Kalori tavuk buğulama, buğulama ve meyilli kızarmış 72 20.01.2019, 00:58

Kalori tavuk buğulama, buğulama ve meyilli kızarmış

Tavuk farklı yemekler arasındatavuk pirzola - Bir en popüler ve favori yoktur. genellikle birçok protein diyetleri omurgası neden kalori Tavuk yeterince düşük olarak olmasıdır. Bu makale kalori diyet sayma ile uygun bir diyet yapmaya karar verdik olanlar için değil, sadece yararlı olacaktır. Bugün kalori tavuk pirzola meyilli pişmiş ve buğulama hakkında konuşmak yanı sıra bu yemek için en popüler ve lezzetli tarifi paylaşmak.

Tavuk buğulanmış tavuk

Tavuk bifteği kalori

Bu en diyet tabağı,Bu yağı ve diğer yüksek kalorili malzemeler olmadan hazırlanır. Kalori tavuk pirzola, buharda, sadece 113 kaloridir. inanılmaz derecede hızlı ve kolay Cook! Sadece bölüme tavuk kesmek oldukça 15 dakika boyunca bir steamer'a püskürtmek ve yer. Tuz ve bitmiş halde biber ve herhangi garnitür hizmet vermektedir.

Meyilli tavuk biftek

Kızarmış tavuk kızarmış tavuk kalori içeriği

Bu yemeği bir kişi için hazırlamak için ihtiyacınız olacak:

 • 100 gram tavuk fileto;
 • 15 gram buğday unu;
 • 1 yumurta;
 • 10 gram ayçiçek yağı;
 • tadı tuz ve karabiber.

Tavuk filetolarını küçük parçalara ayırınhangi sonra iyi çekiç kapalı yendi. Her parçaya tuz ve karabiber verin ve eti yarım saat buzdolabına gönderin. Şu anda, meyilli hazırlamak. Bunu yapmak için, yumurta çırpma teli çırpın ve yavaş yavaş un ekleyin. Homojen bir kütlenin elde edilmesi önemlidir, çünkü kızartma sırasında, karıştırılmamış unun topakları kızartılamaz. Doğramanın pişirilmesinin bir sonraki aşaması kavurma olacak. Ayçiçek yağını sıcak tavada dökün. Her doğrayın bir meyilli batırılıp bir tavaya konur. Hoş bir altın rengi görünene kadar her iki tarafta kızartın. Bu tarife göre hamuru kızarmış tavuk pirzola kalori içeriği 189.7 kilokalori olduğunu. Özellikle lezzetli diyet yemekleri için oldukça düşük kalorili içerik. Hala bir tavuk pirzola kalori içeriği hakkında endişeleniyorsanız, o zaman taze sebze ile servis yapın. Böylece çanak vücut tarafından daha da kullanışlı ve daha iyi emilir.Related news

 • 2019 ikizler burcu
 • Algı Ekeden dayak iddialarına yanıt
 • Adet ağrısına ne iyi gelir
 • Maynkraft da özel bir oyuncu nasıl eklenir

 • Kalori tavuk buğulama, buğulama ve meyilli kızarmış 66

  Kalori tavuk buğulama, buğulama ve meyilli kızarmış


  Kalori tavuk buğulama, buğulama ve meyilli kızarmış 54

  Kalori tavuk buğulama, buğulama ve meyilli kızarmış 97

  Kalori tavuk buğulama, buğulama ve meyilli kızarmış 58

  Kalori tavuk buğulama, buğulama ve meyilli kızarmış 4

  Kalori tavuk buğulama, buğulama ve meyilli kızarmış 47

  Kalori tavuk buğulama, buğulama ve meyilli kızarmış 2

  Kalori tavuk buğulama, buğulama ve meyilli kızarmış 54