Kendi elleriniz için orijinal doğum günü hediyesi 2019

Kendi elleriniz için orijinal doğum günü hediyesi 2019


Kendi elleriniz için orijinal doğum günü hediyesi 71 26.01.2019, 02:28

Kendi elleriniz için orijinal doğum günü hediyesi

Yeni Yıl, 23 Şubat, 8 Mart ve tabii ki,Doğum günü partisi. Bu tatiller yıldan yıla tekrarlanır ve her seferinde aynı soruyu sorarız: "Ne verecek?" Standart bir liste var, bunları kullanarak sunuyu sık sık çözebilirsin. Şunları içerir: tatlılar, çiçekler, deodorantlar, kozmetik setler ve duş, kırtasiye setleri, ancak özel, keyifli ve diğer hatıra eşyalarının aksine bir şeyler vermek istersiniz. Aynı zamanda, birçok insan orijinal hediyeler yapmanın mümkün olduğunu düşünmemektedir. kendi ellerinle doğum günü. Bunun için ilginç bazı fikirler.

kart

Çoğu kişi böyle basit ve dokunaklı bir hediyelik eşyayı kaç sıklıkla unutuyor. Üretmek için renkli kağıt, küçük boncuklar, şeritler, işaretçiler, tutkal ve biraz sabır gerekecek.

Şiir yazmayı biliyorsan ev yapımıKişisel tebriklerinizle birlikte bir kartpostal sevdikleriniz için gerçek bir heyecana neden olacak. Ve eğer şiir senin atın değilse, kitaplarda ya da internette ilginç bir tebrik arayabilirsiniz.

Bu hediyeyi doğum günün için vermek içineller çok basittir. Yarım renkli bir kağıt katlayın, kadife veya sadece kalın bir albüm albümü de çekebilirsiniz. İçeride dileklerini yazıyoruz, ancak dışarıdan kendimizi süslüyoruz.

video

Bu makaleyi okuyor iseniz, birlikte çalışmak için gereken becerilerMuhtemelen sahip olduğunuz bir bilgisayar. Bu nedenle, kendi küçük film başyapıtımızı yapmak için bilgimizi uygulamaya başlıyoruz. Hemen hemen her bilgisayarda sunumlar veya küçük video klipler oluşturmak için bir program vardır. Artık uygun fotoğrafları, müzikleri ve metni bulmaya devam ediyor. Doğum günü oğlanın esasını tarif edebilir veya tüm iyi dilekleri listeleyebilirsiniz. Aynı zamanda, kutlamanın en iyi zamanının 2-3 dakika olduğunu unutmamalıyız. Daha uzun süre sıkmayın. Öncelikle, film uzunaldıkça, yapılması daha zor ve ikincisi arsa yakalanmalı ve zahmet etmemeli, çünkü bu optimum süre birkaç dakikadır, daha fazla değil. Bu doğum günü hediyesi elle ve e-posta ile gönderilebilir ve iş arkadaşlarına gösterilebilir.

Alışılmadık fotoğraf

Pratik olarak her fotoğraf stüdyosunda bir olasılık varbir kupa veya tişörtte bir fotoğraf sipariş etmek. salon hizmetlerinden yararlanın, ama kendi değişiklik yapmak ve zaten bilinen hatıra orijinal doğum günü hediyesi açın. Kendi fotoğraflarınızı kendi ellerinizle seçin. Daha iyi insanların doğum imajını ve fotoğrafları kullanmamaya kim ona canım ziyaret etmek istiyorum ülkelerde veya hayvan fotoğrafları türleri.

Mutlaka tişörtte fotoğraf çekmeyin,bir yastık yapmak için kullanın. Kupa üzerine bir fotoğraf olarak, yetenekli kişinin büyüdüğü evin görüntüsünü çocukluğundan seçin. Belki, matinelerden veya diğer bayramlardan gelen çocuk fotoğrafları da korunmuştur, kullanmaları ilginç olacaktır ya da belki de bir okul albümünden bir resim olacaktır. İlginç bir yazıt seçin.

Size yakın bir kişi sadece bir gün değil kutluyorsadoğum günü ve yıldönümü, o zaman doğum gününün hayatında kilometre taşları ile gerçek bir fotoğraf albümü yapabilirsiniz. Ebeveynler, çocuklar, akrabalar, çalışma, çalışma ve hayatındaki diğer ilginç olayları anlatmak için. Böyle bir doğum günü hediyesi herkes için hoş olacaktır. Bu albüm üst üste birçok kez gözden geçirilebilir.

Kendi elleriyle ürünler

Eğer dikebilirsiniz, sorun nasılKendi elleriyle doğum günü hediyesi yapmak, kendi başına çözülür. Potholders, havlu, çeşitli yumuşak oyuncaklar, küçük kilimler - her evde her şey bulunabilir. Şimdi el yapımı ürünler çok talep görüyor. Genellikle akrabalar kendilerine hangi perdeleri salonda asmak istediğimi veya eski sandalyeler için nasıl kapak yapmak istediğimi söylerler. Sadece onları dinlemek ve fantezilerini gerçeğe dönüştürmek için kalır.

Kendi elleriniz için orijinal doğum günü hediyesi 2019

Kendi elleriniz için orijinal doğum günü hediyesi 2019

Related news

 • TIĞ İŞİ ÖRGÜ BONCUKLU BURGULU BİLEKLİK TASARIMI
 • Motif Olarak Örülen Renkli Kolay Hanım Dilendi Bey Beğendi Örneğinde Çocuk Battaniye Yapımı
 • Milyarder Pinera, Şili devlet başkanlığına geri döndü
 • Bebeklerde Astigmat Nasıl Anlaşılır Belirtileri Nelerdir

 • Kendi elleriniz için orijinal doğum günü hediyesi 95

  Kendi elleriniz için orijinal doğum günü hediyesi


  Kendi elleriniz için orijinal doğum günü hediyesi 63

  Kendi elleriniz için orijinal doğum günü hediyesi 86

  Kendi elleriniz için orijinal doğum günü hediyesi 83

  Kendi elleriniz için orijinal doğum günü hediyesi 12

  Kendi elleriniz için orijinal doğum günü hediyesi 10

  Kendi elleriniz için orijinal doğum günü hediyesi 56

  Kendi elleriniz için orijinal doğum günü hediyesi 35