgelerinden geliyor.

Taman yarımadasından Adler'eAbhazya Cumhuriyeti ile sınır başlıyor, Karadeniz sahil şeridi 400 km uzunluğunda, çok sayıda güney şehir ve kasaba var. Krasnodar Bölgesi'nin kumlu plajlarının bu geniş bölgesini tam olarak nerede aradığınızı daha doğru bir şekilde hayal etmek için bir haritaya gerek vardır. Bir kez görmenin daha iyi olduğunu söylediler.

Krasnodar Krai harita kumlu plajları

Yani haritayı aç ve dikkatlice bak: Taman Yarımadası'na ne kadar yakınsa, daha az kayalık deniz sahili ve tersi. sağa soldaki harita bakar: güney yerleşim yeri var, daha yakın onlar Kafkas Dağları'nın mahmuz için vardır, taş ve çakıl kıyılarında daha yaygın ve daha az temiz kumlu kıyı alanlarını karşılamak mümkündür.

Kumlu plajları ile Krasnodar bölgesinin en ünlü tatil köyleri

Uzun bir önsöz ile size eziyet etmemek için hemenSahilde küçük altın kumlu güzel plajların bulunduğu güney Rusya'nın yerlerini sınıflandırın. Her şeyden önce, burası Krasnodar bölgesi - Anapa ve çevresi kıyılarının en kuzey kısmı.

Krasnodar Krai fotoğraf kumlu plajlarıTatil köyleri Veselovka, Sukko, Utrish,Djemet, Vityazevo, misafirlerini güzel plaj alanları ile memnun edebilir. Genelde, Anapa Veselovka kadar tüm kıyı alanı (kıyılarının en kuzey kesimi) - Büyük bir (60 km) kumsal. Ancak, bazen küçük çakıllardan oluşan alanların da bulunduğunu, ancak bu alan için bir istisna olduğunu akılda tutmak gerekir.

Kumlu plajlar nasıl oluştu?

Krasnodar Bölgesi'nin kumlu plajları çıkıyor.Onların dünyaya hiçbir şekilde denizle değil, dibini kumla kaplayan Kuban Nehri'ne borçludurlar. Karadeniz'e döküldüğünde, şimdi yüzeyde kalan kırmızı kuvars kumu ve denize bitişik Kızıletha Haliç'i anımsatır.

Kumlu plajların iyileştirici özellikleri

Neden insanlar çok çekici tatil köyleriKrasnodar bölgesi kumlu plajları ile? Muhtemelen çeşitli nedenler vardır ve bunlardan biri yerel kumun sağlık için çok yararlı olduğu biridir. Vücudumuzda sadece rahatlatıcı, hatta analjezik bir etki gösterebilir. Plaj kumu cilde dokunduğunda, bağışıklık sistemini ve solunum sistemini harekete geçiren karbondioksit oluşur, kan akışı cildin geri yüklenmesini sağlar.

Krasnodar bölgesi kumlu plajlarda nerede

Neden kumda ve tüm vücudumu gömmek istiyorumTatilcilerin çoğunluğu zaman zaman neler yapıyor? Muhtemelen, vücut sezgisel olarak biraz tedaviye ihtiyacı olduğunu hisseder. Sonuçta, bu "kum banyoları" harika bir canlandırıcı özelliği var. Hekimler bu prosedürleri psammoterapiey olarak adlandırırlar. Hiçbir tıbbi kurumda böyle bir iyileştirici etki elde etmek imkansızdır. Taze deniz havasında, sadece birkaç hafta içinde güney güneşinin ışınları altında, gerçek sağlık ve gençlik ile yeniden şarj edilebilir.

