Knauf levhaları: incelemeler ve teknik veriler 2019

Knauf levhaları: incelemeler ve teknik veriler 2019

Knauf levhaları: incelemeler ve teknik veriler 52 15.02.2019, 08:01

Knauf levhaları: incelemeler ve teknik veriler

İnşaat pazarında kademeli yer değiştirmemodern analoglarla geleneksel malzemeler her zaman tüketicinin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmaz. Bazı nitelikleri geliştiren yapımcılar başkalarını feda eder. Ancak, teknologlar malzemenin eşsiz özelliklerini tüm parametrelerle elde ettikleri zaman birçok olumlu örnek de vardır. Bu, belirli görevleri yerine getirmek için gerekli teknik ve fiziksel niteliklerin tam listesini içeren Knauf kazık ve oluklu plakalar ile doğrulanır.

knauf kazık ve kütük levhalar

Üretim teknolojisi ve özellikleri

Ürün, sıva malzemelerinden vekatı bir plaka oluşturun. Bitmiş yapı malzemesinin nokta şeklinde bir bloğu vardır, bu nedenle genel yapıdaki diğer parçaların tutturulması sağlanmaktadır.

Tabakların üretiminde teknolojik süreçBirkaç aşama içerir, bunun sonucu olarak bir monolitik alçı sıva oluşturulur. Su ve jips karışımı olan özel forma bir solüsyon dökülür. Sonra, sıvı buharlaşır ve ortaya çıkan kütle son kurutma prosedürünü geçer. Böylece, yarı mamulden komple bir yapı malzemesi yaratılır. Bu durumda, ilk karışımın formülleri ve diğer imalat parametreleri, Knauf alçı levhalarının değişik modifikasyonlarda üretimine izin verir.

Teknik ve operasyonel nitelikler

Alçı levha ailesi içindeki farklılıklara rağmenmarka Knauf, neredeyse tüm ürün çeşitleri benzer performans özelliklerine sahiptir. Yapısal olarak görülen hemen hemen ideal bir yüzeye göre ve pazogrebnevye olarak sıkı elemanları hesaplanmıştır. Kalıntılar ve materyali hassaslaştırma fırsatı. Bilindiği gibi, ham alçı işlemede katlanabilir olduğu - Knauf blok yapısı, aynı zamanda kolayca özel montaj için gerek kalmadan çeşitli yapılar oluşturmak için etkinleştirme ayarlanır.

Neme karşı dayanıklı levhalar

Ayrıca, alçı sıva bölmelerinin kalınlığı 8cm, analoglara kıyasla üçte bir azdır. Knauf pazogrebnev plakalarının biyolojik özellikleri farklıdır. Özellikle, mantar, böcekler ve küflerden arındırılmışlardır. Sıcaklık ve nem dalgalanmalarının etkisi altında deformasyon ve farklı çürüme şekilleri yoktur.

Bölmeler için teknolojik materyalin esasına göre diğer nitelikler şunlardır:

 • Ekolojik temizlik - kural olarak,yenilikçi yapı malzemeleri sentetik köken nedeniyle geleneksel kaybediyor. Ancak bu durumda alçıtaşı, toksisite yokluğunda ürünü tamamen güvence altına alıyor.
 • Refrakterlik - plakalar odanın yangın güvenliğini etkileyen yanma sürecini desteklemez.
 • Ses yalıtımı - çift tasarımlı ses emme 48 dB'ye ulaşır.
 • Küçük bir kütle - ulaşım ve kurulumda basit bir kolaylık, beton duvarların montajı için kullanılan bileşenlerle karşılaştırıldığında özellikle göze çarpar.

Model cetvel

Knauf kazık çakı plakalar

Firma "Knauf" ikisinde de gipsplit teklif ediyortemel tasarımlar. Birinci çeşit standarttır ve ikincisi neme karşı geliştirilmiş bir kaliteye sahiptir. Geleneksel plakalar, orta nem parametrelerine sahip odalarda kurulum için tasarlanmıştır. Buna karşılık, nem geçirmezlik özellikleri hidrofobik katkılarla kıvamlandırılan Knauf levhaları banyoda bile kullanılabilir. Neme nüfuz etmeye karşı güvenilir koruma, malzemenin yapının deformasyona karşı korur. İki çeşidi özel işaretler ve gölgelerle ayırt edebilirsiniz: standart olanlar gri renge sahiptir ve değiştirilmiş plakalar yeşildir.

alçı farklılıklar alçı bölme parçasını oluşturur uzatıldı. Burada da, iki tipte bir sınıflandırma vardır: trapez ve dikdörtgen kesitli.

