Kırımda Solnechnogorskun Görülecek Yerler: turistlerin fotoğrafları ve fotoğrafları 2019

Kırımda Solnechnogorskun Görülecek Yerler: turistlerin fotoğrafları ve fotoğrafları 2019
18.08.2019

Kırımda Solnechnogorskun Görülecek Yerler: turistlerin fotoğrafları ve fotoğrafları 60

Kırım'da Solnechnogorsk'un Görülecek Yerler: turistlerin fotoğrafları ve fotoğrafları

Solnechnogorsk küçük bir tatil köyüdürKırsal bir aile tatili için ideal olan Kırım. Son yıllarda çok sayıda küçük misafirhane, rekreasyon merkezi ve her zevke hitap eden yatılı evler inşa edilmiştir, bu yüzden oraya gidenler, konaklama ile ilgili herhangi bir sorun yoktur. Tabii ki, yerel eğlence Yalta, Feodosia veya Sudak'tan daha azdır, ancak Solnechnogorsk bölgesindeki turistik yerler de dikkat çekmektedir.

Tatil hakkında kısa bilgi

Solnechnogorsk köyü 25 km uzaklıktadır.Büyük Alushta. Ulu-Uzen nehri vadisinde dağların eteğinde yer almaktadır. Köyde ve çevresinde birçok üzüm bağları ve bahçesi vardır, bu nedenle tatilciler taze ve ucuz meyvelerin tadını çıkarırlar.

Solnechnogorsk'un başarılı konumu sayesindeKırım'ın birçok ünlü mimari, doğal ve tarihi eserine araba gezileri için uygun bir başlangıç ​​noktasıdır. Ancak, turistlerin önemli bir kısmı, köyün kendisinde daha fazla zaman geçirmeyi tercih etmektedir.

Solnechnogorsk bölgesinde turistik yerler

plaj

Solnechnogorsk'in bu ana görüşünün başlıca avantajları:

 • uzunluk (neredeyse 1 km) ve genişlik (30 m);
 • çakıl kaplama;
 • karşılaştırmalı boşaltma;
 • Kıyıdaki su diğer tatil yerlerinden daha temizdir;
 • Böyle vd parasailing at yıkama sulu bisiklet, motosiklet ve muz gibi eğlence kullanılabilirliği.

Jur-Jur

İlgi çekici yerler hakkında söylüyorumSolnechnogorsk, her şeyden önce köyün yakınında bulunan şelalenin muhteşem güzelliğini çağırdı. Onun adı, "su" olarak tercüme edilen Ermenice "dzhur" kelimesinden gelmektedir. Doğanın bu anıtı yüksekliği 15 metre, genişliği 5 m'dir Jur-Jur şelalesi sadece Kırım'daki en güçlü değil, aynı zamanda en tehlikeli olanıdır. Bu nedenle turistlerin, akarsularının altında yüzmeyi denememeleri tavsiye edilmemektedir.

Jur-Jur'a gezi, diğer şeylerin yanı sıra, daha ayrıntılı tartışılacak olan Solnechnogorsk'un diğer turistik yerlerini görmeye de izin veriyor.

Solnechnogorsk gözde mekanları

Haphal Tabiatı Koruma Alanı

Başka ne ilginç Solnechnogorsk? Atraksiyonlar (aşağıdaki fotoğrafa bakınız) eşsiz doğal nesnelerdir. Bağımsız olarak veya organize turist gruplarının bir parçası olarak ziyaret edilebilirler (fiyat kişi başına yaklaşık 700-750 ruble). Dikkat çeken nesnelerden biri de Khapkhal Rezervidir.

Bu arada, yukarıda belirtilen Jur-Djur şelalesiSolnechnogorsk'un bu ünlü manzarasının bulunduğu bölgede yer almaktadır. Rezerv, gürgen, kayın, ıhlamur, fındık, üvez ve kızılcık yetiştiren 250 hektarlık bir alana sahiptir. Rezervin bazı kısımlarında iki asırdan fazla meşe ve Kırım çamı ağaçlarını görebilirsiniz. Khapkalsky rezervinin topraklarına giriş ücreti ödenir. Ziyaretin maliyeti 100 ruble.

«Hiciv ve mizah orman parkı»

Hayat krank olmadan ilgi çekiciydi. Bu düşünce bu en sıradışı konumlar Solnechnogorsk (Kırım) tarihini bilen herkes aklına gelen. turist tek başına orada bulunan "sanat" hakkında bilgi almak zorunda yazık ki, "hiciv ve mizah Ormanı" oluşturdu erkek, artık hayatta. Buna ek olarak, onlar polis mahkum, huysuz hostes, çiftçiler, alkolikler ve diğerlerinin kostümler giymiş çok sayıda sıva-beton heykeller, arka planı eğlenceli fotoğraf çekimi yaşıyoruz. Bazı kişiler sunulan karakterler Jack Vosmerkin hakkında hikayeleri ve Aleshkovskii Hughes filmin karakterleri benzediğini işaret etmektedir.

Solnechnogorsk Gezilişleri

Demerdzhi

Kırım'ın en ünlü dağlarından biri buBolshaya Alushta ve Solnechnogorsk üzerinden kuleler ve bu kısımlarda dinlenen turistlerin çektiği pek çok fotoğrafta görülebilir. Gemerdzhi genellikle bir bukalemun adı verilir, çünkü yamaçları güneş ışınlarının insidansına bağlı olarak renk değiştirebilir. Dağ sırası, Kuzey ve Güney bölümlerine ayrılmıştır. İkincisi, ilkinin 110 m altında olmasına rağmen, gizemli Hayaletler Vadisi'ni ziyaret etmek isteyen turistlerle daha popülerdir. Tuhaf bir şekle sahip kayaçlar var. Bunlardan biri Maria'nın yerel sakinleri tarafından çağrılırken, diğerleri onu II. Catherine'e benzetmeyi tercih eder. Jemerji dağı da çevredeki sık depremlerle ünlüdür. Son en güçlü sarsıntılar 1927'de kaydedildi. Görgü tanıklarına göre, masifin tepesinden düşen taşlar, ayağa uzanan küçük bir Tatar köyünü doldurdu.

