Kabak lecho. Sebze havyarının tarifleri 2019

Kabak lecho. Sebze havyarının tarifleri 2019

Kabak lecho. Sebze havyarının tarifleri 19 14.02.2019, 20:07

Kabak lecho. Sebze havyarının tarifleri

Yaz, sulu ve yağışlı yılın zamanıdır.yararlı sebzeler. Dolayısıyla, doğrudan bahçede yemek yiyebilir veya lezzetli aperitifler ve yan yemekler hazırlayabilirler. Bu tabaklardan birisi kabak lecho'dur. Genellikle bu sebze, domates, patlıcan, soğan, biber ile mükemmel şekilde birleştirilir. Bu nedenle, yeterli sayıda bulaşık olabilir.

Kabaklı kabak lahanasıen popüler atıştırmalıktır. Ve, küçük porsiyonlarda hazırlanabilir ve kış boyunca korunabilir. Aşağıdaki malzemeleri elde etmek için ana şey: bir kilogram kabak, domates ve biber; yarım kilo havuç ve tatlı soğan; beş diş sarımsağı; yarım bardak bitkisel yağ; bir buçuk büyük kaşık tuz ve bir şeker. Çanağın kış için kapalı olması durumunda, yemek hazırlanmadan on dakika önce on dakikalık sirke özü ekleyin.

Havuç temizlenir, kıyılmış orta çörek. Kabak temizleyip bir buçuk santimetre kalınlıkta çemberlere kestiriyor. Tohumlar sertse çekirdeği çıkarın. Aksi takdirde kabak lecho'su daha nazik olur. Çekirdekten tatlı biber çıkarın ve aynı saman kesilmiş. Ampuller temizlendi, yarım yüzük haline getirildi. Domatesler kaynar suda birkaç dakika alçaltır, onlardan bir cilt çıkarır. Dilimlere kesin ve blendır. Pişirmeye başlayabilirsiniz.

Bir tencereye biraz yağ dökün vesoğan ve havuçtan ısıtılır. Sonra kabak ve biber ekleyin, ısıyı ve güveç miktarını on dakika azaltın. Şimdi domates, şeker, ezilmiş sarımsak, tuz ekleyebilirsiniz. Küçük bir yangında yarım saat kadar kabak ile yahni lecho'yu, ancak kaynadıktan sonra.

Hazırlanan yemek hemen sıcak bir garnitür olarak yenebilir veya serinleyebilir ve bir atıştırmalık olarak kullanılabilir.

Kış için böyle bir salata tedarik etme arzusu varsa,sonunda özünü eklemeyi unutma nihayetinde ihtiyacın var. Daha sonra, çanak, buharlı yarım litrelik kavanozlara konur, kapaklarla kaplanır ve yirmi dakika boyunca sterilize edilir. Her birinin sonunda, sıcak bitkisel yağın üzerine dökün ve sarın.

Kabak ve patlıcan lechosadece lezzetli değil, aynı zamanda yeterlikalori. Ancak, bu reçetenin gerçek havyarının ortaya çıktığı akılda tutulması gerekir; bu kabın bir basınç ocağında pişirilmesi ve sebzeleri pürüz yerine havyar yapacak kadar kesmesi önerilir. Başlayalım

Kabakların kilogramları soyulmuş ve doğranmışKalınlığı en az iki santimetre olan daireler. Bunları düzgün bir tavaya koyun, böylece her parça altınlaşır. Kabağı düdüklü tencereye aktarın. Ayrıca bir kilogram patlıcanla yapmak için aynı prosedür. Sonraki satırda soğan olacak, halkalar halinde kesilecek. Bu lecho'larda, tadı tatmak mümkün ama geleneksel miktar bir pound. Sekiz yüz gram havuç, en az yarım santimetre çapa sahip halkalarla ovularak veya doğranmış olabilir. Soğan halkaları ile kızartın ve bir düdüklü tencereye koyun. Domates kilogramı rastgele parçalara ayrılarak, karışımın homojen hale geldiği bir duruma getirildi. Tabii ki, domateslerden soymak daha iyidir. Bunu yapmak için, bir süre kaynayan suda ya da sadece haşlanmalarda atınız.

Tüm malzemeleri yavaşça karıştırınbüyük bir kaşık dolusu tuz, bir tutam şeker ve karabiber, ayrıca favori baharatlar. Bir tencereye getirin, ısıyı azaltın, kapağını kapatın ve bir saat boyunca tencereyi açmadan, düdüklü tencereyi açmadan. Sonunda, on ezilmiş sarımsak karanfil koyun. Bu yemeğin en iyi soğutulmuş yemeği.

Kabaklardan salatalar her zaman değişebilir, malzemeleri ve oranlarını değiştirebilir.

Kabak lecho. Sebze havyarının tarifleri 2019

Kabak lecho. Sebze havyarının tarifleri 2019

Related news

 • Patlıcanlı Makarna
 • Bu Ota Sakın Dokunmayın
 • Yenibahar Hangi Yemeklerde Kullanılır

 • Kabak lecho. Sebze havyarının tarifleri 88

  Kabak lecho. Sebze havyarının tarifleri


  Kabak lecho. Sebze havyarının tarifleri 87

  Kabak lecho. Sebze havyarının tarifleri 65

  Kabak lecho. Sebze havyarının tarifleri 94

  Kabak lecho. Sebze havyarının tarifleri 15

  Kabak lecho. Sebze havyarının tarifleri 79

  Kabak lecho. Sebze havyarının tarifleri 54

  Kabak lecho. Sebze havyarının tarifleri 76