26.06.2019

Kennel Çarın İdil: köpekler, yavru köpekler, ırkların bir açıklaması 20

Kennel "Çar'ın İdil": köpekler, yavru köpekler, ırkların bir açıklaması

Deneyimli yetiştiriciler dört ayaklı bir arkadaş olduğunu bilirlerkreş satın almak daha iyidir. Sadece bu durumda beyan edilen türdeki köpeği uygun şekilde verilmiş belgelerle satın alabilecek ve eğitimdeki yardımlara, bir sergi kariyeri planlamaya, bir çiftin seçilmesine ve evcil hayvan yetiştirme ve yetiştirme ile ilgili başka sorulara bakmaya hakkınız olacaktır. Bir Bordeaux mastiff veya bullmastiff almaya karar verirseniz, o zaman "Çar'ın Idyll" adlı katedrale dikkat edin. Bu köpeklerin ırkları hakkında ayrıntılı bilgi, başarıları ve yavruların satışı makalemizden elde edilebilir. Ayrıca, kreş hakkında Bordo dogması ve bullmastiflerin sahiplerinin cevaplarını bilmenizde size yardımcı olacaktır.

Yaratılış tarihi

"Çar'ın İdil" aslında iki kreştir.Moskova'da aynı adreste bulunan. Ve şaşırtıcı olan, onların kurucusu ve sahibi, burada yetiştirilen köpekleri ve nazik ve kırılgan bir kadını - Elena Starikova'yı eşleştirmek için güçlü bir adam değildir. 15 yılı aşkın bir süredir Bordeaux mastiff ve bullmastiff üretmektedir ve bu süre zarfında öğrencileri uluslararası yüksek seviyeli yarışmalarda çok sayıda ödül kazanmıştır.

kraliyet pastoral kedi

Aslında, kennel "Carian idil "2000 yılından beri köpek yetiştiriyor. Sistemde resmi kayıtRKF 2004 yılında yapıldı. Uzun yıllardır profesyonel işleyici olan Elena Starikova, tüm yavruların yetiştirilmesi ve yetiştirilmesi konusunda geniş deneyime sahiptir. Yıllarca süren çalışmanın sonucu,bir dizi köpek, Bordeaux köpekleri ve bullmastifler,uluslararası uzmanlar tarafından çok takdir edildi. Yavrular sadece sözleşmeli olarak satılmaktadır, böylece evcil hayvanınızın dört ayaklı bir köpeği ile tamamen emin olabilirsiniz.

Bordo Danimarkalılar

Bordeaux danes (Fransız mastiff) ilkElena 2000 yılında yetiştirmeye başladı köpeklerin cinsi. Onunla birlikte "Tsar Idyll" adlı katedralin tarihi başladı. Köpeklerin yetiştiricisi, evcil hayvanlarının Bordeaux danesinin iyi bir göstergesi olan 13 yaşında yaşadığı gerçeğinden gurur duyabilir. Rusya'daki dünya gösterileri ve sergilerinde ırkın diğer temsilcileriyle eşit bir şekilde rekabet ediyorlar. Böyle bir köpek yavrusu satın almaya karar veren insanlar onun muazzam aşkı ve bağlılığından şüphe edemezler.

Bordea dendery

Bordeaux köpeği eski bir Fransız ırkımastifflerden köken alan köpekler. Mücadele ve güvenlik özelliklerine sahip değiller. Eski çağlardan bu yana, bu hayvanlar barınağı korumak ve büyük bir canavar için avlanmak için kullanılmıştır. Bordeaux köpeği, köpeğin suçu işlemeyeceği en iyi savunucusudur.

Bullmastifflerin kinetiği

Bullmastiff nispeten yeni bir köpek türüdür.İngiliz mastiff ve Old English bulldog geçişi sonucu ortaya çıktı. Başlangıçta, bu hayvanlar avcıları kaçak avcılardan korumak için yetiştirildi, bugün onlar davetsiz misafirlerden konut korumak için dikilir. Zorlu görünüme rağmen, geniş kaslı güçlü bir sandık, köpek oldukça dengeli, sakin ve sabırlı. Efendileri için derin sevgi ve saygıyla davranır ve arkadaşlarına ve tanıdıklarına karşı tarafsızdır.

kraliyet idil kreş yorumlar

"Çar'ın Idyll" kulübesinde tüm koşullar yaratılırBu cins temsilcilerinin bakım ve uygun eğitimi için. Bullmastiffler, ailede büyüyen çocuklarla iyi geçinir ve kediler için nötrdür, bu da birçok insan için önemli bir avantajdır.

