Kabak diyeti 2019

Kabak diyeti 2019 Kabak diyeti

Kabak diyeti

Balkabak bu az sebze,kolayca ideal bir diyet ürünü olarak adlandırılabilir. Beş bin yıl önce yetiştirildiği Kuzey Amerika'dan bize gelerek, halk tıbbı, kozmetoloji ve diyetoloji alanlarında önde gelen yerlerden birisini kazandı.

Bir sürü vitamin var, bu da özellikle önemlidir.kışın eşiğinde, vücudunda onlardan yeterince olmadığında. Kabak, A, B, C, E, potasyum, kalsiyum, bakır, flor, fosfor, çinko, sülfür, demir vitaminleri içerir. Bu nedenle insan için gerekli olan en vitamin ve minerallerin doğal kaynaklarından kaynaklanan bu ürünlerden biridir. Vitamin T ağır gıda daha iyi absorbe izin verir ve obeziteyi önler, çünkü vitamini oldukça nadir T kabak yüksek içerik, domuz, sığır ve diğer yemekler çok kalın neredeyse iyi garnitür çağrılabilir.

Büyük olasılıkla, bu yüzden kabak ve balkabakdiyet, dünyanın dört bir yanındaki beslenme uzmanları tarafından çok sevilir, çünkü sağlığa zararsız olarak daha fazla kilo vermek isteyen herkes için yiyecek için bu sağlıklı sebzeyi kullanmanızı tavsiye eder.

Kabak kalorili içeriği (yanı sıra en sebze)son derece küçük - yüz gram başına yirmi beş kilokalori. Kabuklu tohumların yağ içeriğinden dolayı daha kalorisi vardır. Günün ilk yarısında en iyi kilo vermek için bir kabak var.

Sadece sopa yapmaya çalışanlar içinsağlıklı yaşam tarzı ve doğru yemenin yanısıra, kalori sayımına dayalı diyetlerde oturanlara, monotonluk konusunda endişelenmeyin. Bu sebze kek yapabilirsiniz sayesinde,, pişmiş marine ve buğulama, bir lapası ve patates püresi olarak yenebilir, buna ve düşük kalorili reçel krep yapar ve çiğ yemek.

Aynı mono-besin destekçileri kilo kaybı için kabak diyeti için mükemmeldir.

Bu diyet dört gün sürer, bunun içinortalama iki veya üç kilogram kaybedilir. Akciğerlere aittir, ancak hayatta kalmak hala oldukça zordur. Beslenme uzmanları, tuz ve şekeri kötüye kullanmamalarını ve ayrıca bol miktarda sıvı içmelerini önerirler. Diğerleri gibi, balkabaklı diyet de fiziksel egzersizlerle birleştirirseniz en iyi sonuçları verir.

Diyetin ilk günü kahvaltı için yenmesi gerekirdarı ile balkabağı lapası, darı ve kabak aynı oranlarda alınır. Öğle yemeğinde, bir dilim kara ekmekle yiyebileceğiniz kabak çorbasını yemeniz gerekir. Akşam yemeği için, üç yüz gram balkabağı havuç krep bekliyorsunuz.

İkinci gün, kabak diyeti içerirbulaşıkları izliyor. Kahvaltı - havuç ve kabak salatası, limon suyu ile bir kısmı, bir giyinme olarak, en iyisi - her zeytinyağı; darı ve kabak püresi bir kısmı. Öğle yemeği - sebze borsch ve iki küçük kabak pirzola. Akşam yemeği - salata vinaigrette bir kısmı.

Kahvaltıda üçüncü günde bir porsiyon porsiyonu beklersiniz.pirinç ve kabak, eşit olarak alınan ve havuç ve kabak salatası bir porsiyon. Öğle yemeği için - sebze borsch ve iki kraker, tercihen siyah veya kepek ekmek bir porsiyon. Akşam yemeği için - kabak güveç, kabak, havuç ve tatlı biber büyük bir kısmı.

Son dördüncü gün. Kahvaltıda havuç ve kabak salatası, bir tabak pirinç lapası ve balkabağı servis edilir. Öğle yemeği için - sebze borsch büyük bir kısmı ve iki yüz gram kabak-havuç krep. Akşam yemeği için - güveç büyük bir kısmı.

Bu çeşit diyet, siparişi sıfırlamanıza izin verecektiriki veya üç kilogram. Diyet sırasında multivitaminleri almayı unutmayınız, ki bu eksik mineralleri ve eser elementleri doldurabilir, çünkü herhangi bir mono-diyet onların eksikliğine yol açar.

Hızlı ve karlı bir şekilde kilo vermek isteyenler içinsağlık için kabak diyeti için idealdir. Bunu deneyen kişilerin değerlendirmeleri sadece olumludur, ancak herkes böyle bir diyetin sürdürülmesinin bazen zor olduğunu kabul eder. Belki de bu yüzden bu kadar kısa - sadece dört gün. Ancak, kilo vermeye karar veren bir kişi ne durdurabilir? Kesinlikle bir diyetin dört günü için değil.

Kabak diyeti 2019

Kabak diyeti 2019

Related news

 • Lada Priora: özellikleri ve tanım
 • Tel Şehriyeli Pirinç Pilavı
 • Kadına Dair Herşey
 • Çocuklarda beslendikten sonra regürjitasyon
 • Yemek Yedikten Sonra Mide Bulantısı Halsizlik İshal Baş Ağrısı Ne İyi Gelir

 • Kabak diyeti

  Kabak diyeti


  Kabak diyeti

  Kabak diyeti

  Kabak diyeti

  Kabak diyeti

  Kabak diyeti

  Kabak diyeti

  Kabak diyeti

  Kabak diyeti

  Kabak diyeti

  Kabak diyeti