Karadayı Dizisi Oyuncuları Kimlerden Oluşuyor 2019

Karadayı Dizisi Oyuncuları Kimlerden Oluşuyor 2019
Karadayı Dizisi Oyuncuları Kimlerden Oluşuyor


Karadayı Dizisi Oyuncuları Kimlerden Oluşuyor

Karadayı Dizisi Oyuncuları Kimlerden Oluşuyor

ATV‘nin en çok izlenen dizilerinden olankaradayı dizisioyuncu kadrosu ile’de dikkat çekiyorkaradayı dizisiyayınlandığı günden beri izleyicileri tutku ile hiç kaçırmadan her bölümünü izliyor. Sizler içinKadınlive kadın ekibi‘nin yakın mercek altına alarak hazırladığı‘KARADAYI’dizisinin oyuncularını ayrıntılı bir şekilde tanıtacağız.

KARADAYI DİZİSİ Mahir Kara – Kenan İmirzalıoğlu

Karadayı dizisinin sevilen karakteriMahir Karagerçek ismiKenan İmirzalıoğlu‘dur 18 haziran 1984 Ankara doğumlu yakışıklı aktör daha önce oynadığı bazı diziler şöyledir;Deli Yürek, Acı Hayat, Ezelgibi dizilerde başrol oynamıştır.

karadayı-kenan-imirzalioglu

KARADAYI DİZİSİ Feride Şadoğlu – Bergüzar Korel

Karadayı dizisinin sevilen karakteriFeride Şadoğlugerçek ismiBergüzar Korel‘dir 27 ağustos 1982 İstanbul doğumluBergüzar Korel‘in Karadayı dizisindeki rolüNazif Kara’nın duruşması’nınhakimesiFeride şadoğlu‘dur.

feride

KARADAYI DİZİSİ Ayten – Melike İpek Yalova

Karadayı dizisinin başarılı ve güzel oyuncusuAytenkarakterini oynayan oyuncusu gerçek ismiMelike ipek Yalova‘dır 1984 İstanbul doğumluMelike İpek YalovadizideMahir Kara‘nın nişanlısı rolünde bundan önce oynadığı dizilerMuhteşem Yüzyıl‘daPrenses İsabellarolünde oynamıştır.

karadayı-ayten

KARADAYI DİZİSİ Nazif Kara – Çetin Tekindor

Karadayı’nın Usta oyuncuNazif Kara‘nın gerçek ismiÇetin Tekindor16 temmuz 1945 Sivas’da Dünya’ya gelen başarılı oyuncu.Karadayı dizisibaşarılı oyunculuk sergilemektedir. Çetin Tekindor100’lerce tiyatro oyununda rol almıştır.Çetin Tekindoraynı zamanda 30 dan fazla dizi filmde oynamıştır.

karadayi-cetin-tokdemir

KARADAYI DİZİSİ Nazif – Ataberk Mutlu

Karadayı dizisinin en sevimli oyuncu Nazif gerçek ismi Ataberk Mutlu‘dur dizideNazif Kara‘nın torunuNazifrolünde oynamaktadır.

Karadayı-Ataberk-Mutlu

KARADAYI DİZİSİ Songül –  Leyla Lydia Tuğutlu

Karadayı dizisinin güzel oyuncusuSongül‘ün gerçek ismiLeyla Lydia Tuğutlu29 ekim 1989 Berlin doğumlu olan güzel oyuncu aynı zamanda modellik’te yapmıştır. Adını ilk olarakES ES dizisiyle duyuranLeyla Lydia Tuğutlukaradayı dizisinde evin kızıSongülrolünü oynamaktadır.

karadayi_Leyla_Lydia_Tugutlu

KARADAYI DİZİSİ Yasin Komiser – Rıza Kocaoğlu 

Karadayı dizisi’nin komiseri olanYasin komisergerçek ismiRıza Kocaoğlu10 mart 1979 İzmir doğumluYasin komiserrolündekiRıza KocaoğluKaradayı dizisi bünyesine sonradan katıldı. Kısa zaman’da izleyicilerin beğenisini topladı. Rıza Kocaoğluses getiren oynadığı bazı diziler şöyledir;Ezel, Kuzey Güney, Av Mevsimigibi yapımlarda rol almıştır.

