Kırmızı balık turşu nasıl 2019

Kırmızı balık turşu nasıl 2019 Kırmızı balık turşu nasıl

Kırmızı balık turşu nasıl

Herhangi bir şenlikli masaya büyük bir katkıkırmızı balık olacak. Tuzlu kırmızı balık, kendinizi pişirmek ve sevdiklerinizi şaşırtmak güzel olacak gerçek bir inceliktir. Fakat kırmızı balığı nasıl alırız, böylece masadaki en iyi tedavi olur ve tüm misafirler lütfen? Her şeyden önce, balık satın alırken, tazeliğine dikkat edin. Kemiksiz en taze balıkları seçmek tavsiye edilir. Aşağıdaki türleri tuzlamak için mükemmel: chum somon, somon, alabalık, char. Tuzlu balık bütün fileto olmalı veya dilimler halinde kesilmiş olmalıdır. Cilde tuz almayın, aksi takdirde daha sonra kesmek zor olacaktır.

Dekapaj yöntemimiz için çok az malzeme gerekli olacaktır: 1 kg taze alabalık filetosu, tuz, şeker, sitrik asit ve votka. Tuzlama yöntemi karmaşık değildir, ancak her aşamaya dikkat gerektirir.

Filetoları deriden temizleyerek başlayın vekemikleri ve iyice durulayın. Hafif dondurulmuş filetolar keskin bir bıçakla ince dilimler halinde kesilir. Tuzlama için uygun derin bir kap kullanın. Tüm filetolar ince şeritler halinde kesildiğinde, bunları yavaş yavaş tepsiye koyabilirsiniz. İlk tabakayı yerleştirdikten sonra, mevcut tüm malzemelerle balık serpin, sitrik asit ve votka serpin. Malzemelerin üzerine serpilmiş tüm balıkları koymadan önce bunu birkaç kez yapın.

Balýk kapýsýndan sonra yiyecekleri sýkýlabilirfilm, ama balığın boğulmasını önlemek için filmde birkaç kürdan yapmak emin olun. Balıkları oda sıcaklığında 5 saat bekletin, daha sonra birkaç gün için, kabı buzdolabında balıkla kapatın, periyodik olarak dışarı alın ve tepsinin altından suyu dökün. Meyve suyu yavaş yavaş balığa emildiğinde, balıkları konteynırdan kaldırabilir, durulayıp kuru bir kaba koyun. Şimdi, evde kırmızı balık nasıl alınır, biliyorsunuz, sadece peynir, tereyağı veya zeytin ile balık sunarak misafirler lütfen kalır. Tuzlu balıklardan elde edilen sandviçler, şampanya veya kırmızı şarap için mükemmel bir atıştırmalık olacaktır.

Başka birçok yol varKırmızı balığı al. Bunlardan biri bir öncekine benzer, ancak turşusu için biraz başka malzemeler kullan. Genellikle bir bardak su, yaklaşık 1/3 fincan asetik öz, yaklaşık 2-3 yemek kaşığı bitkisel yağ, 3 yemek kaşığı şeker, 2 çay kaşığı tuz ve aynı 2 çay kaşığı limon kabuğu rendesi alın. 1 kg kırmızı balık için yeterli miktarda margarin için yeterlidir. Konteynırdaki balık parçaları (aynı zamanda kıyılmış soğan halkaları, biraz kıyılmış sarımsak ve yaban turpuları koymak da tercih edilir) tamamen hazırlanmış turta dökülür ve buzdolabında 3-4 gün balık bırakılır.

Birçok ev hanımı, nasıl turşu sorusu üzerinekırmızı balık, en az sayıda malzemeyi kullanarak, çok basit bir şekilde cevap verirler: balıkları bitkisel yağla tuzlayın. Asitleme yolu, öncekilerden biraz farklıdır. Ayrıca kemiklerin ve cildin balıklarını temizlemeniz, ince plakalarla kesmeniz, en az 0.5 cm kalınlığında kesmeniz, her şeyi önceden hazırlanmış bir kaba koymanız ve her şeyi yağ ile doldurmanız gerekir. Yarım bardak bitkisel yağ yeterli olacaktır. Tabii ki, tuz hakkında unutma. Yarım bardak tereyağı ve 1 kilo balık için 3 çay kaşığı tuz alın.

Marine balığı kullanmadan nasıl kırmızı balık turşusu yapılır? Ayrıca her şey çok basit! Dilimlenmiş fileto parçalarını bir araya getirin, tuzla silin, bir kağıt havlu veya başka bir temiz bezle sarın, sıkıca kapatılmış bir tepsiye koyun ve birkaç gün buzdolabına koyun. Genel olarak, farklı yöntemler kullanarak kırmızı balıkları salgılamanın ne kadar lezzetli olduğunu biliyorsunuz, bu yüzden hemen işlemi başlatmanızı tavsiye ediyorum! Doktorlar vücut için önemli mikro elementler içerdiğinden, çeşitli şekillerde balık yemelerini tavsiye ediyorlar.

Kırmızı balık turşu nasıl 2019

Kırmızı balık turşu nasıl 2019

Related news

 • Boyundaki lenf nodu iltihaplandı: tedavide tavsiye ve öneriler
 • Siyasi görüş
 • Diyet Yaparken Hangi Besinlerden Uzak Durmalı
 • Halk ilaçlarıyla bağışıklığı nasıl geliştirebilirim
 • Çörek Otu Yağı Faydaları Nelerdir

 • Kırmızı balık turşu nasıl

  Kırmızı balık turşu nasıl


  Kırmızı balık turşu nasıl

  Kırmızı balık turşu nasıl

  Kırmızı balık turşu nasıl

  Kırmızı balık turşu nasıl

  Kırmızı balık turşu nasıl

  Kırmızı balık turşu nasıl

  Kırmızı balık turşu nasıl

  Kırmızı balık turşu nasıl

  Kırmızı balık turşu nasıl

  Kırmızı balık turşu nasıl