Solnechnogorsk Kırım manzaraları

Karaby-Yayla

Bu ada sahip dağ silsilesiÖzellikle jeolojiye meraklı olanlar için yürüyüş yapmak için harika bir yer. Özellikle Karabi-yail'de 4000'den fazla karst hunisinin yanı sıra 261 mağara ve bir doğal maden görülebilir. Kırım zindanlarının sırlarını çözmek isteyen amatör kaşifler tarafından seviliyorlar, bunların birçoğunun çeşitli mahlukatların yardımıyla ana doğaya ulaşılması ve süslenmesi zor. Şansınız varsa, yüzlerce yıl önce yarımadanın üzerinde yaşayan eski hayvanların iyi korunmuş kemiklerinin mağaralarında da rastlanabilirsiniz.

Temple-Deniz Feneri

Ölenlerin tümüne eşsiz bir anıtsularda Malorechenskoye köyünde. Tapınak St. Nicholas the Wonderworker adına kutsanmış ve Kırım'ın en yüksek dini binasıdır. Ana haç altında, çeşitli melodileri ve büyük bir feneri uyandıran elektrik kontrolüne sahip çanlar vardır.

Tapınağın yakınında, batık bir geminin enkazı şeklinde dekore edilmiş olan Su Üzerinde Bir Afet Müzesi (17, Diža Sokağı) bulunmaktadır.

Solnechnogorsk manzaraları

Tadım odası "Grotto" Seventh Cennet "»

Adrese: st. Solnechnogorsk'taki Kotsyubinsky, 8, ünlü yerel şarapları tadabileceğiniz Kırım'ın en iyi yerlerinden biridir. Devlet çiftliği "Malorechenskoe" de faaliyet gösteren tadım odası, büyük bir sevgi ile dekore edilmiştir ve her şey orada yapıldı, böylece misafirler hoş bir zaman geçirebilirsiniz. "Grotto" Yedinci Cennet "de yarımadada tek şarap Müzesi de var. Standart gezi, sergilenmesi ile tanışıklığı, Kırım'da ruhların üretim tarihini ve 12 şarap tadımı üzerine bilişsel bir derste varlığını içerir. Ayrıca, konuklar iki yazarın içkisini tadacaklar: Solnechnogorsk ile ünlü "Nectar Massandra" ve "Cabernet Catherine".

Solnechnogorsk gözde mekanları

Alushta şehir merkezi

Solnechnogorsk'ta tatil yapacak olanlarve yakınlardaki tesislerde eğlence mevcuttur. Örneğin, Alushta akvaryumunu ve yunus akvaryumunu ziyaret etmeye değer. Ayrıca, Aluston antik kalesi, park "Kırım'da minyatür" ve diğerleri dikkati hak ediyor.

Şimdi Solnechnogorsk'un ne kadar ilginç olduğunu biliyorsunuz.kimin konumlar yukarıda sunulmaktadır. Bu bilgi, yerel plajlardaki muhteşem dinlenmeyi tamamlayacak ilginç bir gezi programı oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Kırımda Solnechnogorskun Görülecek Yerler: turistlerin fotoğrafları ve fotoğrafları 2019

Kırımda Solnechnogorskun Görülecek Yerler: turistlerin fotoğrafları ve fotoğrafları 2019

Related news

 • Saçlar için renkli sütlü çikolata. Yeni bir resim ara
 • Karamelli Muhallebi Tarifi
 • Fatih Aktimur
 • Kullanışlı Yuvarlak Kese Lif Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
 • Hindistan Cevizi Yağı ile Saç Bakımı

 • Kırımda Solnechnogorskun Görülecek Yerler: turistlerin fotoğrafları ve fotoğrafları 80

  Kırımda Solnechnogorskun Görülecek Yerler: turistlerin fotoğrafları ve fotoğrafları


  Kırımda Solnechnogorskun Görülecek Yerler: turistlerin fotoğrafları ve fotoğrafları 31

  Kırımda Solnechnogorskun Görülecek Yerler: turistlerin fotoğrafları ve fotoğrafları 79

  Kırımda Solnechnogorskun Görülecek Yerler: turistlerin fotoğrafları ve fotoğrafları 48

  Kırımda Solnechnogorskun Görülecek Yerler: turistlerin fotoğrafları ve fotoğrafları 46

  Kırımda Solnechnogorskun Görülecek Yerler: turistlerin fotoğrafları ve fotoğrafları 73

  Kırımda Solnechnogorskun Görülecek Yerler: turistlerin fotoğrafları ve fotoğrafları 36

  Kırımda Solnechnogorskun Görülecek Yerler: turistlerin fotoğrafları ve fotoğrafları 66

  Kırımda Solnechnogorskun Görülecek Yerler: turistlerin fotoğrafları ve fotoğrafları 74

  Kırımda Solnechnogorskun Görülecek Yerler: turistlerin fotoğrafları ve fotoğrafları 50

  Kırımda Solnechnogorskun Görülecek Yerler: turistlerin fotoğrafları ve fotoğrafları 6

  Kırımda Solnechnogorskun Görülecek Yerler: turistlerin fotoğrafları ve fotoğrafları 37