Kanlı boşaltma 2019

Kanlı boşaltma 2019 Kanlı boşaltma

Kanlı boşaltma

Kanlı akıntı kan varlığını gösterirvajinada. Kural olarak, bu belirtiler menstrüasyonun başlangıcından iki veya dört gün önce kaydedilir. Sonra lekelenme menstrüasyonun başlangıcına işaret eden daha bol olur. Az miktarda kırmızı sıvı ayırır ciddi hastalıkların varlığına işaret etmez. Kural olarak, sarmal olan veya oral kontraseptif kullanan kadınlar için katıştırılmamış özellikler vardır. Bu durumlarda durumun düzenli olarak ortaya çıkması ile bir uzmana danışılması gerekir. İlacın yerini alması veya spiral kullanmanın uygun olmayışı konusunda bir karar vermesi gerekebilir.

Genellikle lekelenme, bir siyah ya da kahverengi safsızlık bileşimine sahiptir. Bu oksidasyonun, vajinadaki kan tahribatının gerçeğini gösterir.

Kadınlarda da gözlenmekte ve az miktarda kan bulaşığı bulunan lekeler. Uygulama gösterirken, belirli bir kokusu yoktur.

Çok önemli kanlıYumurtlama esnasında bırakın. Bu belirtiye ek olarak, kadınlar genelde sol veya sağ alt karın bölgesinde koltuk kendilerini iyi hissetmezler. Ağız hafifçe gelişebilir ve birkaç saat sürebilir. Olduğu gibi sona eriyor. Bununla birlikte, bazı durumlarda, bel bölgesinde yayılabilir. Bu durumun en karakteristik işaretinin kanlı akıntı çok önemli olmadığını ve tüm kadınların yaklaşık üçte birinde ağrının ortaya çıktığı unutulmamalıdır.

Döllenme periyodu da eşlik edebilir.servikste değişiklikler. Aynı şey atık için geçerlidir. Bu saatten yaklaşık iki veya üç gün önce açık bir mukus salınımı var. Serviks bezleri tarafından salgılanır. Görünüşe göre, mukus çiğ yumurta akı beyaza benzemektedir. Bu gerçek, doğurganlık döneminin başlangıcını gösterir.

Kan pislikleriyle atılımların ortaya çıkması, oositin yumurtalık salınımının sona erdiğini gösterir.

Bu durumda,Göğüsteki hassasiyet. Progesteron glandular doku artışı ile kan akışı artar. Adet başlangıcından önce (iki veya üç gün boyunca) semptomlar kademeli olarak düşmeye başlar ve ardından tamamen ortadan kaldırılır.

Yumurtlama ve menstrüasyon ile ilişkili olmayan atılımların herhangi bir gelişen patolojinin varlığına işaret edebileceğini unutmamalısınız.

Dolayısıyla, böyle bir semptom genellikle endometriozis (adenomyoz), kanser veya serviksin erozyonunu gösterir. İkinci durumda, cinsel ilişkiden sonra büyük miktarda sıvı ayrılır.

Çoğu zaman, bulgular ihlali gösteriradet döngüsü. Semptom ayrıca hiperplazi ve endometriumun polipleri için de karakteristiktir. Aynı zamanda adet arasında lekelenme vardır. Menstruasyonun seyri çok acı verici. Salgılarda sıklıkla kan pıhtıları tespit edilir.

Semptomların ani bir belirtisi olabilir.Hamileliğin erken aşamalarında beklenmedik bir düşükle provoke edildi. Bu durumda, kadın derhal doktora götürülmelidir. Ektopik gebeliğin gelişmesiyle birlikte, kanın karışmasıyla oluşan atılımlar, süre ve bolluk bakımından farklılık gösterir.

Bağımsız olduğuna dikkat edilmelidir.Böyle bir tezahürün neden olduğu nedenin teşhisi kabul edilemez değildir. Gerekirse acil bakım sağlanması için doğru tanı koymak için uzmanlar var - jinekologlar. Bir kadının durumu çoğu durumda gelecekteki çocuklarını etkileyebilir. Bu nedenle, bir doktor görmek için normdan ilk sapmalar için zamanında önemlidir.

Kanlı boşaltma 2019

Kanlı boşaltma 2019

Related news

 • Güneş Yanığı Önemli Mi Tedavisi Nasıl Yapılır
 • Makarna Nasıl Yapılır
 • Gorgonun medusa. Menşe miti
 • Folyo fırında pişmiş, yumuşak, yumuşak ve sulu sığır eti
 • Patatesli rulo börek tarifi arda ile Etiketlenen Konular

 • Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma


  Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma

  Kanlı boşaltma