Kar Araci Bombardier: teknik özellikler, fiyat ve yorumlar. Kar Araci Bombardier 600 2019

Kar Araci Bombardier: teknik özellikler, fiyat ve yorumlar. Kar Araci Bombardier 600 2019

Kar Araci Bombardier: teknik özellikler, fiyat ve yorumlar. Kar Araci Bombardier 600 99 30.01.2019, 02:12

Kar Araci "Bombardier": teknik özellikler, fiyat ve yorumlar. Kar Araci "Bombardier 600"

Kıskanılacak bir bölgede yaşıyorsanızArazi kalın bir kar tabakasıyla kaplıdır, ya da hiç gitmez, o zaman böyle bir bölgenin etrafında hareket etmenin ne kadar zor olduğunu mükemmel bir şekilde anlamalıyız. Bunu ayaklarınızın üzerinde yapmak imkansızdır - her adımda başarısız olacaksınız, bu yüzden başka hareket yollarına ihtiyacınız var.

Uzun zamandır insanlar dolaşmak için kayak yapıyorlar.kar, ama bu çok fazla çaba gerektiren çok yavaş bir yoldur. Bu nedenle, bir kar arabası satın almayı düşünmeniz önerilir - bu tür ulaşım, karla kaplı alanlar için idealdir, zira en karmaşık arazi türlerinde bile herhangi bir noktaya hızlı, rahat ve verimli bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Ama hangi model seçilir? Kar motosikleti "Bombardier" e kesinlikle dikkat etmelisiniz - bu şirket dünyada en popüler ve güvenilir olanlardan biridir, bu yüzden uzun süre bakmayın, bu araçlar için hemen iletişime geçin. Dünya çapında tanınmayı şimdiden kazandıran 600. modele özel dikkat gösterilmelidir.

Bombardier 600

kar arabası scorer

Bu modelin tam adı: Bombardier Ski-Doo Skandic 600 WT, ancak çoğu durumda "Bombardier 600" kar arabası olarak adlandırılıyor ve bugün için en iyilerden biri. Şirketin önceki modelleriyle kıyaslandığında, neredeyse tüm göstergeler geliştirildi, bu nedenle artık motor daha da güçlü hale geldiğinden, otomobil karda muazzam bir hızda çekim yapabilir.

Şimdi 100'den fazla bir hız geliştirebilirsinizDüzgün bir yüzey üzerinde saatte kilometre, bu sadece şaşırtıcı. Doğal olarak, bir ters, yani, bir tersi olasılığı da vardır. Ayrı olarak, bu kar motosikletinin görünümüne dikkat edilmeli, çünkü en yüksek övgüyü hak ediyor. Tüm mekanik sistem yüksek kaliteli bir plastik tabakanın altında gizlidir, vücut tüm gerekli ışıklara ve diğer cihazlara sahiptir, böylece herhangi bir karlı çölde güvenle seyahat edebilirsiniz, Bombardier kar arabası sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.

yönetim

kar arabası golcüler yorumlar

Nasıl olduğunu hayal etmek çok önemlidirkar arabası "Bombardier 600" tarafından kontrol edilir. Gerçek şu ki, hem güç hem de açıklık en yüksek seviyededir, ancak kontrol edilebilirlik sorunları ortaya çıkabilir. Buna alışmak için uzun zaman alacak. Gerçek şu ki, herhangi bir hızda dönüş hayal ettiğiniz şey olmayabilir. Yüksek hızda, keskin bir dönüş girişimi, aracın tarafında bir tıkanıklığa yol açabilir ve buna göre, karda batmaya başlayacaktır. Küçük bir hızda, dönme açısı çok küçüktür ve çevrelerinizi yazarken, istediğiniz yere ulaşmaya çalışırken çok fazla zaman harcayabilirsiniz. Doğal olarak, bu durumda, tersine yardımcı olabilir, ancak istismar edilmemelidir, çünkü bu hoş olmayan sonuçlara yol açabilir.

Genel olarak, bu kar arabanın yönetimi olamazKötü söyle - sadece belirli, ve yeterince pratik yaparsanız, buna alışabilirsiniz. Ve sonra kar arabası "Bombardier 600", geniş kar alanındaki en iyi arkadaş olacak.

