Konfokal Nedir - İnternetin imkanlarını inceliyoruz 2019

Konfokal Nedir - İnternetin imkanlarını inceliyoruz 2019

Konfokal Nedir - İnternetin imkanlarını inceliyoruz 51 09.03.2019, 00:17

Konfokal Nedir - İnternet'in imkanlarını inceliyoruz

Bugün neyin olduğunu öğrenmek için yanınızdayızKonf. Dürüst olmak gerekirse, bu kavram tüm İnternet kullanıcılarına ve özellikle diğer insanlarla iletişim kuranlara aşinadır. Doğru, bu terimin biraz farklı bir yorumundan bahsediyoruz. En başa çıkmamız gereken şeyi öğrenelim.

Kavramı

Confa nedir? Gerçekte, bu bir "konferans" ın kısa bir yanı yok. Modern kullanıcılar için daha uygun olduğu düşünülen ilk kelimedir. Herkes ne demek istediğimizi anlıyor, ancak kısaltmayı yazmak veya telaffuz etmek daha kolaydır.

conf nedir

Bu kelimelerin büyük popülaritesiGençler arasında "konferans" aldı. Bu onun argo oldu. Hızlı, şık ve şık. Özellikle yarı kelimesi olan herkes tehlikede olan şey hakkında net ise, o zaman tüm kelimeyi telaffuz etmek için ne anlamı var? Doğru, böyle bir ihtiyaç yoktur. Ve şimdi, World Wide Web'in her modern kullanıcısı bir confa'nın ne olduğunu biliyor.

fayda

Tabii, konferanslardan, özelliklesanal, çok iyi. Gerçek müzakerelerden fark edilir ve tanıdıksa, İnternet biraz farklıdır. Her kullanıcı, konferans sırasında kendisine ne gibi fırsatların verileceğini tam olarak bilmiyor. O zaman bu olayın dibine geçelim.

İlk olarak, iletişim. İnsanlar bir araya gelip birlikte konuşabilirler. Aynı mesajı birkaç kez kopyalamanıza ve farklı kullanıcılara göndermenize gerek yoktur. Bu konuşmadaki tüm katılımcılar tarafından otomatik olarak görüntülenecektir.

İkincisi, zaman tasarrufu. Daha önce de belirttiğimiz gibi, aynı gösteriyi evrensel gösterimi için 20 kez daha kopyalamanıza gerek yoktur.

Üçüncü olarak, harika bir fırsatın olacaksadece mesajlarla değil, aynı zamanda sesle de iletişim kurabilir. Artı, eğer bir konfa'nın ne olduğunu biliyorsanız, o zaman ilginç bir gerçektir. Bu ders, kullanıcıların bir web kamerası kullanarak birbirlerini görmelerini sağlar.

Yani internette bir konferansın iletişim kurmanın harika bir yolu olduğunu söyleyebiliriz. İçinde her zaman artılar var. Ve her biri için onlar kendi.

skype skype

Nerede

Ancak konferansı nerede karşılamak mümkün? Dürüst olmak gerekirse, bir çok seçenek var ve hepsi kayıtlı kullanıcıların varlığı anlamına geliyor. Confa almak ister misin? Skype ve iletişim için İnternet'teki diğer uygulamaların yanı sıra bazı sosyal ağlar size bu konuda yardımcı olacaktır. En çok hangi seçenekler kullanılır? Bunlar:

 • "Skype";
 • "Aska";
 • özel web hosting;
 • sosyal ağ "VKontakte";
 • "Sınıf arkadaşları";
 • "Facebook";
 • "Youtube".

Ve bu liste çok uzun bir süre devam edebilir. Yine de, "Skype", kullanıcıların video konferans veya grup yazışmaları için seçtiği en popüler yerdir. Deneyin, göründüğü kadar zor değil. Sadece "Bir konferans oluştur" u tıklayın ve ardından arkadaşlarınızı ekleyin. Ayrıca "Bir konuşma ortağı ekle" yi de seçebilirsiniz. Kesinlikle beğeneceksin.

Konfokal Nedir - İnternetin imkanlarını inceliyoruz 2019

Konfokal Nedir - İnternetin imkanlarını inceliyoruz 2019

Related news

 • Karın, kalçalar, bacaklar ve diğer sorunlu bölgeler için solunum jimnastiği bodyflex
 • Patates Hamurundan Ispanaklı Tartolet Tarifi
 • Bilim insanları, buzul çağının sonunu getiren olayı açıkladı
 • Cobb Salatası Nasıl Yapılır Resimli Tarif
 • HTC Yeni Nesil VR Gözlüğünü Tanıttı
 • Öğrencilerden Satılık Fatih Projesi Tableti

 • Konfokal Nedir - İnternetin imkanlarını inceliyoruz 37

  Konfokal Nedir - İnternetin imkanlarını inceliyoruz


  Konfokal Nedir - İnternetin imkanlarını inceliyoruz 74

  Konfokal Nedir - İnternetin imkanlarını inceliyoruz 26

  Konfokal Nedir - İnternetin imkanlarını inceliyoruz 44

  Konfokal Nedir - İnternetin imkanlarını inceliyoruz 98

  Konfokal Nedir - İnternetin imkanlarını inceliyoruz 71

  Konfokal Nedir - İnternetin imkanlarını inceliyoruz 79

  Konfokal Nedir - İnternetin imkanlarını inceliyoruz 14

  Konfokal Nedir - İnternetin imkanlarını inceliyoruz 79

  Konfokal Nedir - İnternetin imkanlarını inceliyoruz 51

  Konfokal Nedir - İnternetin imkanlarını inceliyoruz 78