Karbohidratsız diyet - zaman kaybetmek için bir hafta menü 84 15.01.2019, 13:03

Karbohidratsız diyet - zaman kaybetmek için bir hafta menü

Aynaya bakmazsan artık ne yapmalısınBel ve kalçaların mükemmel formlarında sevinir ve yansıma sadece bir pişmanlığa neden olur - yağ birikintileri göz ardı edilemez. Bu durumda, genellikle diyete başvurulması, diyetin kesilmesinin mutlaka fazla kiloların ortadan kalkmasına neden olacağına inanmaktadır.

Ancak, binlerce diyet var ve bir tane yokevrensel, aksi takdirde sadece tam insanlar olmazdı. Bir dizi diyet planında, bir karbonhidrat diyeti özellikle farklıdır. Böyle bir diyette haftada bir menü, ekmek, makarna, tahıl gevrekleri, tatlılar, hatta meyveler ve bazı sebzeler gibi karbonhidratlı yiyeceklerde keskin bir düşüşü içerir.

hafta için karbonhidratsız diyet menüsü

Sebzesiz bir diyet olmadığı sürece,Düşük kalorili diyete geçen herkes. Sonuçta, kilo kaybı için diyet genellikle daha az kalori içerir, ancak sebze ve meyveler bekleriz. Ancak, bu durumda hata yok - bu kilo kaybı için karbonhidrat içermeyen bir diyet olduğunu. lif dolu düşük kalorili karbonhidrat az sayıda eklenmesiyle - - Et, kümes hayvanları, peynir, yumurta akı, balık sadece proteinli gıdalar oluşur: Bu basit bir yöntem denemek isteyenler için Menü.

Yani karbonhidratlar aslındaDiyet, ama çok sınırlı bir miktarda. Tam değerli diyet, 1-1-4 oranında protein-yağ-karbonhidrat alımını önerirse, diğeri karbonhidratsız bir diyet gerektirir: bir hafta için menü 3-1-1 oranında inşa edilir. Proteinli besinlerin miktarı diyetin yüzde 60-70-80'ini alabilir ve karbonhidrat alımı bazen 20'ye düşer.

karbonhidrat diyet zayıflama menüsü

Beslenme uzmanları farklı tipler geliştirdilerÖrneğin, düşük karbonhidratlı diyetler, örneğin Atkins diyeti ve Kremlin'in karbonhidrat diyeti yaygın olarak bilinir, haftanın menüleri karbonhidratların kısıtlanmasında en kısıtlayıcı olarak kabul edilir. Ama çeşitlilik aslında çok daha geniş.

Kilo vermek isteyenler için tüm yenitemel karbonhidrat diyeti olan planları. Bir haftanın menüsü, içindeki protein ve karbonhidrat yüzdesi için titizlikle hesaplanır. Karbonhidratlı yiyecekleri en aza indirmek, vücudun yağ yakmasına neden olurken, kaslar çok daha fazla protein nedeniyle korunur.

Bu protein beslemenin avantajıhızlı kilo kaybı. Diğer ürünler için diyet kısıtlamalarını analiz ederseniz, kilo kaybı çoğu zaman sadece kas kütlesinden kaynaklanırken vücudun fazla yağ harcaması çok zor olur.

karbonhidratlı diyet menüsü

Bu yüzden vücuda vermek isteyen kızlar içingüzel kas kabartma, bir karbonhidrat diyet tavsiye edilir. "Kurutma" menüsü, diyetin çoğunlukla kolay sindirilebilir proteinler ve karbonhidratlar içerdiği anlamına gelir - lif şeklinde: sebzeler, şekersiz meyveler. Düz bir mide üzerine basının ideal kaslarını göstermek için hızla şekil almanız gerektiğinde, bu tür diyetler, egzersizlerle bir araya getirildiğinde, cildin altındaki yağ tabakasını hızla çıkarmaya yardımcı olur. Bu durumda diğer diyetler işe yaramaz.

Ancak, herhangi birKısıtlayıcı diyet sadece kısa bir süre için gözlemlenebilir. Hedefi korumak için hedefe ulaşıldığında, doğru, dengeli, besleyici diyete geçmek ve fiziksel egzersizler yaptığınızdan emin olmak önemlidir.

Karbohidratsız diyet - zaman kaybetmek için bir hafta menüFotograf fotograflar

Related news

 • İspanyol orta saha oyuncusu Denis Suárez
 • IPad için en iyi okuyucular
 • Çok Güzel Beyaz Bebek Yeleği Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
 • İğne Oyası İki Kulaklı Çiçek Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

 • Karbohidratsız diyet - zaman kaybetmek için bir hafta menü 92

  Karbohidratsız diyet - zaman kaybetmek için bir hafta menü


  Karbohidratsız diyet - zaman kaybetmek için bir hafta menü 45

  Karbohidratsız diyet - zaman kaybetmek için bir hafta menü 63

  Karbohidratsız diyet - zaman kaybetmek için bir hafta menü 61

  Karbohidratsız diyet - zaman kaybetmek için bir hafta menü 39

  Karbohidratsız diyet - zaman kaybetmek için bir hafta menü 70

  Karbohidratsız diyet - zaman kaybetmek için bir hafta menü 84