Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 2019

Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 2019
18.09.2019

Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 18

Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri

Divnomorskoe büyük bir tatil köyüdürKrasnodar Bölgesi. Karadeniz kıyısındaki konumu nedeniyle, yerel sakinlerin başlıca uğraşları turizmdir. Gelendzhik'ten sadece on iki kilometre uzaklıktaki bu tesis, mükemmel bir ekolojik duruma sahiptir. Ne köyün kendisi, ne de yakınlarda büyük otoyollar ve sanayi kuruluşları var. Uygun çakıllı plajlar ve neredeyse vahşi doğal güzellik - tüm bunlar çok sayıda tatilci çekiyor. Köy, turizm ve otel işletmeciliği ile bağlantılı iyi gelişmiş bir altyapıya sahiptir.

Popüler otel "Kars", Divnomorskoe

Divnomorsky'daki tatil köyleri arasında çok popülergençlik. Ucuz özel oteller, birçok gece kulübü, su parkları, turistik mekanlar, çıplaklar plajları - bunların hepsi gençleri kendine çekiyor. Orta ve ileri yaşta tatilciler için, yanı sıra köyde çiftler için yatılı evler, sanatoryumlar ve oteller vardır. Bu çok popüler otellerden biri otel "Kars".karst harika

Divnomorskoe - küçük bir yerleşim, bu yüzden otelçok merkezinde yer alır. Sadece güzel, zevkle tasarlanmış bir tasarımla değil, aynı zamanda ince çam ağaçları ile çevrili bir bölge ile genel arka plana karşı öne çıkıyor. Denize yürüme mesafesinde bulunan Divsomnos Kars, ziyaretçilerin ve güler yüzlü personelin yüksek düzeyde konaklama imkanını yakalamaktadır.

Aile oteli

Otelin çok iki park yeri vardırkendi ulaşım araçlarıyla seyahat eden konuklar için uygundur. Bu bir aile oteli, bir oyun alanı ve ısıtmalı çocuk havuzu var. Küçük yolcuları yılbaşından itibaren otel "Kars" (Divnomorskoe) kabul edin. Bu nedenle, yemek odasındaki menü en genç ziyaretçiler için bile tasarlanmıştır. Tesis bünyesinde masa ve barbekü vardır, ancak odanıza yemek siparişi verebilirsiniz. Bu durumda, konaklama için faturaya yemek dahil edilecektir.otel kars harika

Avrupa modelinin altyapısı

Kars (Divnomorskoe) çok genç bir oteldirkompleksi. Birkaç yıl önce inşa edilmiş ve bu nedenle tüm Avrupa standartlarına tamamen uygundur. Otel, önünde yüzme havuzları bulunan üç binadan ve denize gitmek istemeyen konuklar için şezlonglu bir oyun alanından oluşmaktadır.

Otelin bitişiğindeki bölgede bir eczane, market, mağazalar ve ATM'ler bulunmaktadır. Bu köyün merkezi olduğu için, turistik yerler de dahil olmak üzere tüm altyapı yakındadır.

Otel "Kars", yeraltı otoparkı, yüzme havuzları ve yemek odasının yanı sıra bir konferans salonu ve bir eğitim merkezi bulunmaktadır.kars muhteşem yorumlar

Ziyaretçiler rahat rahatOdaların. Müşterilerin isteklerine ve yeteneklerine bağlı olarak, balkonlu ve onsuz bir oda seçebilirsiniz. "Kars" (Divnomorskoe) otelin tüm odalarında istisnasız bir buzdolabı, TV ve klima bulunmaktadır. Her odada kaliteli yeni sıhhi tesisatın bulunduğu özel bir banyo vardır. Ekonomi sınıfından lüks odalara kadar tüm odalar özgün dekorasyona sahiptir. Odalarda temizlik, ziyaretçilerin yokluğunda yapılır ve bu nedenle dinlenmelerini engellemez. Yatak çarşafları her üç günde bir değiştirilir, ancak gerekirse, talep üzerine yenileme yapılır. Boyunca kablosuz internet var.

Kars Hotel, Divnomorskoe'nin korunan güvenli alanı

Otelin tüm bölgesi tam donanımlıdır.fayans ile kaplı. Havuzun yanındaki sokakta, sıcak günlerde odaya girmeden duş alabileceğiniz ayrı duşlar vardır. Ayrıca her zaman yetişkinler için alkolsüz içecekler ve çocuklar için tatlılar içeren meyve suları içebileceğiniz bir kafe-bar bulunmaktadır. Bölge genelinde ziyaretçilerin güvenliği için, video gözetleme kurulu.

Dinlenme, pozitif ile şarj

Dinlenen herkes, otele "Kars" a yerleşmiş(Divnomorskoe), yorumların sadece olumlu olduğunu ve tekrar oraya geleceklerini söylüyorlar. Otel yönetimi ve personelin misafirperverliği ve samimiyeti hakkında çok iyi geribildirim. Sayılarla ilgili birçok gurur verici söz. En ucuz oda güzel yeni mobilyalarla döşenmiştir, sadece bir buzdolabı ve modern bir TV değil, aynı zamanda gerekli yemek takımı olan bir masa vardır. Bu özellikle, konukların otelin restoranını ziyaret etmediği ve yerel süpermarketten satın aldıkları yemeklerin tadına baktığı zaman çok uygundur.otel kars harika

Otel müşterileri tarafından ayrı ayrı belirtilmiş ve tüm odaların uygun bir şekilde yerleştirilmiş ve yeni sıhhi tesisatlı sıhhi odalar ile donatılmıştır.

Birçok turist hayrantransfer hizmetleri. Onlar hemen otobüs durağında karşılandı, böylece misafirler otele bir yol aramak zorunda kalmadı. Yeni ziyaretçilerin kayıt edilmesi, varışta hemen gerçekleşir, bu nedenle müşterilerin hiçbiri kayıt yaptırmak ve odalara check-in yapmak için birkaç saat beklemek zorunda kalmaz.

arıza durumunda iade edilmez, hangi rezervasyon sırasında bir yakınma nedenleri tek şey, bu yüzde on peşin ödeme var. Reddedilme nedenleri güçlü olsa bile.

Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 2019

Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 2019

Related news

 • Bursada fırınlar susamsız simit satacak: Susam borsasını çökertmemiz gerekiyor
 • Doğum sonrasında regl nasıl düzene girer
 • Şenzen Kadın ve Çocuk Hastanesi
 • Şehvetli Buluşmalar İlişkiyi Canlı Tutar ve Aldatmaları Önler
 • Limon Suyu Zararlı Mıdır: Limon Suyunun Yan Etkileri

 • Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 40

  Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri


  Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 55

  Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 3

  Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 73

  Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 43

  Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 60

  Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 80

  Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 19

  Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 83

  Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 32

  Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 91

  Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 93

  Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 46

  Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 23

  Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 81

  Kars Hotel, Divnomorskoe: altyapı ve otel değerlendirmeleri 46