Bullmastiff ve bordeaux danes yavruları

"Çar'ın Idyll" gelecekteki yetiştiricileri sunuyorAmerika ve Litvanya'da yaşayan başlıklı anne babalardan Bordeaux tanrı ırkının ve sağlıklı ve güzel yavruların bullmastifinin köpekleri. Cins genç temsilcileri tercihen 7-8 haftalıkken alınmalıdır. Bu çağdan itibaren kolayca disipline edilebilir ve gerekli yetiştirme derslerini verebilirler.

bullmastiff yavruları

Çok başlıklı bir erkekten gelen Bullmastiff yavruları, Şubat 2019'de doğdu. Bunlar, ırkın tüm kriterlerini tam olarak karşılayan sağlıklı ve aktif köpeklerdir.

Köpeklerin başarıları

Köpeklerin zaferlerinden bahsetmeden öncekulübenin ödüllerini not et. 2012 yılında, "Çar'ın İdyeli" özel bir sergide sunuldu ve "En İyi Köpek Kulubesi" adaylığı ana ödülü aldı.

köpek kulübesi

Köpeklerin kulübesi "Çarın Idyll" ile gurur duyabilirBordeaux danes ırkının dünya temsilciliğinde en çok öne çıktığı gerçeğidir. Bugün aynı yol boyunca kızı. Kulübün köpekleri "The Tsar Idyll" ve onun içinde doğmuş diğer hayvanlar, ancak diğer sahipleri ile sergilerde gösteri, Fransa, Belçika ve diğer ülkelerde yarışmalarda en yüksek ödülleri işgal.

Kulübenin Yorumları "Çar'ın Idyll"

Rezene Elena Starikova'nın sahibi çokSorumlu bir şekilde çalışmasına atıfta bulunur ve çok sayıda serginin şampiyonu ve şampiyonu olan ebeveynlerden sadece kaliteli ve gelecek vadeden yavruları satışa çıkarır. Yetiştirilen köpeklerin üremesinde, sağlık düzeyini belirlemek için gerekli tüm testleri geçen, sadece test edilmiş köpekler.

Kennel "Çar'ın Idyll" yorumlarına göreBordeaux dogma ve bullmastiff gerçekten iyi beslenmiş ve sağlıklı yavru satın alabileceğiniz Rusya'da birkaç yerlerden biri. Veterinerlik hizmetleri, her türlü konuda tavsiye, yetiştirme konusunda destek, sergilere hazırlanmada yardım da dahil olmak üzere gerekli yardım sahibine verilir.

Kulübede satın alınan köpek yavruları sadece Moskova'nın diğer bölgelerine değil, Rusya'daki diğer şehirlere de gitmektedir. Çeşitli sergilere başarılı bir şekilde katılır veya ailelerde en sevilen evcil hayvanlar olurlar.Related news

 • Taze Masum Görünüm İçin Gelin Makyajı
 • EVDE KOLAY TRAMİSU TATLISI YAPILIŞI
 • MACARON TARİFİ VE PÜF NOKTALARI
 • Viaport Çocuk Bahar Şenliği 2015
 • Dişli motor nedir Dişli motor nasıl seçilir

 • Kennel Çarın İdil: köpekler, yavru köpekler, ırkların bir açıklaması 20

  Kennel Çarın İdil: köpekler, yavru köpekler, ırkların bir açıklaması


  Kennel Çarın İdil: köpekler, yavru köpekler, ırkların bir açıklaması 35

  Kennel Çarın İdil: köpekler, yavru köpekler, ırkların bir açıklaması 91

  Kennel Çarın İdil: köpekler, yavru köpekler, ırkların bir açıklaması 98

  Kennel Çarın İdil: köpekler, yavru köpekler, ırkların bir açıklaması 53

  Kennel Çarın İdil: köpekler, yavru köpekler, ırkların bir açıklaması 59

  Kennel Çarın İdil: köpekler, yavru köpekler, ırkların bir açıklaması 40

  Kennel Çarın İdil: köpekler, yavru köpekler, ırkların bir açıklaması 92

  Kennel Çarın İdil: köpekler, yavru köpekler, ırkların bir açıklaması 57

  Kennel Çarın İdil: köpekler, yavru köpekler, ırkların bir açıklaması 35

  Kennel Çarın İdil: köpekler, yavru köpekler, ırkların bir açıklaması 37

  Kennel Çarın İdil: köpekler, yavru köpekler, ırkların bir açıklaması 65

  Kennel Çarın İdil: köpekler, yavru köpekler, ırkların bir açıklaması 57

  Kennel Çarın İdil: köpekler, yavru köpekler, ırkların bir açıklaması 78

  Kennel Çarın İdil: köpekler, yavru köpekler, ırkların bir açıklaması 62