Kılıflı elbiseler: uzun, kısa, dörtte üçKılıflı elbiseler: uzun, kısa, dörtte üç


Kılıflı elbiseler: uzun, kısa, dörtte üç 87 13.02.2019, 21:30

Kılıflı elbiseler: uzun, kısa, dörtte üç

Kollu elbiseler git gide popülerlik kazanmaktadır. Ve birçok kadın gardıropunda yerlerini buldular. Bu kıyafetler pratiklik ve rahatlık için iyi, ayrıca büyüleyici, zarif ve dişil olup herhangi bir mevsim için de bir model seçebilirsiniz.

Bayan giyim modelinin açıklaması

kılıfla elbise

Ile elbiselerin bazı avantajları sayesindeKılıf değiştirilemeyen bir şey haline geldi. Ne de olsa, oldukça evrenseldir: Bu kıyafet, herhangi bir kutlama, iş veya arkadaşlarınızla toplantıya güvenle koyulabilir. Buna ek olarak, bu elbiseler olumlu şekil vurgulamaktadır ve bazı eksiklikleri gizlemek.

Ve bu nedenle kollarınınfarklı uzunluklar: kısa, üç çeyrek veya uzun. Ayrıca kelepçelerle birlikte dar, geniş ve alevlenerek gelirler. Her şeyden önce adil seks arasında bileklere kollu popüler elbiseler var. Bunun nedeni, yılın herhangi bir zamanındaki önemi. Sonuçta, sıcak bir sonbahar gününde bir saten veya guipure kıyafeti gibi hafif bir şeyler koymak istiyorsunuz. Ve kışın bir istisna değildir ve bu yüzden yünlü veya örme kumaş modelleri seçebilirsiniz.

gece elbisesi

Elbise stilleri

Bu tür elbiselerin bazı evrensel tarzlarını düşünelim:

 • Uzun kollu mini elbise. Bu stildeki modellerin çoğu arka tarafa açık bırakılarak çekici hale getiriliyor. Kız, imajını daha fazla şehvet ve romantizm vermek isterse elbise uygundur. Bu kıyafette vücudun bazı kısımları göze açıkken eller gizli kalır.
 • Bir omuz üzerinde kolları olan uzun düz dikiş. Bugün çok şık bir tarz. Kılıfın uzunluğu ve elbisenin kendisi farklı olabilir, bu da üslubu ve güzelliği azaltmaz. Bu kıyafet zerafet, zerafet imgesi verecek ve hem ciddi hem de samimi bir parti için mükemmel bir uyum sağlayacak.
 • Bir monofonik kumaştan dikilmiş bir manşon ve derin bir kesim ile elbiseler. Aksesuar ve ayakkabılarınızı doğru bir şekilde seçerseniz, herhangi bir yaşam için bir kıyafet alacaksınız.
 • Pratiklik ve konforu takdir edenler için, buna değerBir boğazlıya benzeyen, üç çeyrek kollu bir elbise ile elbise dikkat edin. Çoğu zaman, bu kıyafetin bir V yakalı veya bir yaka standı vardır. Kıyafet, çekici silueti olumlu bir şekilde vurgulayan şekle sıkıca uyuyor.
 • Kollu elbiseler, genellikle orijinal dekorasyon ve dekorda farklılık gösterir. Ve bireysellik eklemek için ona çiçek, yay veya başka dekor elementleri ekleyin.
 • Yemyeşil şekillerdeki kızlar, sıkıntılı kollu muhteşem elbiseler olacak. Ne de olsa kadınlıklarını ön plana çıkaracak ve figürü görsel olarak ayarlayacaklar.

dört çeyrek kollu elbise

Kol 3/4

Üç çeyrek kollu veya bileğe kadar bir elbise,Şüphesiz, şık, güzel ve muhteşem. Bu yüzden aksesuarları dikkatli bir şekilde seçmelisiniz. Örneğin, bu tarz elbiseler için çeşitli mücevherler uygundur. Örneğin, masif halkalar ve ince zincirler, bilezikler, kolye ve küpeler olabilir. Ve elbette, orantı hissini unutmamalı ve aksesuarları aşırıya kaçmamalıyız çünkü uzun kollular dikkat çeken bir faktördür.

Kısa kollu

dantel kollu elbise

Kısa kollu elbiseler daha az popüler değildir. Bu tarzın kesimde kendine özgü özellikleri vardır. Çoğu zaman, manşetler kıyafetin ana öğesidir. Böylece çeşitli türlere ayrılırlar:

 • vtachnoy;
 • tek kesim;
 • reglan;
 • Kombine.

