Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 2019

Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 2019
21.08.2019

Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 90

Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat

Kuşkusuz, Kuban sakinlerinin çoğu içinOnların valisi, "uzun-karaciğer" Alexander Tkachev sorumlu yazı bıraktığını haber, tam bir sürpriz oldu. Aynı zamanda, Kremlin yetkilileri, cumhurbaşkanının şahsında, Krasnodar Krai'yi Varangyalılardan yönetecek bir halef görevlendirmediler ve seçimini Tkachev'in en yakın yardımcısı olan adama bıraktılar. Ve neredeyse yirmi yıldır Kuban, Veniamin Kondratiev'in yeni başkanının, Alexander Nikolayevich takımında başkan yardımcılığını yapmasına rağmen, sıradan bir Krasnodar kariyerinin büyümesinin ayrıntılarını neredeyse hiç bilmiyor. Evet ve bu bölgesel politikanın biyografisi hakkında bilgi çok fazla değil. Kendisi, kendisine emrettiği işi sessizce yapmayı tercih ederek, kamudaki hırslarını göstermemeye çalıştı. Yine de, Benjamin Kondratiev’in Kuban’ın siyasi Olympus’una nasıl büyük başarılar sağlayacağı sorusu, bir çokları ilgilendirecektir. Bunu daha ayrıntılı olarak ele alalım.

Çocukluk ve gençlik

İlk bakışta, bir kuru grubu tarihi ve bir doğal Kemerovo bölge konumlandırır Benjamin Kondrat'ev, ozgecmisi (Prokopyevsk).

Veniamin Kondratiev

1 Eylül 1970'de doğdu. Benjamin, genç yaşlardan itibaren bir araştırmacının kariyeri hakkında hayalini kurdu, ancak bir lisans sertifikası aldıktan sonra, bir edebiyat öğretmeni olmaya karar verdi ve bir filoloji bölümü olan KubSU'ya girdi. 1993 yılında, bu üniversitenin diploması cebinde zaten vardı. Ancak çocukluk hayali genç adama izin vermedi ve memlekette üniversitede avukatta devamsızlık yapmaya karar verdi. Bugün Veniamin Kondratiev halihazırda hukukun bir adayıdır.

seçim

Hukuk fakültesi ikinci yılından sonra, genç bir adamŞirkette mesleğe girer, çünkü ebeveynlerinden mali bağımsızlık istiyordu. İlk başta ticari yapılarda çalıştı. Genç adam hem filolojik hem de hukuk disiplinlerinde başarılı oldu ve işverenler, görevleriyle iyi başa çıktığı için ondan memnun kaldı. Doğal olarak, genç adamdaki kariyer büyümesi beklentileri en kötüydü.

Veniamin Kondratiev biyografisi

Yakında Veniamin Kondratiev zaten ikilemi çözmüştü,Nerede işe gitmeli. Ondan önce bir seçim vardı: bölge savcılığının müfettişi olmak ya da Kuban hükümeti aparatında yasal konularla ilgilenmek. Genç adam, diğer her şeyi kendi yaşam alanına vaat eden ikinci seçeneği seçti.

Kariyer yöneticisi

1994'te Veniamin Kondratiev, biyografiherkese aşina olmayanlar, bölge idaresinin bölgesel departmanında görevliydi ve bir süre sonra Kuban yönetiminin hukuk departmanına taşındı.

Sıfır Veniamin İvanoviç'in başında, adanın başkanına asistan başkanına oturdu ve Krasnodar yönetiminin hukuk departmanının başına geçti.

2003 yazında, Kondratieff görevde teyit edildiKuban yönetiminin asistan başkanı, mülk, arazi ilişkileri ve yasal düzenlemelerinin yönlerini denetleme talimatı verdi.

Kondratyev Veniamin Ivanovich

KubSU'dan kamu idaresi sisteminde çalışan birikmiş bir tecrübe birikiminden mezun oldu.

Tamamlayıcı Tkachev

2007'den 2014'e kadar Veniamin Ivanovich, Kuban valisine yardımcısı olarak çalışarak bölge departmanındaki mülkiyet ilişkilerini denetliyor.