Başvuru Kapsamı

Modern malzemeler için gerekliliklerin muhasebeleştirilmesi, Knauf kanopilerinin kullanılabileceği inşaat alanını genişletti. Yapıların teknik özellikleri şöyledir:

 • Yoğunluk - en az 1 250 kg / m3.
 • Alçı plakanın ağırlığı 22 kg'dır.
 • Nem -% 12'yi geçmemektedir.
 • Isı iletkenliği 0.29 W / m'dir.
 • Maksimum basınç dayanımı 5 MPa'dır.
 • Eğilme mukavemeti 2,5 MPa'dır.
 • Su emme - azami% 5.

Yangına direnç, yüksek ses yalıtımı vemalzemenin ekolojik uyumluluğu, konut binalarında bu tür yapıların geniş bir şekilde kullanılması imkânını da beraberinde getirir. Daha şimdiden, ikincil piyasada gayrimenkulün yeniden yapılandırılması için uygun fiyatlı araçlara yönelik artan bir talep var - bölmeler için temel olarak gipsplit'ler ilk konumları işgal ediyor.

Knauf pavyon plakaları

Tasarımcılar Knauf levhalarını da takdir ediyordekoratif özellikleri için. İç stilistlerin ana araçlarından biri de uzay imar. Harici ve dayanıklı bir alçı malzemeden dolayı optimum çözüm ayırmadır.

Montaj Özellikleri

Kurulum tekniği basittir ve minimum gerektirir"Kirli" operasyonlar. Master'ın ana görevi, tutkallı blokların güvenilir ve doğru sabitlenmesini sağlamaktır. İkincisini seçerken, aynı alçı tabanının karışımlarına dayanmak faydalı olacaktır - bu kombinasyon yapışkan etkisini artıracaktır. Daha sonra, Knauf levhalar sadece dekoratif son işlem ve daha sonra nadir durumlarda gerektirir. Levhaların yüzeyi estetik olarak çekici, bu yüzden orjinal durumunda bırakılabilir. Maksimum - genel iç mekanın altındaki dolgu için bir macun veya başka bir son kat kaplama malzemesi koymak mümkündür. Sıva kullanımı gereksizdir, çünkü tüm koruyucu nitelikler ve pürüzsüz yüzey bitmiş bölmeyi zaten karakterize eder.

Kullanım ve geribildirim uygulama

Tüketicinin gözünde, açıklanan materyal farklı yönlerden pozitif özellikler göstermektedir. Örneğin, Knauf kazık-ve-oluk plakaları, fiyatı m başına ortalama 500 ila 900 ruble arasında değişir2, cihaz içi daire bölümleri ve maskeleme yüzeylerinin görevleri ile etkili bir şekilde başa çıkabilir.

Knauf pierreplane tabaklar

Bir çift plaka hem gürültü hem de"Knauf" markasının pek çok taraftarının incelemesiyle kanıtlandığı gibi sızdırmazlık ve mekanik olarak stabil yapı. Profesyonel montajcıların görüşüne göre, standart ölçülerde alçı plakaları iyi düşünülmektedir. Kuyumcunun tasarım fikirlerini, iletişim ağlarının yerleştirildiği çok seviyeli bölümler biçiminde doğru bir şekilde somutlaştırmasına izin veren formatın şiddeti.

Knauf levhaları: incelemeler ve teknik veriler 2019

Knauf levhaları: incelemeler ve teknik veriler 2019

Related news

 • Cızbız Köfte
 • Çelyabinske nereye gideceğiniz hakkında birkaç ipucu
 • Epilasyon Öncesi Bunlara Dikkat
 • Şöbiyet Baklavalık Yufkadan Videosu

 • Knauf levhaları: incelemeler ve teknik veriler 34

  Knauf levhaları: incelemeler ve teknik veriler


  Knauf levhaları: incelemeler ve teknik veriler 100

  Knauf levhaları: incelemeler ve teknik veriler 56

  Knauf levhaları: incelemeler ve teknik veriler 46

  Knauf levhaları: incelemeler ve teknik veriler 99

  Knauf levhaları: incelemeler ve teknik veriler 23

  Knauf levhaları: incelemeler ve teknik veriler 3

  Knauf levhaları: incelemeler ve teknik veriler 82