Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 2019

Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 2019
16.09.2019

Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 97

Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar

2015 yaz transfer penceresinin son günühayranlar daima iki tanınmış futbol kulübü tarafından hatırlanacaktır. Madrid "Gerçek" ve İngilizce "Manchester United" sonuna kadar dünyadaki en iyi kaleci David De Gea'nın "kremsi" kampına geçiş konusunda anlaşamadı. İngilizler, ana yıldızlarının geçişinde elde edebilecekleri miktarı beğenmedi.

Sahne arkası oyunlar en üst düzeyde

Son anda kraliyetin önderliğibir pakette bir değişim yapma kararı aldı. Brezilya'daki son Dünya Şampiyonasında Milli takımda parlayan 28 yaşındaki Kosta Rika kalecisi Kaylor Navas, kulüpler arasında pazarlık çipi yapacaktı. Futbolcunun bu haberden yalnızca yaz transfer penceresinin kapanış saatinden 5 saat önce 31 Ağustos günü öğrendiği şaşırtıcı. Kişisel temsilci, Keyor'a, sözleşmeyi şimdi imzalamak için İngiltere'ye gitmek gerektiğini söyledi. Oyuncu için ilk şok oldu, çünkü "Gerçek" ten herhangi bir yere gitmeyi planlamadı.Keilor Navas

Geçiş yapılmadı

İngilizler, transferin gerçekleşmediğinden emin olmak için her şeyi yaptılar. Sonuncusu De Gea için tazminat tutarı ile aynı fikirde değiller ve belgeleri yanlışlıkla arıyor, titizlikle gözden geçiriyorlardı. Ve yalnızca Sirianlar, takımlarında Keilor Navas'ın görünebileceğini fark ettiklerinde, isteksizce şartları kabul ettiler. Son anda o "Manchester United" in Kosta Rika onun gelecekteki kariyerini korumak karar verdi ve o bir nokta sayısı 1 kaleci güvence altına alınacaktır yerinde bir anlaşma yapmak istedi.

İngiliz sözleşmede değişiklikler yaparken,acımasız bir şekilde kritik işarete ulaşıyor. Buna ek olarak, "Red Devils", David De Hea'nın eski bir "Windows" sürümü ile belgeleri Madrid'e göndererek bir diğerini, belirleyici numarayı kurtaracak kadar ileri götürmek istemedi. Yani transfer penceresinin kapanmasından birkaç dakika önce, şüphesiz Kaylor Navas havaalanında oturuyordu, şeyleri toplamak için zamana bile sahip olmadı. Yalnızca liderliğin korkunç davranışına rağmen oynamak istedi. Ruh hali kasvetlidir.

Erkekler de ağlarlar

Madrid gönderilen gönderiyi açamadı.İngiltere dosyalarını yenilgiye uğrattı ve itiraf etmek zorunda kaldı. Bu dünyada, her şey birinin kaprisiyle ölçülmez ve zengin bir patronun kulübünde başka bir oyuncunun görmesini arzulamaz. Bununla birlikte, Keilor Navas, başarısız transfer hakkında bilgi aldı, gözyaşlarını tutamadı. "Real" liderliğinin oyuncuların chustraya adalet ilkeleri ile karşı karşıya kalması acı çekti. Kesinlikle bunu hak etmedi.Kaylor Navas nerede oynuyor

Sonuç

Insanlar der ki: Bir insanı öldürmeyen her şey onu daha da güçlendirir. Keilor Navas'ın nerede oynadığını ve başlangıç ​​çizgisinde olup olmadığını merak ediyorsanız, onu seslendirmeye hazırız. Genç ve gelecek vaat eden kaleci Kiko Casilla'nın Madrid tarafından satın alınmasına rağmen, Navas her zaman Royal Club'ın başlangıç ​​serisine gidiyor. "Gerçek" in hayranları şaşkın. Florentino Perez'in neden David De Gea'ya ihtiyacı vardı, bir sır olarak kalıyor. Belki kendi benlik saygısını eğlendirmek ve büyüklük göstermek için.

Keilor Navas'ın istatistikleri çok etkileyici,kraliyet kulübünün diğer kaleci taraftarı düşünmez. Ek olarak, Navas'ın inanılmaz ekimi, Real'ın Selta'yı yenmesine ve İspanya'nın şampiyonasında şu andaki ilk sırayı almaya hak kazanmasına yardımcı oldu.

Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 2019

Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 2019

Related news

 • Hangi Leke Nasıl Çıkar Öğrenmek İster Misiniz
 • Big Ben
 • Burçlara Göre Gelinlik Modelleri 2019
 • Peskov: Suriye konulu dörtlü zirve için hazırlıklar yapılıyor
 • Kralın Kızı 11. Bölüm Özeti 29 Ocak Fragmanı Kral Kızına Kavuştu

 • Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 24

  Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar


  Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 65

  Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 98

  Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 17

  Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 61

  Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 75

  Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 100

  Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 45

  Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 34

  Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 45

  Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 15

  Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 22

  Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 1

  Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 42

  Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 1

  Keilor Navas: Zalim adamlar da ağlarlar 56