Motor

kar arabası golcüsü 600

Snowmobile "Skido Bombardir 600" oldukça donanımlıYukarıda kısaca değinilen güçlü bir motor. Onun hacmi neredeyse 600 santimetre küp ve kapasitesi - 110 beygir gücü. Görebildiğiniz gibi, bu kapasite bakımından neredeyse tam bir şehir makinesidir, bu nedenle kar motosikletinin sizi hedefinize çok fazla götüreceğinden endişelenmenize gerek yoktur. Yeterince yüksek bir hız geliştirebilir, bu yüzden ihtiyacınız olan yere sakin bir şekilde ulaşırsınız ve üzerinde çok fazla zaman ve enerji harcamazsınız. Ve tüm bu kar arabası "Bombardier Scandic 600" yardımcı olacaktır.

boyutlar

kar arabası skido golcüsü

Bu gibi durumlarda, çoğu zaman önemli bir rolKar motosikletinin boyutlarını oynarlar - ayrıca, örneğin depolama ile ilgili bir soru olduğunda göz önünde bulundurulmalıdırlar. Uzunluğunda, bu model üç metreden biraz daha fazladır ve genişlik ve yükseklik yaklaşık olarak aynıdır - küçük bir metre kadar. Bu aracın ağırlığına gelince, 297 kilogram - bu böyle bir cihaz için mükemmel bir göstergedir. Bu sayede yüzeye mükemmel şekilde tutar ve ünite devredeyken ünite kar altında çok hızlı gitmez. Genel olarak, bu modeli kullanmaktan çok keyif alacaksınız ve depolaması herhangi bir sorun göstermeyecektir.

fiyat

kar arabası scorer

Doğal olarak, birçok insan maliyetle ilgileniyorBöyle bir araç, böylece satın alma cüzdanı sert vurmaz. Bu kar arabanın birkaç farklı demeti vardır, ancak hepsi çok pahalı değildir. Tabii ki, tam olarak bir milyon Rus rubleye mal olan gelişmiş bir model var, ama bunu seçmek zorunda değilsiniz. Sonuçta, 880 ve 900 bin için analoglar vardır, bunlar tam setin en pahalı varyantından çok daha az değildir. Böylece hangi modeli satın alacağınızı seçebilirsiniz.

yorumlar

Fakat sürücüler bu kar motosikletini nasıl algılıyorlar?"Bombardier"? Kullanıcı yorumları neredeyse tüm pozitiftir, çünkü her sürücü bir önceki modele kıyasla olumlu değişiklikler fark edebilir. Bombardier 600'de her şey gayet iyi: dinamikleri, görünümü ve en önemlisi - karda görülmemiş hızlar geliştirmenize izin verecek güçlü bir motor.

Doğru, o olmadan yapmazsa dikkatkar aracı "Bombacı" sahip eksikliklerin göstergesidir. çoğu durumda müşterilerden geri bildirim değil en rahat sürüş, hem de benzinin aşırı tüketimi gösterir. Ancak, sizden olsun zevk için ödemesi gereken böylece kar arabası geri kalanında, en iyilerinden biri değilse, en iyi bugün olduğu unutulmamalıdır.

Genel olarak, kendiniz için karar vermelisinizen önemlisi - hız ve konfor ya da ekonomi, piyasada biraz daha ucuza mal olacak ve benzine daha az harcamak zorunda kalacak yeterli model var, fakat doğal olarak bu modele motor gücü açısından yakın durmuyorlar Sürüş dinamiği, sürüş konforu ve diğer birçok önemli göstergeler.

Kar Araci Bombardier: teknik özellikler, fiyat ve yorumlar. Kar Araci Bombardier 600 2019

Kar Araci Bombardier: teknik özellikler, fiyat ve yorumlar. Kar Araci Bombardier 600 2019

Related news

 • Etiket: gelin çiçek buketi
 • Yağ Yakan Bitkisel Çayları Öğrenin
 • Trans-Adriyatik Boru Hattı (TAP)
 • Çeyizlik Kolay Patik Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

 • Kar Araci Bombardier: teknik özellikler, fiyat ve yorumlar. Kar Araci Bombardier 600 100

  Kar Araci Bombardier: teknik özellikler, fiyat ve yorumlar. Kar Araci Bombardier 600


  Kar Araci Bombardier: teknik özellikler, fiyat ve yorumlar. Kar Araci Bombardier 600 69

  Kar Araci Bombardier: teknik özellikler, fiyat ve yorumlar. Kar Araci Bombardier 600 54

  Kar Araci Bombardier: teknik özellikler, fiyat ve yorumlar. Kar Araci Bombardier 600 6

  Kar Araci Bombardier: teknik özellikler, fiyat ve yorumlar. Kar Araci Bombardier 600 19

  Kar Araci Bombardier: teknik özellikler, fiyat ve yorumlar. Kar Araci Bombardier 600 59

  Kar Araci Bombardier: teknik özellikler, fiyat ve yorumlar. Kar Araci Bombardier 600 44

  Kar Araci Bombardier: teknik özellikler, fiyat ve yorumlar. Kar Araci Bombardier 600 80