Kamensk-Shakhtinsky bisiklet-otel: açıklama, hizmet ve turistlerin değerlendirmeleri 2019

Kamensk-Shakhtinsky bisiklet-otel: açıklama, hizmet ve turistlerin değerlendirmeleri 2019

Kamensk-Shakhtinsky bisiklet-otel: açıklama, hizmet ve turistlerin değerlendirmeleri 16 18.01.2019, 08:38

Kamensk-Shakhtinsky bisiklet-otel: açıklama, hizmet ve turistlerin değerlendirmeleri

Ülkemizin uçsuz bucaksız dağlarında seyahat etmek,Sürücüler genellikle konaklama bulmakta zorluklarla karşılaşırlar. Ancak, son zamanlarda Rusya'nın yolları mini-oteller açmaya başladı, turistlere uygun fiyatlarla konforlu odalar sunuyordu. Bu oteller arasında ayrıca stilize, özgün ve sıradışı bir şekilde dekore edilmiş. Kamensk-Shakhtinsky şehrinde böyle bir kurum var. M-4 "Don" un 932 km uzağında yer alan tek ülke olan bisiklet oteli, ziyaretçilerine konforlu ve düşük maliyetli odalar sunmaktadır.

Konum Özellikleri

Bu konunun bir konuğu olmak içinOtel, yolu kapatmak ve şehrin sokaklarında dolaşmak zorunda değilsiniz. Otel yolun hemen yanında inşa edilmiştir. Tabii ki, bu yerleşik olmayan otomatik seyahat edenler için çok uygundur. Elbette, bu düzenleme özel bir sessizlik ve ekoloji anlamına gelmez. Ancak, çoğu turist bunu küçük bir önemseme olarak görüyor. Ayrıca, otel gerçekten çok yaratıcı, içinde yaşamak için uygun.

kamensk shakhtinskiy bisiklet oteli

Otelin genel görünümü

Otelin özgün binası ayrılmamaktadır.Kamensk-Shakhtinsky şehri tarafından geçen herhangi bir sürücü için kayıtsız. 932 km'lik bir bisiklet oteli, büyük pencereler ve modern tarzda dekore edilmiş beyaz-mavi bir cepheye sahip çok katlı bir evdir. Biker tema tasarımı, sadece otel içinde değil, aynı zamanda dışarıda da yaygın olarak kullanılmaktadır. Otelin girişinde, ziyaretçiler için daima yeşil ışık veren bir trafik ışığı vardır.

Otelin yakınında bir motosiklet üzerinde büyük bir korkutucu iskelet şeklinde yorgun bir bisikletçinin bir anıtıdır. Otel piramidi adını taşıyan devasa bir reklam panosunun altında "yakıtın altından" variller var.

Otelin bahçesinde ve başka bir anıt var -Hala hareket halinde olan tamamen paslı üç tekerlekli bir bisiklet. Oldukça ilginç olan, teknenin ağzından çıkan bir kamyonla büyük bir kafatası olan, teknogenik tarzda yapılmış heykel kompozisyonudur.

bisiklet otel kamensk shakhtinsky fiyatları

Binanın kendisi, bir cazcı heykelinin ziyaretçileri tarafından karşılandığı basamaklarla fayanslarla bitirilmiş beton bir merdivene çıkıyor. Konuklar için otelin yakınında ücretsiz güvenli otopark bulunmaktadır.

Hotel Lounge

Binanın girişine giren ziyaretçi gerçekbir bisiklet müzesi. Gözünüze çarpan ilk şey, bir benzin istasyonunda stilize edilmiş kırmızı içecek makineleridir. Otelin ziyaretçileri, kahve, çay, bira ve hatta votka alma fırsatına sahip. Motorcu özellikleri salon boyunca düzenlenmiştir: bir motosiklet, lastik tekerlekli tekerlekli sandalyeler, "yakıt altında" varil, vb.