Siyasi bilim adamları, bu yazıda Kondratiyev'e dikkat çektiPatronuna, kendisine güven veren herhangi bir girişimini destekliyor. Başkan yardımcısının tüm kariyeri, Alexander Tkachev tarafından belirlenen tüm görevleri uygulamaya odaklandı. Aynı zamanda, kendi başına bir sahne arkası oyunu koşturmanın bile bir ipucu yoktu. Aynı zamanda, gubernatory asistanlarının bir parçası olarak Veniamin Ivanovich, herhangi bir çarpışma ve entrikaya katılmamak için ayrı kaldı. Meslektaşlarının çalışmalarını yargılamamaya çalıştı.

Uzmanlar ayrıca, gelecekteki alıcı Tkachev nedeniyle o tesisi bölgenin topraklarında mülkiyet konularında sorumlu olması gerçeği karşısında, sermayenin siyasi düzen en yakın olduğunu unutmayın.

Kariyerinde yeni bir dönüş

2014 yazında, Kondratyev Veniamin IvanovichRusya Federasyonu Cumhurbaşkanı Rusya Federal Mülkiyetinin Ana İdaresi kadrosunda ve bu yapının dümeninde kısa bir süre sonra görevlendirilmiştir. Fakat kariyerlerin tüm kilometre taşları değildi.

Veniamin Kondratyev ailesi

2015 baharında, bir kişide bir filolog ve avukatRusya Federasyonu Başkanı'nın Müdür Yardımcısı görevini alır. Ve bir buçuk hafta sonra Kondratiyev Veniamin Ivanovich Krasnodar bölgesinin oyunculuk şefi olarak atandı.

Yazı ve. hakkında.

Sorumlu bir yazıyı aldıktan sonra, her şeyden öncepersonel rotasyonu yaptı. Bazı vali yardımcıları ayrılma hakkında açıklamalar yazdılar. Bu ölçü Veniamin Kondratiev basitçe şöyle açıklıyor: meslektaşlarının çalışmalarından memnun değil. Alexander Tkachev'in "eski muhafızı" ndan, Krasnodar Natalia Makhanko ve Hot Key Nikolay Shvartsman'ın Belediye Başkanı yardımcısı vardı. Geri kalanı, bölge idaresinin aygıtında çalışmaya teklif etti.

Güven Derecelendirme ve. hakkında. Viyamin İvanoviç'in Soçi polisinin tatmin edici olmayan çalışmalarına sert bir şekilde tepki vermesinden sonra bölge başkanı önemli ölçüde arttı. Bölgede toprak ilişkileri meseleleriyle ilgili kararlar verdi, bölgelerin izinsiz olarak ele geçirilmesi ve yasadışı olarak inşa edilmiş binalar gibi sorunların ortadan kaldırılması. Ayrıca kumar işinin işini de ayarladı.

Seçimlerde zafer

2015 sonbaharında, oyların% 84'ünü temin eden Veniamin Ivanovich'in Krasnodar Bölgesi'nin valisi olacağı biliniyordu.

Krasnodar bölgesi Kondratyev Veniamin

Kuban sakinlerinin oyunculuk çoğunluğunun görevdeki çalışması etkili kabul edildi.

Skandallar ve yeni vali eleştirisi

Bölgesel ve belediye yetkilileri arasındaki çelişkilerin bir parçası olan toprak ilişkileri meseleleri de, Kuban'ın yeni başkanının kişiyi de etkiledi.

2012 yılında geri kabul ettiği iddia edilenGelendzhik'te bir arazi arsasının Patriği Kirill'e transferini meşrulaştıran bir belge. Kondratieff'in astları kovuşturuldu ve davada kendisi şahit oldu. Yargıç kararı okuduktan sonra, Veniamin Ivanovich başkentine gitti: Rusya cumhurbaşkanı tarafından başlatılan terfi için hazırlanmaya ihtiyacı vardı. Muhalefetin temsilcileri, bunu yaparak, Olimpiyatlardan sonra görevlendirilen kolluk kuvvetlerinin baskısından, bu olayı soruşturmak için aktif bir faaliyete girdiğine inanıyor.

Krasnodar bölgesinden geçtikten sonraKondratyev Veniamin, vatandaşların kendisinden gelen güvenin bir dereceye kadar sarsıldı. Bütün mesele, makine-alet fabrikasının işçilerinin sonradan adlandırılması. İflas eden Gri (Krasnodar), şikayetçi oldu: yetkililer, ücret ödemelerinin kendilerine ödenmemesine tepki vermiyorlar.

Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev

Ayrıca yetkililer mitinglerini görmezden geldi,Sonbahar ortasında 2015 yılında düzenledi. Kısa bir süre protestolar önce Veniamin Kondratyev borçları ödenmiş olacak sosyal ağ üzerinde yaptığı sayfada yazdım ama Krasnodar bölgesinin yeni vali uygulamada sorun çözümsüz kalmıştır.

Kuban'ın yeni başkanının otoritesine bir darbe dahaDava Kasım 2015'te kaydedildi: Soçi sakinleri Olimpiyat Oyunları'nın başkenti aynı yılın yazında meydana gelen sel sonuçlarından eylemsizlik ve göz ardı etmekle suçladı. Sakinleri şehir ve donanımsız livnevki ticari inşaat doğal afetler yol açtığı zararı artmaya devam yakındı. Yeni tesisler ve bunun yerine şehir sokaklarında nehirler ve deniz suyu akışının, doğal ve yapay drenaj sistemini ihlal etti. Böyle olaylara yanıt vermelidir: Soçi sakinleri göre, bütün bu gücü bir resepsiyon Veniamin Kondratyev (8 (861) 268-60-44. tel) olduğu gerçeğine rağmen, gözlerini kapar.

Bölgesel yetkililerle bir hoşnutsuzluk dalgasıbu yılın başlarında meydana geldi. Bu sefer kurbanlar, toplu taşımacılığın faydalarını geri alma talebi ile mitinge giden Krasnodar emeklilerdi. Benzer bir eylem, Soçi'deki yaşlı insanlar tarafından organize edildi, ancak protesto eylemleri yasa dışıydı ve onlarla bir konuşma yapan bölge polis memuruna çağrıldılar. Her neyse, fakat yetkililer, yetkililerin istek ve taleplerine hiçbir şekilde tepki göstermedikleri gerçeğinden ötürü öfkelendiler.

aile

Yeni valinin kişisel yaşamına gelinceKrasnodar Territory, yedi mühür için halktan gizlenmiştir. Özellikle, Veniamin Kondratieff'in karısının ne yaptığını ve örneğin Kuban'ın gelecekteki başkanıyla nasıl bir araya geldiği hakkında bilgi bulamazsınız. Başkan yardımcısının görev süresinin, 2014 yılında 4.7 milyon rubleden biraz daha fazla kazandığını ve karısının bir yıl önce 73 bin ruble gelir elde ettiğini bildiği bilinmektedir.

Veniamin Kondratieva'nın Resepsiyonu

Veniamin Ivanovich'in iki çocuğu var. 120 "kareler" ve VAZ-2107 ve UAZ-3159 arabalarına sahiptir. Bugünün gubernatorial standartlarına göre bu kadar alçakgönüllü olan Veniamin Kondratiev'in ailesi.

İletişim için her zaman bir yetkili mevcuttur. Yurttaşlarından yeni uygulamalar için basın merkezini düzenli olarak izleyen sosyal ağlarda hesapları var. Bu nedenle, Krasnodar bölgesi başkanına sormanın başka bir yolu var.

Sonuç

Her neyse, ama Veniamin Kondratiev'i bekliyorlar.değişiklikler ve kardinal. Her şeyden önce, kolluk sistemindeki reformlar, yargı topluluğundaki revizyona ihtiyaç vardır, çiftçiler ve büyük çiftlikler arasındaki arazi üzerindeki muhalefet ilerlemektedir ve bu sorunlar bölgenin kalkınmasını ciddi biçimde engellemektedir. Ayrıca, konut sakinleri, oto sigortası sistemi ve işlenmiş MTPL politikasını almadaki yetersizlik nedeniyle durumdan da öfkelendiler. Ve bu vatandaşlar için hayati sorunların tam bir listesi değildir. Vali Veniamin Kondratiev her şeyi ölü bir merkezden mi taşıyacak? Zaman anlatacak.

Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 2019

Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 2019

Related news

 • Fırında Donut Tarifi Videosu
 • Sahte Gözyaşı Instagramda En Yeni Makyaj Trendi
 • Andrew Lewis
 • Evdeki Kötü Kokular Nasıl Giderilir
 • Orjinal Tavuk Göğsü Tarifi Videosu

 • Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 7

  Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat


  Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 99

  Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 73

  Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 99

  Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 44

  Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 79

  Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 69

  Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 99

  Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 61

  Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 10

  Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 90

  Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 59

  Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 64

  Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 84

  Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratiev: biyografi, özel hayat 16