Krasnodar Bölgesi'ndeki plajların sağlık durumu

Krasnodar Bölgesi'nin kumlu tatil köyleri olmasına rağmenPlajlar Ruslar arasında çok popüler, ancak birçok bölgenin sağlık durumu çok arzulanan bırakır. Birçok insan döndüklerinde bunu anlatır. Ancak çoğu zaman bu işlerde turistler kendilerini suçluyorlar. Kültürün olmaması, modern Rus tatil yerlerinin gerçek belasıdır. Sık sık tatilcilerin kendileri sadece çöp dağlarını geride bırakırlar. Ayaklarınızın altında ne buluşmuyor? Sigaralar, yiyecek artıkları, şişelerin parçalanması - bütün bunlar maalesef sahilde bulunabilir.

Krasnodar Bölgesi'nin kumlu plajları

Tabii ki, tatil alanları yönetimi ile çalışırBu kavga, plajların toprakları her gün temizlenir ve temizlenir, ancak bazen temizlik kirlilik oranına ayak uydurmaz. Fotoğraflarını birçok reklam afişi ve prospektüsün bir parçası olan Krasnodar Bölgesi'nin kumsallarının ulusal bir hazine olduğunu hatırlayalım. Onların soyundan gelenlerin de bu muhteşem yerlerde dinlenebilmeleri için, çevreleyen dünyanın temizliğine özen göstermeli ve onlara iyi bakmalıyız.

Krasnodar Bölgesi'nin Karadeniz sahillerinde kumlu plaj yoktur.

Makalenin başında Sochi'deki turistlerin söylendikumsalda kum bulamamak genellikle tavsiye edilmez. Küçük kumlu alanlar, tabii ki Anapa'dan Adler'e kadar sahil boyunca bulunabilir. Ancak Krasnodar Bölgesi'nin gerçek büyük kumlu plajları sadece Anapa bölgesinde yer almaktadır. Gelendzhik, Kabardinka'da, Arkhipo-Osipovka Tuapse, Dagomys, Adler, zaten Soçi sevk t. E. güney Anapa bölgenin tüm bölgelerdir gibi bu tür tanınmış deniz tatil, konuklarına çakıl veya taşlarla mayınları ana plajları bir tatil, sunabilir. Bu, genel olarak da kötü değildir, çünkü taşların harika bir masaj etkisi vardır.

Krasnodar Bölgesindeki kumlu plajları olan tatil beldeleri nedir 2019

Krasnodar Bölgesindeki kumlu plajları olan tatil beldeleri nedir 2019

Related news

 • Derbi öncesi olay çıkaranlara ağır ceza yolda
 • IŞİD, Berlin saldırısının öldürülen şüphelisi Amrinin kendisine bağlı olduğunu açıkladı
 • Kureika - Krasnoyarsk Bölgesindeki nehir, Rusya
 • İlaç Askorbik asit (drajeler): kullanım ve açıklama talimatları
 • Harry Potter ve arkadaşları nasıl çizilir: gerçek taraftarlar için bir rehber

 • Krasnodar Bölgesindeki kumlu plajları olan tatil beldeleri nedir 3

  Krasnodar Bölgesindeki kumlu plajları olan tatil beldeleri nedir


  Krasnodar Bölgesindeki kumlu plajları olan tatil beldeleri nedir 22

  Krasnodar Bölgesindeki kumlu plajları olan tatil beldeleri nedir 2

  Krasnodar Bölgesindeki kumlu plajları olan tatil beldeleri nedir 62

  Krasnodar Bölgesindeki kumlu plajları olan tatil beldeleri nedir 81

  Krasnodar Bölgesindeki kumlu plajları olan tatil beldeleri nedir 24

  Krasnodar Bölgesindeki kumlu plajları olan tatil beldeleri nedir 44

  Krasnodar Bölgesindeki kumlu plajları olan tatil beldeleri nedir 97

  Krasnodar Bölgesindeki kumlu plajları olan tatil beldeleri nedir 71

  Krasnodar Bölgesindeki kumlu plajları olan tatil beldeleri nedir 22

  Krasnodar Bölgesindeki kumlu plajları olan tatil beldeleri nedir 5

  Krasnodar Bölgesindeki kumlu plajları olan tatil beldeleri nedir 62