Kendi elleriyle iki kişilik yatak: basit bir yapı algoritması ve olası yaratıcı çözümler 2019

Kendi elleriyle iki kişilik yatak: basit bir yapı algoritması ve olası yaratıcı çözümler 2019

Kendi elleriyle iki kişilik yatak: basit bir yapı algoritması ve olası yaratıcı çözümler 1 12.02.2019, 23:06

Kendi elleriyle iki kişilik yatak: basit bir yapı algoritması ve olası yaratıcı çözümler

Kendi yapmaları için çift kişilik yataklarmümkün. İki kat daha ucuz ve uzun değil (birkaç gün). Ve neye bakalım, göreceğiz ... Parçaları harici, görünür taraftan tutturmak için gerekli olan parçaları, cıvataları bağlamak için delikler ve vidalar için bir kesici alacaktır. Ve bağlantıların daha güvenilir olması için ayrıca vinil yapıştırıcı (detaylar birleşim yerinde lekelenmiştir).

 1. Bir çizim olmadan başlamak için herhangi bir "inisiyatif" yokgenellikle buna değmez. İçinde boyutları, oranları ve ek ayrıntıları (örneğin rafları) yansıtıyorsunuz. Çizim, mükemmel (veya neredeyse mükemmel) bir el yapımı sağlayacaktır.
 2. Diğer tasarımlar gibi, yataklarÇerçeveye dayanarak kendi elleriyle iki kat inşa edilmiştir. 4 cm (3 cm) ahşap kirişten, tercihen çamdan yapacağız. Onları vidalarla birbirine bağlarız ve uzunluğu geleceğin yatağının uzunluğuna eşit olan bir dikdörtgen elde ederiz.

Tüm uzunluğu boyunca güçlendirdiğinizden emin olun. Aksi halde, kendi ellerinizle birleştirilen tahta yatağınız, güvenilirliği ile uzun süre dayanmaz. Sağlam bir cisim için dört kiriş yeterli değildir. Yatağın tabanına (sırt ve baş) paralel olarak üçlü daha güçlendireceğiz, onları dikdörtgen çerçeve boyunca eşit olarak dağıtacağız.

 1. Bacakları yendik. Onlar için ahşap kirişleri (tercihen meşe ağacından alın, ancak böyle bir yüke dayanacak olan) gerekli yükseklik ve yeterince kalın tutun.
 2. Oluşan tüm yapı zımparalanmalı ve lake yapılmalıdır.
 3. Vidalı çerçeve üzerine 1 cm kalınlığında kontrplağın üst yoğun tabakası vidalanır.
 4. Yatakta keskin bir kumaşın altında bir bezle örtülüryerler köpük kauçuk ince bir tabaka koymak, çevre ve çevresinde yapabilirsiniz. Kumaş, ahşap çerçeveye yatağın altındaki herhangi bir doğaçlamalı güvenilir araç vasıtasıyla bağlanır; düğmeler aynı zamanda ek tutturucular olarak da kullanılabilir.
 5. İstenilen şeklin ve rengin başı kalır veayrıca planlanmışsa, sırt (bacaklarda). Yatak deposunda, yatağın yatak odanızın içine mükemmel bir şekilde sığacağı şekilde sırtlar bulunabilir. Ve ustaları sipariş edebilirsiniz. Anlattığın herhangi bir şekildeki kontrplağın arkasını anında gördün. Başlığı civatalarla vidalayın ve dışarıdan görüleceği için - "daha çekici" seçeneğini seçin (satışta bu amaçlar için özel olarak dekore edilmiş cıvatalar vardır).
 6. Yatağın bir yatağı, yatak ölçüldükten sonra satın alınır ya da kendi uzunluğu ve genişliğinden yapılır, ayrıca güçlü bir bezle kaplanmış köpük kauçuktan yapılır.

Şimdi, şimdi kendi elleriyle bir çift kişilik yatak inşa etmeyi biliyoruz. Bu, yukarıdaki eylem algoritmasından sapmadan, çizimlerinin en cüretkarlığını uygulamak için küçük bir mesele olarak kalır.

Bu başarılı adımları izleyerek, şunları yapabilirsinizPlanın başlangıcında belirtildiği gibi, ek detayların inşası. Çift kişilik yataklar, bu özgün fikirlerin düzenlemesi uğruna kendi elleriyle kararlaştırılır. Örneğin, tüm uyku aksesuarlarını içerecek şekilde çerçevenin içinde gerekli uzunluk ve genişlikte kutular imal ederler. Mobilya salonlarında satılan yatak ve çekyatların sandıkları hakkında neler söylenemez. Orada sadece yatak çarşaflarını temizleyebilirsiniz. Ya yastıklar, minderler ve battaniyeler… Ya da yatakların yanlarından çıkan tekerlekler üzerindeki çekmeceler… Başka ne düşünebilirsin?

Kendi elleriyle yatak transformatörü debelki, ama daha zor. Yataktan masaya veya dolaba değişen bir tasarım oluşturabilirsiniz. Satışta ayrıca çocuk odası için çok katmanlı yatak transformatörleri bulunmaktadır (yatak sayısı değişmektedir). Bir yatak masası yapmak için en kolay yolu. Bir çerçevenin, kontrplak ve bacakların bir yapısıdır. Yatağı bir yatak ile temizleyin - ve bu masa. Yuvarlak şeklin böyle bir transformatörüne benzeyecek. Böyle bir yatak için yatak satın alamazsınız, ancak kendiniz köpük kauçuktan yapabilirsiniz.

Kendi elleriyle iki kişilik yatak: basit bir yapı algoritması ve olası yaratıcı çözümler 2019

Kendi elleriyle iki kişilik yatak: basit bir yapı algoritması ve olası yaratıcı çözümler 2019

Related news

 • Arnavutluk-Türkiye maçı İşkodrada oynanacak
 • Esra Erol 1 Temmuz 2019-2020-2020 Sezon Finali izle
 • Pisi Balığı
 • Uzun Saçlar İçin Saç Modelleri

 • Kendi elleriyle iki kişilik yatak: basit bir yapı algoritması ve olası yaratıcı çözümler 49

  Kendi elleriyle iki kişilik yatak: basit bir yapı algoritması ve olası yaratıcı çözümler


  Kendi elleriyle iki kişilik yatak: basit bir yapı algoritması ve olası yaratıcı çözümler 49

  Kendi elleriyle iki kişilik yatak: basit bir yapı algoritması ve olası yaratıcı çözümler 89

  Kendi elleriyle iki kişilik yatak: basit bir yapı algoritması ve olası yaratıcı çözümler 85

  Kendi elleriyle iki kişilik yatak: basit bir yapı algoritması ve olası yaratıcı çözümler 80

  Kendi elleriyle iki kişilik yatak: basit bir yapı algoritması ve olası yaratıcı çözümler 92

  Kendi elleriyle iki kişilik yatak: basit bir yapı algoritması ve olası yaratıcı çözümler 57