Kadınlar için Cyclovitis için vitamin-mineral preparat: kullanım talimatları 23 08.02.2019, 21:19

Kadınlar için "Cyclovitis" için vitamin-mineral preparat: kullanım talimatları

dairesel komut"Cyclivite" kompleksi,Menstrüel siklustan muzdarip kadınlar için özel olarak tasarlanmış iki aşamalı bir vitamin-mineral ilaç. Bu durumda, bu dengeli ilacı kesinlikle belirli aşamalara uygun olarak almalısınız. "Cyclovitis 1" maddesi, menstrüel siklusun ilkinden on dördüncü gününe kadar kullanılır ve "Cyclovitis 2", onbeşinci ile yirmi sekizinci gün arasında düşer. Bu vitamin kompleksinin düzenli olarak alınması, fonksiyonel sapma riskini etkili bir şekilde azaltabilir ve problemli cildin durumunu düzeltebilir. Buna ek olarak, ilaç "Cyclovitis" (bu talimatı doğrular), kadının ağrılı menstruasyonda iyi olma halini olumlu yönde etkiler ve sözde premenstrüel gerginliğin semptomlarını hafifletir.

vitaminler cyclovitBu mineral ürün şeklinde üretilmiştirTabletler beyaz ve soluk pembe. Bu biyolojik katkı bileşimi, askorbik asit, çinko, rutin B1 vitamini, riboflavin, nikotinamid, elemanlar E ve A grubu, B6 vitamini, lipoik asit, kalsiyum pantotenat, folik asit, manganez, selenyum, lutein, vitamin D3 ve B12 iz içerir. Destekleme elemanları kaolin, gomalak, şeker, polivinilpirolidon, nişasta, arap zamkı, kinolin sarı boya, balmumu, talk ve indigo boya vardır. Buna ek olarak, örneğin, titanyum dioksit, kalsiyum stearat ve sitrik asit gibi içerdiği maddelerin küçük hacimli.

İki fazlı preparat "Cyclovitis" in alımı(Talimat tanıklık), protein, karbonhidrat ve yağ metabolizması normale üreme fonksiyonu ve steroid hormonlarının sentezini güçlendirmek, vasküler geçirgenliği azaltmak, hem de peroksit zarar hücre membranları gelişmesini önlemeye yardımcı olur. Buna ek olarak, mineral kompleksi, kadın vücudunun bağışıklık geliştirir osteoporoz riskini azaltır, anemi ve hipoksi, biyolojik doku ve organların önler. elastin ve kolajen sentezinin uyarılması vitaminine madde "Tsiklovita" içerir. Talimatlar da yumurtlama ve endokrin sisteminin sürecindeki olumlu rol belirtiyor.

doktorlar cyclovit değerlendirmeleriTablet veri almak kesinlikle kontrendikedirBileşiminde bulunan bileşenlerin herhangi birine aşırı duyarlılığı olan hastalar. Çocuğun yürütülmesi sırasında, ilacı "Cyclovitis" kullanmaktan kaçınmak da faydalıdır. Doktorların ifadeleri, emzirme döneminde başvurunun kabul edilemezliğine de tanıklık ediyor.

Olası yan etkileri ile ilgili olarak,Bu mineralin kullanımı ile ilişkili olarak, burada, öncelikle, bazı alerjik reaksiyonların gelişme riski hakkında söylemeliyiz. Yani, örneğin, "Cyclovitis" vitaminleri anjioödem, hiperemi veya kaşıntıya neden olabilir. Ek olarak, belirli sayıda hastada ürtiker veya deri döküntüsü olabilir.

Kadınlar için Cyclovitis için vitamin-mineral preparat: kullanım talimatlarıGoruntuler fotograflar galeriler resim Fotograf

Related news

 • Mahamadou Issoufou
 • Ev yapımı kekler, lezzetli pişirme tarifleri
 • Mobilyadaki Lekeler Nasıl Çıkar

 • Kadınlar için Cyclovitis için vitamin-mineral preparat: kullanım talimatları 16

  Kadınlar için Cyclovitis için vitamin-mineral preparat: kullanım talimatları


  Kadınlar için Cyclovitis için vitamin-mineral preparat: kullanım talimatları 34

  Kadınlar için Cyclovitis için vitamin-mineral preparat: kullanım talimatları 65

  Kadınlar için Cyclovitis için vitamin-mineral preparat: kullanım talimatları 30

  Kadınlar için Cyclovitis için vitamin-mineral preparat: kullanım talimatları 99

  Kadınlar için Cyclovitis için vitamin-mineral preparat: kullanım talimatları 73

  Kadınlar için Cyclovitis için vitamin-mineral preparat: kullanım talimatları 50