Karadayi-Riza

KARADAYI DİZİSİ Orhan Kara – Ulaş Tuna Astepe

Karadayı dizisinin en sevilen karakterlerinden olanUlaş Tuna Astepeevin küçük oğluOrhan KararolündekiUlaş Tuna Astepeilk oyunculuk deneyimini yaşıyor.

karadayi-ulas-tuna-astepe

KARADAYI DİZİSİ Turgut Savcı – Yurdaer Okur

Karadayı dizisindeTurgut Savcıkarakterini oynayan başarılı oyuncunun gerçek ismiYurdaer Okur29 ekim 1974 Rize doğumlu olan oyuncu Karadayı dizisiyle ilk başrol deneyimini yaşamaktadır. Sayısız tiyatro oyununda rol alan başarılı oyuncuYurdaer Okurdizideki mamafi repliğiyle hafızalara kazınan oyuncu olmayı başarmıştır.

Karadayi-Yurdaer-Okur

KARADAYI DİZİSİ Sekreter Serra – Aslı Orcan

Karadayı dizisinin sevilen oyuncusuSekreter Serragerçek ismiAslı Orcan27 mayıs 1980 Aydın doğumlu olan güzel oyuncu Karadayı dizisinde sekreter rolünü oynamaktadır.Aslı Orcanoynadığı bazı diziler şöyledir;Sensiz Olmuyor, Kaybolan Yıllargibi yapımlarda rol almıştır.

karadayi-asli-orcan

KARADAYI DİZİSİ Avukat Erdal – Cenan Çamyurdu

Karadayı dizisinde Mahir’in tek sırdaşı olanAvukat Erdal’ı oynayan oyuncu’nun gerçek ismiCenan Çamyurdudaha önceKenanİmirzalıoğlu Ezeldizisinde’de birlikte oynayanCenan ÇamyurduEzeldizisinde kötü gardiyan tiplemesinden sonraKaradayıdizisinde iyi adam rolüyle karşımızda.

karadayi-cenan-camyurdu

KARADAYI DİZİSİ Dalyan Rıza – Atsız Karaduman

Karadayı’nın sevilen oyuncusu canlandırdığıDalyan Rızakarakterindeki oyuncusu, gerçek ismiAtsız Karaduman‘dır Geçmişte hayatını kurtaranNazif Kara’ya büyük sevgisi olan fakat aynı karakterde olmayıp yasa dışı işlerini sürdürenDalyan Rıza, hapishanedeNazif’i korumak ister. Sağ kolu olanNecdet’in çevirdiği gizli işlerden habersizdir. Babacan tiplemesiyle karşımızda olanDalyan RızayaniAtsız Karaduman Nazif kara’nın en yakın arkadaşı olarak karşımızda.

Karadayi-Atsiz-Karaduman

KARADAYI DİZİSİ Necdet Güney – Erkan Avcı

Karadayı dizisinin başarılı oyuncusuNecdet Güneygerçek ismiErkan Avcı1 ocak 1982 Diyarbakır doğumlu oyuncu daha önce oynadığı bazı diziler söyledir;Kurtlar vadisi, Sakarya Fırat, Zennegibi yapımlarda oynamıştır.KaradayıNecdet Güneyrolü şöyledir; En kötü adamlardan bir tanesi olan Necdet Güney; kendisi ile yurtta büyüdüğü ve kan kardeşi olan adamı patronuna yakalattı ve o arkadaşı kendisini ispiyonlamasın diye de kafasından bir kurşunla öldürdü.

Karadayi-Erkan-Avci

KARADAYI DİZİSİ Bahar – İlkin Tüfekçi

Karadayı dizisinin başarılı ve güzel oyuncusuBahargerçek ismiİlkin Tüfekçi5 temmuz 1987 İstanbul doğumluİlkin Tüfekçioynadığı bazı diziler şöyledir;Arka SıradakilervePapatyam‘da oynadı. 2010 Dünya basketbol şampiyonası sonrasındaLamar Odom‘la çekilmiş resmiyle uzun süre gündemden düşmemişti. DizideSekreter rolüile karşımıza çıkmıştır.

Karadayi-İlkin-Tufekci

KARADAYI DİZİSİ Çetin – Civan Canova

Karadayı sevilen dizinin sevilen oyuncusuÇetingerçek ismiCivan Canova‘dır Karşımıza genellikle kötü adam tiplemesiyle çıkanCivan CanovaKaradayı dizisinde Gazete sahibi ve mafya babasıÇetinrolündedir.

Karadayı Dizisi Oyuncuları Kimlerden Oluşuyor 2019

Karadayı Dizisi Oyuncuları Kimlerden Oluşuyor 2019

Related news Karadayı Dizisi Oyuncuları Kimlerden OluşuyorKaradayı Dizisi Oyuncuları Kimlerden Oluşuyor


Karadayı Dizisi Oyuncuları Kimlerden Oluşuyor


Karadayı Dizisi Oyuncuları Kimlerden Oluşuyor


Karadayı Dizisi Oyuncuları Kimlerden Oluşuyor


Karadayı Dizisi Oyuncuları Kimlerden Oluşuyor