Resepsiyon masasının üzerinde stilize olunDünyanın farklı bölgelerinde zaman gösteren bir saat. Salonun köşesinde eski, yeşil boyalı Maxim makineli tüfek duruyor. Orijinal bir hediye satın almak isteyen ziyaretçiler, bunu bir hediyelik eşya dükkanında yapma fırsatına sahip olurlar.

kamensk bölgesinde bisikletle otel

Otelin odaları

Gece boyunca geçen araba meraklıları içinKamensk-Shakhtinsky şehri, 932 km'lik bir bisiklet oteli kesinlikle görülmeye değer. Bu otelde rahatla rahatlayabilirsiniz. Otel konuklarına standart ve yarı lüks odalar sunmaktadır. Odaların anahtarları, orijinal anahtarlık üzerinde bir motosiklet numarası şeklinde verilir. Katlarda, çelik köşeden devasa merdivenlere tırmanmanız gerekiyor. Koridorlar bisikletçinin tarzında dekore edilmiştir. Poster burada asılı, metal ve perçinler her yerdedir. Kafatasları, motosikletler ve motorcu temalarının diğer çizimleri şeklinde püskürtme ile çelik oda kapıları.

Odalar klimalıdır.Bar, masa, yatak, komidin ve televizyon bulunan buzdolapları. Tabii ki, bütün bunlar motorcu tarzında dekore edilmiştir. Bu nedenle, masalar camla kaplı bir lastiği temsil eder. Yatakların sırtları bir motosiklet veya motorcu şeklinde yapılır. Odalardaki genel aydınlatma, çünkü otel çoğunlukla geceleri. Ancak, ziyaretçilere rahatsızlık vermez. Odaların duvarlarında, motosiklet ışıkları şeklinde aplikler vardır, zemin lambaları ve komodinin ışığı vardır.

Rahatlamak için de hoş bir yer.ucuz bir bisiklet oteli (Kamensk-Shakhtinsky) sunmaktadır. Oda fiyatları gecelik 2300-3000 ruble arasında değişmektedir. Bu otelde birkaç günlüğüne otel rezervasyonu yapmaya karar vermiş olanlar, erken ayrılma durumunda, kullanılmayan süre için paranın konuk tarafından iade edilmediğini akılda tutmaktadır.

otel bisiklet otel Kamensk Shakhtinsky

Otel banyoları

Duş otelleri çok parlak bir şekilde dekore edilmiştir. Onlara giden kapılar metal dişliler ve orijinal kulplar ile dekore edilmiştir. Banyolarda duvarlar çok renkli çinilerle karşı karşıya.

Ziyaretçilerin değerlendirmeleri ile değerlendirildiğinde, duşta su geliyorİyi baskı ve tesisler kendilerini mükemmel temiz. Banyolarda misafirlerin rahatlığı için şampuan, tek pakette sabun parçaları, yeni havlu, tuvalet kağıdı vb.

Otelde yemek

Kamensk-Shakhtinsky'de bisiklet oteli deOda fiyatına kahvaltı dahildir. Yakındaki küçük kafe "Garage" da yiyebilirsiniz. Bu kurum ayrıca bisikletçinin tarzında dekore edilmiştir. Tabela kanatlı bir kafatası şeklinde yapılmış, çatıda büyük lastikler var ve girişin üstünde büyük bir beyaz motosiklet var.

Kafede Fed, otel misafirlerinin değerlendirmeleri ile değerlendirerek, çok iyi. Tüm yemekler lezzetli, sıcak, en taze ürünlerden hazırlanır.

bisiklet otel kamensk shahtinsky iletişim

Misafir Görüşü

Hotel bisiklet oteli (Kamensk-Shakhtinsky)sağ ziyaretçilerin rave değerlendirmeleri hak etti. Bu orijinal kurumda durmuş olan neredeyse tüm sürücüler, onu arkadaşlarına ve tanıdıklarına tavsiye eder. Odalar gerçekten rahat - geniş ve iyi donanımlı. Herhangi bir araba meraklısı için onlarda gece için ödeme yapın. Odalarda ve otelde temizlik çok sık yapılır. Bu nedenle burada her zaman çok temiz ve rahat.

