Karameli evde nasıl hazırlarsın 2019

Karameli evde nasıl hazırlarsın 2019 Karameli evde nasıl hazırlarsın

Karamel'i evde nasıl hazırlarsın?

Lezzetli, hepsi de çocukluk incelikinden tanıdık yapabilirsiniz.Kendini pişir. Bu talimat size evde karamelli yapmayı öğretecektir. Bunun için sadece bir fritöz, bir tabak, kaşık, şeker ve soğuk su gereklidir. Bu basit liste ve biraz zaman mükemmel bir sonuç verecektir - çocukların sevinci. Yemek pişirmek için belirli bir beceri gerektirdiğinden, her şeyi bir kenara bırakın. Evdeki Karamel, takdirinize bağlı olarak çeşitli lezzetler ve türlerde pişirilebilir.

Her şeyden önce, ocak üzerindeki tavayı koyun. Ateş orta derecede sağlam olmalıdır. Uyurken şeker düşeriz. Miktarı kendiniz belirleyin, hepsi iştahınıza bağlı. Şeker sürekli karıştırıyor. Erimiş olduğunu gördüğünüzde, rengin güzel, altın renkli olduğundan emin olun. Anı kaçırmamak önemlidir, aksi takdirde herşey yanacaktır. Şimdi kaşıklara ihtiyacımız var. Önce eritilmiş şekeri doldurun ve bir fincan soğuk suya batırın. Birkaç saniye bekleyip palet üzerine koyuyoruz. Tüm eritilmiş şekeri kullanana kadar bu işlemi tekrarlayın. Kaşıkları karamel ile soğuturken, şeker sertleşmesini önlemek için kızartma tavası sürekli yanmalıdır.

Karamel'ü evde nasıl pişirirsiniz, sizişimdi biliyorsun. Bütün bu şekerlemeleri kaşıklardan çıkarmak için biraz sabırlı olmanız gerekir. Parşömen kağıdınız varsa, içine sertleştirilmiş karamel dökebilirsiniz. O halde size bütün tatlılar farklı şekillerde dönüşecektir.

Evde karamel nasıl yapılır?en düşük maliyet? Başka bir yol daha var. Şekeri aynı tencerede ya da tencerede eritin. Yine, miktar size kalmıştır. Şeker eritildikten sonra, sıvı karamelize sıcak su dökün. Karamel, yüzeyi hafifletir, şişirir ve yükselir. Sadece tencereden çıkarmak için kalıyor.

Birkaç benzer yol daha vardır:evde karamel hazırla. Şeker ile prosedür vatana ihanet değil, su yerine, süt karamelini elde etmek için, tabii ki süt içeceğiz. Vanilya ekleyebilirsiniz ve tereyağı lezzetini eşsiz kılacaktır. Katkı maddesi olarak sitrik asit kullanmak iyidir.

Ve evde karamel nasıl yapılır?bir sopa? Her şey son derece basittir. Çubukları hazırlayın. Erimiş şeker herhangi bir kaba dökülür. Kütle karamelize çıkmaya başladığında, çubuklarımızı alınan kitleye daldırırız. Erimiş şeker tamamen sertleştikten sonra, kabın içindeki tatlılığı sopayla birlikte çıkarabilirsiniz.

Karamel evde, çıkıyor, cançok farklı görünüyorsun. Kalıp varsa çocuklar için tatil garantisi verilir. Daha çeşitlilik, çocuklarınızın yüzündeki neşe veren gülümsemeler. Erimiş şekeri kalıplara dökün, çubuğu yerleştirin ve kitlenin sertleşmesini bekleyin.

Yetişkin insanlar da şeker severler, ancak genellikle tatlıları sevmezlerBu konuda konuşmak. Çocukluktan gelen tatlılık ile kendinizi şımartmak ister misiniz, ancak sopayla kırmızı bir cockerel'in tadını hatırlıyor musunuz? Sorun değil, evde karamelin nasıl hazırlanacağını öğreteceğiz ve hazırlanması için başka bir tarifi öneriyoruz.

Önceden sopa ve kalıp hazırlayın (şimdiplastik, tek kullanımlık çeşitli vardır). Kalıplarımızı önceden yağlayın. Alın: şeker, konyak, vanilya, sitrik asit veya meyve suyu. Bir tencerede şekeri eritin, konyak dökün ve vanilya ekleyin. Altın rengine getiriyoruz. Hiçbir durumda karamelleri yenemez, aksi takdirde yanmış şekerin tadını her şeyi mahveder. Bir kaşık limon suyu döküyoruz. Kalıpları doldurun, çubukları koymayı unutma. Kitle donduruluncaya kadar beklemek zorunda kalıyor. İstenen rengi vermek için, gıda renklendiricilerini kullanabilirsiniz.

Karameli evde nasıl hazırlarsın 2019

Karameli evde nasıl hazırlarsın 2019

Related news

 • Amir Khan: İngiliz boksörünün spor başarıları
 • Fırında pişmiş sucuk ve domatesli omlet
 • En yangın aşklar Yemekte başlar
 • Sims 3 hata 12 - nedenler ve çözümleri
 • Kalp Ağrısı Neden Olur

 • Karameli evde nasıl hazırlarsın

  Karameli evde nasıl hazırlarsın


  Karameli evde nasıl hazırlarsın

  Karameli evde nasıl hazırlarsın

  Karameli evde nasıl hazırlarsın

  Karameli evde nasıl hazırlarsın

  Karameli evde nasıl hazırlarsın

  Karameli evde nasıl hazırlarsın

  Karameli evde nasıl hazırlarsın

  Karameli evde nasıl hazırlarsın

  Karameli evde nasıl hazırlarsın

  Karameli evde nasıl hazırlarsın

  Karameli evde nasıl hazırlarsın