Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı 20 Fikir 2019

Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı 20 Fikir 2019


Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı 20 Fikir 44 11.02.2019, 22:26

Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı? 20 Fikir Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı 20 Fikir

Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı? 20 Fikir

İç mekanlarda odaları birbirine bağlayan ve dolaşımı sağlayan alanlar olarak bilinen koridorlar, sadece işlevi ile ön planda olsa da, estetik açıdan da etkili bir görünüm kazanabilir.Koridor duvar dekorasyon fikirleriile dolaşım alanlarını fark edilir hale getirmenin birçok yolu bulunuyor. Aynı şekilde koridorlar için kullanılabilecek birçok dekoratif ürün bulmak da mümkün. Çerçevelerden ayna ürünlerine, niş tasarımlarından işlevsel birçok donatıya kadar, farklı büyüklükteki koridorlara uyarlanabilecek alternatifler bulunabilir. Koridorların daha dekoratif bir görünüm kazanması genel olarak mekana da yansır.

Sadece boyama ve kaplama ile geçilen bir koridor yerine, aydınlatmalar, dekoratif ürünler ve donatılar ile zenginleştirilen ve kullanıma sunulan koridor alanları, mekanları birbirine daha tanımlı şekilde bağlayacaktır. Örnekleri inceleyerek herkes kendi koridor ebatlarına ve özelliklerine göre kolayca dekorasyon kararları verebilir. Örnekler geliştirilerek daha kişisel bir kullanım özelliği ile gerçekleştirilebilir. Koridor duvar dekorasyonu için çok maliyetli ürünlere ve uygulamalara gerek yok. Hesaplı ve özgün fikirler ile bu alanlar kolaylıkla yenilenecektir.

1. Sürprizli Duvar Köşeleri

Dekoratif çerçeveleri tamamen yüzeylere yaymak yerine köşeleri tamamlayacak şekilde kullanmak da iyi bir uygulama olacaktır.

2. Aydınlatma ve Niş Bir Arada

Duvarda yeterli kalınlık varsa niş oluşturularak aydınlatma ile koridor vurgulu hale getirilebilir. Kapı yakınında olması da çok şık bir detay.

3. Minimalist Bir Koridor Tasarımı

Bu tarz ve renkler ile donatılmış mekan dekorasyonlarında, çerçeveleri daha düzenli bir şekilde kullanmak, çok daha uygun olacaktır.

4. Ahşap ve Gri Birlikteliği

Ahşap malzemeler ve gri renginin uyumu, geniş koridorlara da çok iyi duracaktır. Abartısız ve sade dekoratif ürünler de dahil edilebilir.

5. Tahta Parçalarını Değerlendirin

Bu şekilde bulunabilecek tahta parçalar düzeltilerek, dekoratif ürünler için raf olarak kullanılabilir ve koridor boyunca monte edilebilir.

Yazının Devamı için Butonları Kullanın!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Dikkat Çeken Benzer Konular
Küçük Bir Banyo İçin 31 Yaratıcı Organizasyon Fikri
Birçoğumuz küçük banyolarımızda yeterli alan oluşturmak zorundayızdır. Banyoda bulunması gereken çok fazla eşya vardır ve sıradan bir daire banyosu bütün bu malzemeleri bulundurmak için küçük kalır. Eğer bütün eşyalarınızı geleneksel bir dolaba sıkıştırırsanız da çok rahat kullanabileceğiniz söylenemez. Bu yüzden de size küçük banyonuzu organize etmeniz konusunda fikir sahibi olmanıza yardımcı edecek birkaç yaratıcı tasarım
Bitkilerinizi Tüylü Ev Arkadaşlarınızdan Uzaklaştırın
Millet, kadrolu bitki tacizcim boncuk ile tanışın. Evet, kendisi oyuncak faresini kovalarken tapılası bir hal alan tüylü ve tatlı ve inanılmaz sevimli bir kedi… fakat ne olursa olsun en sevdiğim bitkinin boynunu bükmüş şekilde saksısının içinde yalnızca oturmasının acısını bastıramaz, yine. Bu da onu bulamadığım, çünkü yatağın altında saklandığı seferlerden yalnızca biri ve iyi bir nedeni
Yatak Odası için 25 Harika Depolama Fikri
İş yatak odasında depolamaya geldiğinde yüzlerce depolama fikri vardır. Buralar için 25 akıllıca fikri aşağıda size sunuyoruz. Kendi Depolama Yerini Yap Hazır depolama ünitelerini ana yatak odanızda rahatça kullanabilirsiniz. Hatta ev sahipleri de evinin yüksekliğini kullanıp bu üniteleri üst üste koyabiliyorlar. Platform yataklar da size depolama alanı sunuyorlar k burada battaniyelerinizi saklayabilirsiniz. Başlık Depolama Açık
Cırtlı Kelepçe ile Hayatı Kolaylaştıracak 22 Yaratıcı Fikir
Hayatın karmaşası yoğunluğu içerisinde bulunabilecek pratik çözümlerle kolaylaştırma yapılabilmektedir. Bazen çok büyük görünen sorunların çokta basit çözümleri vardır. Bu pratik çözümler hayatı kolaylaştırmasının yanı sıra zaman kaybını para kaybını engelleme özelliğine de sahiptir. Ayrıca bilgi sahibi olunacak pratik bilgiler ile hayatın getirebileceği anlık sorunlara karşı hazırlıklı olunabilmektedir.
Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı 20 Fikir 2019

Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı 20 Fikir 2019

Related news

 • DolarTL 5.35 seviyesinde
 • Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro: Avrupa bize ültimatom veremez
 • Ekmek kızartma makinesi nasıl temizlenir
 • Zarif Bir Gelin Saçı Nasıl Yapılır

 • Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı 20 Fikir 11

  Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı 20 Fikir


  Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı 20 Fikir 27

  Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı 20 Fikir 70

  Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı 20 Fikir 63

  Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı 20 Fikir 20

  Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı 20 Fikir 55

  Koridor Duvar Dekorasyonu Nasıl Olmalı 20 Fikir 32