Karın Yağlarını Eriten Egzersizler 2019

Karın Yağlarını Eriten Egzersizler 2019
Karın Yağlarını Eriten Egzersizler


Karın Yağlarını Eriten Egzersizler

Bölgesel Zayıflamadakarın yağlarını eritmekne kadar zor olsa da başarılamayacak bir şey değildir. Göbekteki yağlanma için uzun bir süre gerekir. Genellikle göbek,karınve beldeki yağlanma çok hamur işi tüketme sonucunda oluşabilir. Bu yüzdenkarın yağlarını yakmakeritmekte zordur.Karın yağlarını eritmek içinbugün vereceğimGöbek Yağını Eritme Diyeti yanındakarın yağlarını eriten egzersizleride eksiksiz yerine getirmeniz gerekiyor.
Yazının devamındaEnder Saraçtarafından önerilen '3 haftada Göbek Yağlarını Eritme ve hareketleri' konusu hakkında önemli bilgiler verilecektir. 

Bölgesel Zayıflama Diyeti

Kahvaltı
Bir yeşil elma ve sert bir şeftali tüketin.

Ara öğün
Taze dil peyniri - 2 parmak
ızgara tavuk derisiz olacak. Yeşil salata ve taze soğan.

Ara Öğün(15:00)
Yulaflı bisküvi - 4 adet

Ara Öğün (17:00)
Kabuklu Yeşil Elma
Akşam
Zeytinyağlı fasulye (4-5 kaşık), 1 dilim tam ekmek ve mevsim salatası
İçine tarçın da atılmış ılık ve yağsız veya az yağlı süt, 3-4 fincan rezene çayı, mısır püskülü, yeşil çay, avakado yaprağı ve kiraz sapları karıştırılarak çay halinde içilecek.

Karın Yağlarını Eriten Egzersizler

Erken kalkarak metabolizmanızı hızlandırın. Sabah kalkınca 1 bardak suyun içine 1 kaşık bal ve 10 damla limon koyun. (Haftada en az 3 kere bunu yapın)
Yürüyüş
yürüyüş ile zayıflama
Sopalı Hareket
yağ eritme
Sopayı ensemize dayadıktan sonra ellerimizi de geçiriyoruz ve daha çok kalçadanhareketle yanikalçamızdan yukarısını sağa ve sola hareket ettiriyoruz. Bu hareket ile yan bölgelerdekiyağları yakmış olacağız.
Bel kaslarını geliştiren Mekik
Bir taraftaki kolumuzu, bükülmüş olan diğer taraftaki dizimize doğru hafifçe ve seri hareketlerle yakınlaştırmaya çalışıyoruz. Bu hareketi de birkaç dakika dayanabildiğimiz kadar yapmaya gayret ediyoruz. Daha sonra diğer taraftaki ayağımızı ve kolumuzu değiştiriyoruz. Bu hareketkarınyan tarafına doğru olankaslarıçalıştırmak için yararlıdır.
Yan mekik hareketi
Sağınıza doğru uzanın, sağ elinizi sağ kulak üzerine değecek şekilde getirin. Sol elinizi belin soluna, sol dirseğe gelecek şekilde yaklaştırın. Sol el ile belin sağını hafif şekilde tutun. Hızla sağ kolu ve sağ ayağı birbirine yaklaştırın. 60 defa bunu tekrarlayın.
Mekik hareketi

Sabah ve akşam ellişer kez, karnımız acıyana kadar mekik çekmek çok önemli. Mekik çekmek,karınbölgenizdeki kasları güçlendireceği gibi aynı zamanda bubölgedeki yağların çabucak yanmasını sağlayacaktır
Popo Kaldırma Hareketi
Resimdeki gibi sırt üstü yatın. Eller ve kollar yerde paralel olacak şekilde ayak uçlarınız üzerinde poponuzu yukarı kaldırın. Tekrar aşağı indirerek bunu 20-30 kere yapın.
Ayak Kaldırma Hareketi
Sol dizin üstüne yatın, ayaklarınızı dik koyun ve kaldırabildiğiniz kadar yukarı kaldırdıktan sonra aşağı indirin. Dizinizi fazla bükmemeye çalışın. Sonra aynı hareketi öbür tarafınızda yapın. Bu hareketin en az 30-40 kez yapılması gerekli. Popo ve çevresinde oluşan yağlanmayı azaltır.
Yanlara esneme hareketi
Ayakta dimdik pozisyonda durun ve dikliğinizi bozmadan sağınıza ve solunuza doğru hızlı bir şekilde esneyebildiğiniz kadar esneyin. Bu hareketi en az 3-4 dakika tekrarlayın. Yüksek tansiyon rahatsızlığı olanlar için uygun bir hareket olmayabilir.
Sabah duşu
Spordan sonra her sabah bölgesel zayıflama bölgelerini (göbek, karın, bel, basen ve kalça) kabak lifi veya ipek kese ile sert bir şekilde masaj yapın. Melisa yağı, kekik yağı, biberiye yağı ile ovalayın.
Karın Yağlarını Eriten Egzersizlerinden 3 tane seçerek;
1. hafta 3 kere
2. hafta 4 kere
3. hafta 5 kere
tekrarlayın. 
3 hafta sonundakarın yağlarınızdaki farlılığı hissedeceksiniz...
Karın Yağlarını Eriten Egzersizler 2019

Karın Yağlarını Eriten Egzersizler 2019

Related news Karın Yağlarını Eriten EgzersizlerKarın Yağlarını Eriten Egzersizler


Karın Yağlarını Eriten Egzersizler


Karın Yağlarını Eriten Egzersizler


Karın Yağlarını Eriten Egzersizler


Karın Yağlarını Eriten Egzersizler


Karın Yağlarını Eriten Egzersizler


Karın Yağlarını Eriten Egzersizler