Kendi elleriyle çanta-buzdolabı - hızlı, verimli, benzersiz 2019

Kendi elleriyle çanta-buzdolabı - hızlı, verimli, benzersiz 2019

Kendi elleriyle çanta-buzdolabı - hızlı, verimli, benzersiz 6 25.02.2019, 03:30

Kendi elleriyle çanta-buzdolabı - hızlı, verimli, benzersiz!

kendi elleriyle çantalı buzdolabıÇoğu zaman günlük hayatta böyle bircihaz, bir termos şişesi gibi. Sıcak veya soğuk yiyecek saklamak için kullanılır. Sonuçta, termoslar esas olarak sıvılar için tasarlanmıştır ve bazen sıcak pasta ya da fırında tavuk getirmeniz gerekir. Yaz aylarında aksine, etin veya süt ürünlerinin tazelik derecesine dikkat etmelisiniz. Bir buzdolabı çantası olmadan nasıl yapabilirim!

Kendi elleriyle buzdolabının çantası

Elbette mağazadaki bu küçük şeyi de alabilirsin. Ancak, bu başkaları için mümkün olmayabilir. Ama bir çıkış yolu var! Dikenli torba-buzdolabı kendi elleriyle fabrika ürününe neredeyse işlevsellik açısından daha düşüktür. Sonuçta, bu cihazın temel unsuru dış sıcaklık etkilerinden nesnenin iç izolasyonu. Ve bu hedefleri gerçekleştirmek için mükemmel bir malzeme, dizüstü bilgisayardan bir kapak veya karton kutu ile klasik bir ayakkabı kutusu yerleştiren köpük plastik olarak işlev görebilir. Kendi elleriyle oldukça hızlı ve finansal maliyeti olmayan böyle bir çanta-buzdolabı yapılır. Bu küçük şeyin bir dezavantajı iç hacmın küçük olmasıdır.

piknik buzdolabı setiBir piknik için bagaj buzdolabı

Çıkarabilmek içindaha fazla ürünün doğası, bunu yapmanın başka bir yolunu kullanabilirsiniz. Usta geniş bir çantaya ihtiyaç duyar, düzenli bir spor veya sırt çantası alabilirsin. Ardından, eski ceket ya da battaniyeden, astarlanmış bir ısı izolatörü kesilir ve dikilir; bunlar kolayca yerleşmelidir.

Kendi ellerinizle bir torba buzdolabı nasıl yapılır

Daha fazla estetik ve daha kaliteli olmak içinşeyler yapıştırılmış folyo ile köpüklü polietilen ile satın alınmalıdır. İzolasyon kesiminden "çapraz", dört bağlı dikdörtgenten oluşur. Çantanın alt kısmı tabana, yanları yanlarına bitişiktir. Desen, torbanın hacminden biraz daha düşüktür, böylece ısıtıcının iç kutusu içine kolayca girebilir. Genişletilmiş polietilenin iyi bükülmediği için, kapak ayrı ayrı kesilir ve en sonunda yapıştırılır. Kalan dikdörtgenler yarıya kıvrılmış ve köşe birleşim yerlerine yerleştirilmiş, böylece ikinci bir yalıtım tabakası oluşturulmuştur.

kendi ellerinizle bir buzdolabı çantası nasıl hazırlanır"Termopren" yapmanın en hızlı ve en kolay yolu,

Büyükannelerimiz eski kitaplarda teklif ediyorlarGenç ev hanımlarına yönelik konseyler, bir buzdolabı torbasının kendiniz nasıl yapıldığının kendi versiyonudur. Çantaya iki kap yerleştirilir, normal kapları da alırsınız. Biri diğerini duvarlar arasında içi boş bir boşluk olacak şekilde kolayca girmelidir. Alt kısım ile iç tankın duvarları ve dış taraf arasında bir conta yalıtım malzemelerinden oluşur: ahşap, polistiren, kabartmak. Daha önce, geleneksel talaş veya talaşlar, saman veya saman, buruşuk kağıt yaygın olarak kullanıldı. Ürünler zaten istenen sıcaklığa kadar dondurulmakta veya ısıtılmaktadır (ya biri ya da diğeridir). Daha iyi etki sağlamak için yoğun bir pakette bir buz parçası olan "soğutma birimi" içine koymanız önerilir. Ve metal parçaları önceden yüklenmiş olan bira veya Coca-Cola'dan metal teneke kutular kullanmak en iyisidir: çivi, cıvata, somun. Sonra su dökülür ve bütün yapı dondurulur. Böyle bir cihaz soğukluğunu uzun süre verecek ve buz özme sırasında bile akmayacaktır.

Kendi elleriyle çanta-buzdolabı - hızlı, verimli, benzersiz 2019

Kendi elleriyle çanta-buzdolabı - hızlı, verimli, benzersiz 2019

Related news

 • Tire ile zarflar nasıl yazılır Tire ile zarflar: örnekler
 • Orhangazi Haberleri: Laf attıkları genç kızın tepki gösteren erkek arkadaşını dövdüler
 • SOS Mediterranee

 • Kendi elleriyle çanta-buzdolabı - hızlı, verimli, benzersiz 42

  Kendi elleriyle çanta-buzdolabı - hızlı, verimli, benzersiz


  Kendi elleriyle çanta-buzdolabı - hızlı, verimli, benzersiz 15

  Kendi elleriyle çanta-buzdolabı - hızlı, verimli, benzersiz 82

  Kendi elleriyle çanta-buzdolabı - hızlı, verimli, benzersiz 16

  Kendi elleriyle çanta-buzdolabı - hızlı, verimli, benzersiz 33

  Kendi elleriyle çanta-buzdolabı - hızlı, verimli, benzersiz 85

  Kendi elleriyle çanta-buzdolabı - hızlı, verimli, benzersiz 7

  Kendi elleriyle çanta-buzdolabı - hızlı, verimli, benzersiz 40