Birçok autotraveler notu ve gerçeği,Otel personeli kibar ve sağduyulu. İstediğiniz takdirde kurum çalışanları, hem kendisi hakkında hem de Kamensk-Shakhtinsky manzaraları hakkında bilgi alabilirsiniz. Tüm gerekli bilgileri çok isteyerek sağlarlar.

Genel olarak, bir bisiklet otelde zaman harcayamazsınızsadece konfor ile, ama aynı zamanda çok ilginç. Birçok gezginler burada kalıcı olarak kiralık odalar. İnsanlar genelde onun önünde toprakları dekorasyon, en azından bu restoran tarafından durdurmak emin olun vesilesiyle diğer sürücülerin tavsiye ve yaratıcı sergiler hayran karayolu M4 "Don" seyahat vardır.

SSCB Efsanesi Müzesi

Oldukça büyük bir sayının varlığımanzaraları - Kamensk-Shakhtinsky'nin övünebileceği şey budur. Bisiklet otel kendisi çok sıradışı bir yer. Ancak, daha fazla gösterim kazanmak isteyenler, bu otelin yanında bulunan SSCB Efsane Müzesi'ni ziyaret etmeye değer. Modern tarzda dekore edilmiş görkemli bir yapıyı temsil etmektedir. Müzenin ana teması Sovyet döneminde üretilen otomobillerdir. Salonlarda "Moskvich", "Chaika", "Gaz" vb araçların modelleri yer almaktadır. Ayrıca burada Sovyet televizyonlarına, teyp kayıtlarına ve diğer ev aletleri ile mutfak eşyalarına da bakabilirsiniz.

bisiklet otel Kamensk Shakhtinsky telefon

Bike Hotel (Kamensk-Shakhtinsky): kuruluşun temasları

Bu otelde bir oda isterseniz, tabii ki,önceden rezerve edilebilir. Örneğin, konutların kaldırılması için mevcut çevrimiçi hizmetlerden birini kullanarak bunu yapmak çok kolaydır. Ülkedeki tek bisiklet oteli çok popüler bir yer ve bu tür sitelerin çoğunda bir oda rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Bunu yapmak için, sadece uygun sayfaya gidin ve özel bir formu doldurun.

Ayrıca, önceden bir oda kiralamak için müdürü bisiklet otelinden (Kamensk-Shakhtinsky) arayabilirsiniz. Bu kurumun telefonu +7 (86365) 4-51-01'dir.

Kamensk-Shakhtinsky bisiklet-otel: açıklama, hizmet ve turistlerin değerlendirmeleri 2019

Kamensk-Shakhtinsky bisiklet-otel: açıklama, hizmet ve turistlerin değerlendirmeleri 2019

Related news

 • Çok İzlenen Videolar
 • Yün giysiler nasıl temizlenir
 • 2019 modası süet
 • Elma Sirkesinin Saça Faydaları-Elma Sirkesi Saça Iyi Gelirmi

 • Kamensk-Shakhtinsky bisiklet-otel: açıklama, hizmet ve turistlerin değerlendirmeleri 46

  Kamensk-Shakhtinsky bisiklet-otel: açıklama, hizmet ve turistlerin değerlendirmeleri


  Kamensk-Shakhtinsky bisiklet-otel: açıklama, hizmet ve turistlerin değerlendirmeleri 72

  Kamensk-Shakhtinsky bisiklet-otel: açıklama, hizmet ve turistlerin değerlendirmeleri 64

  Kamensk-Shakhtinsky bisiklet-otel: açıklama, hizmet ve turistlerin değerlendirmeleri 28

  Kamensk-Shakhtinsky bisiklet-otel: açıklama, hizmet ve turistlerin değerlendirmeleri 9

  Kamensk-Shakhtinsky bisiklet-otel: açıklama, hizmet ve turistlerin değerlendirmeleri 9

  Kamensk-Shakhtinsky bisiklet-otel: açıklama, hizmet ve turistlerin değerlendirmeleri 41

  Kamensk-Shakhtinsky bisiklet-otel: açıklama, hizmet ve turistlerin değerlendirmeleri 55