Kadınların Beden Dili Size Neler Anlatır 2019

Kadınların Beden Dili Size Neler Anlatır 2019
Kadınların Beden Dili Size Neler Anlatır


Kadınların Beden Dili Size Neler Anlatır?

Kadınların Beden Dili Size Neler Anlatır?

Kadınların Beden Dili Hakkında Bilmeniz Gerekenler, Beden Dili Nedir? Vücut Diliyle Anlatılmak İstenenler, Göz Devirme Önemli Bir Harekettir!

Erkekler tarafından anlaşılması zor varlıklar olarak bilinen kadınların aslında sürekli mesajlar vererek iletişim kurduğu bilinmemektedir. Kadınların birbirlerini daha iyi anlamasının temel sebebi de budur. Erkekler kadınlara oranla daha umursamaz ve daha rahat kişiler oldukları için kadınların kurduğu cümleler onlar için büyük anlamlar ifade etmez. Kadınları anlayamamaktan şikâyetçi erkeklere yardımcı bir rehber olmasını isteyerek hazırladığımız bu yazımızda, kadınların ne demek  istediklerini beden dili ile ne anlatmak istediklerini artık hızlı bir şekilde anlayıp doğru yorumlamalar da bulunabileceksiniz.

Göz Devirme Kadınlar İçin Önemli Bir Harekettir!

Kadınların Beden Dili

Eğer karşınızdaki kadın söylediğiniz bir cümleye, bir kelimeye hatta bir espriye dahi göz devirerek cevap veriyorsa anlayın ki, hoşlanmadığı bir konu üzerine yanlış cümleler kurmuşsunuz, söylememeniz gereken kelimeleri sarf etmişsiniz hatta çok anlamsız bir şaka yapmışsınız. Kadınların beden dilini anlamak işte bu kadar kolay!

Yalancı Öksürük İnanılmaz Doğal Bir Tepkidir!

Muhabbetin ortasında hiç beklemediğiniz şekilde bir öksürük tepkisi ile karşılaşmanız size büyük sinyaller verebilir.

Kadınların Beden Dili

Anlamalısınız ki, söylediğiniz şey karşınızdaki kadın için tahammül sınırını zorlayan kelimeler içeriyor. Verilen mesaj ise “ hemen bu cümleyi toparla ve bu konuda ciddi olmadığını söyle” şeklinde anlaşılmalıdır.

Derin Nefes Sabır Belirtisidir!

Eğer karşınızdaki kadın sevgiliniz veya eşiniz ise ve söyledikleriniz karşısında sadece derin nefes almakla yetiniyorsa sizi çok sevdiğine emin olabilirsiniz. Çünkü derin nefes susma, sabretme ve olayların daha kötü olmasına engel olma belirtisidir. Karşınızdaki kadının değerini bilin ve sizi ne kadar çok sevdiğini görmeye başlayın.

Konuşurken Saçları Oynayan Kız Ya Birini Kesiyordur Ya Da Karşındakinden Aşırı Hoşlanıyordur!

Kadınların Beden Dili

Yıllardan beri kadınlar adına çözülebilmiş tek meta bu olmalı. Bir kadın saçları ile oynuyorsa kesin aşıktır, kesin çok hoşlanıyordur ya da kesin birini gözetliyordur. Doğru verilere kim nasıl ulaştı bilinmez ama bazı insanlar kadınlarınbedendilini çözmeye başlamış gibi görünüyor.

Çocuksu Konuşmalar Sinirlerinizi Bozmasın, Unutmayın Ki Kızlar Sevmedikleri Kişilere Karşı Resmi Ve Ciddi Konuşurlar!

Rahatsız olunan çocuksu konuşmalar aslında kadınların ilgi çekmek için sıklıkla başvurduğu eylemler arasındadır. Bu şekilde konuşarak daha sevimli ve istediklerini daha kolay elde edebileceklerini düşünen kadınlar olduğundan günümüze kadar bu tür konuşmalar devam etmiştir. Burada önemli olan, durumu fark etme ve ona göre önlem almaktır. Yani, anlamanız gereken mesaj tam olarak; “Bu şekilde konuşarak seni etkileyeceğimi ve çok sempatik görüneceğimi biliyorum. Sende bu yüzden bana kıyamayacak ve istediğim şeyi yapacaksın!”. Ne yazık ki durum bu şekilde beyler.

Sürekli Ellerle Oynamak Sadece Ellerle Oynamak Değildir!

Çok sıradan bir hareketmiş gibi görünen ellere bakma, ellerle oynama aslında beden dili açısından çok fazla anlam taşımaktadır. Örneğin, ellerine bakan kişiler genellikle utangaçtırlar. Ortamda söylenmemesi gereken sözleri söylenmişse gözler yine ellere kayar. Eller o anda kadınların tek kaçış yeridir ve erkeklerin kadınların buraya sığındıklarını bilmeleri gerekmektedir.

Kadınların Beden Dili Size Neler Anlatır 2019

Kadınların Beden Dili Size Neler Anlatır 2019

Related news Kadınların Beden Dili Size Neler AnlatırKadınların Beden Dili Size Neler Anlatır


Kadınların Beden Dili Size Neler Anlatır


Kadınların Beden Dili Size Neler Anlatır


Kadınların Beden Dili Size Neler Anlatır


Kadınların Beden Dili Size Neler Anlatır