Vtachnoy en yaygın olanlardan biridirkollu çeşitleri. Farklı tarzlarda kadın kıyafetleri yaratmak için kullanılır. Bu en çeşitli modelleri: kollu, gündelik, iş, düğün ve abiye. Yaz aylarında elbette bu kıyafetler de giyilebilir. Ancak bu gibi kıyafetlerin üzerindeki kollu bezemeler dekorasyon görevi görür.

Tüm kol

Kolsuz kollu elbise kazanırsıradışı nedeniyle popülerlik. Bu modelin karakteristik özelliği, ön raf ile arka arasında dikiş olmamasıdır. Bu tür manşonlar - açısal bir figürün sahipleri için en iyi seçim, ve hepsi de silueti yumuşattığı için onu pürüzsüz ve kadınsı bir hale getirdi.

Bu model elbise kim takacak?

Tam kollu kollu elbise, şunların seçtiği kişiler tarafından seçilmelidir:

 1. Bir dikdörtgene benzeyen erkek tipi. Bu kılıf sayesinde, bu kız görsel olarak daha kadınsı görünecek.
 2. Üçgen bir şekil - bu tür bir manşon kesimi vücudun üst ve alt kısımlarını dengeleyecektir.
 3. Büyük eller - sağlam kollu görsel olarak onları daha şık hale getirir.

Ama aynı zamanda yuvarlak kızlarşekil, yuvarlak yüz ve geniş omuzlar, bütün kollu kollu elbiselerden kaçınılmalıdır. Neden? Bunun nedeni, figürlerine daha büyük bir hacim vermeleridir.

bir kol ile düz elbise

raglan

Raglan tipi manşonlar aslında bir elementtierkek üniformaları. Onlar İngiliz Field Marshal Reglan onuruna seçildi. Üniforması, savaşlarda kaybettiği elin yokluğunu gizlemek için tasarlanmış özel bir kesime sahipti. Zamanla, bu giyim unsuru kadın giyim tarzlarına göç etti.

Kıyafetini kim yapacak?

Bu tür kollu elbiseler modelleri şunlardan daha iyidir:

 1. Kim dikkat çekmek ister - bu mükemmel asistanın özgün tarzı elbise-raglan olacaktır.
 2. Kim böyle bir modelin hafifliği ve havadarlığı nedeniyle kendini kadınlık ve çekiciliğe eklemek ister.
 3. Kim biraz tam rakam - kıyafet omuz çizgisini ayarlamak ve masif ellerini yukarı kapsayacaktır.
 4. Konfor için kimin umurunda - elbise raglan sizin beğeninize uyacak ve harekete müdahale etmeyecek.
 5. Kim kendi başına kıyafet yapmak ister, çünkü bu elbisenin dikmek, dikmek ya da bağlamak kolaydır.

Ayrıca, bu gibi kıyafetler unutulmamalıdırstil eklemek hacmi, ancak etek en iyi düz olduğundan, çünkü yemyeşil alt kalçaları daha da yuvarlar. Ayrıca, masif süslemelerden kaçının ve daha zarif mücevherleri tercih edin.

tek parça kol ile elbise

Dantel kollu

Dantel kollu elbise - bu genellikledüğün kıyafetleri. Stil inanılmaz çeşitlilik. Ve mutlu gelin kendini aynı, büyülü elbise için seçer: zeminde bir uzunluk olabilir ve kısa veya bir tren ile olabilir. Ama aynı zamanda kıyafetin en iyisi de en farklı olanıdır: korse askısızdır veya onların varlığıyla, uzun veya kısa kolludur. Çok uzun zaman olmasa da, serin havada bile açık omuzlu elbiseler tercih etti. Ancak daha çok, farklı uzunluk ve tarzdaki kollarla birlikte uzun süredir seçim yapmaya başladı.

Tek parça kol ile bir elbise giymek daha iyidir Küçük bir sonuç

Artık kıyafetlerin bir manşonla ne olduğunu biliyorsun. Gördüğünüz gibi, şimdi çok çeşitli kıyafetler var. Her biri özgün ve özgün bir şekilde kendi yoludur. Beğendiğin birini seç.

Kılıflı elbiseler: uzun, kısa, dörtte üçKılıflı elbiseler: uzun, kısa, dörtte üç

Related news

 • TIĞ İŞİ ÇEYİZLİK PATİK YAPIMI
 • Arkadaşlarım konulu bir deneme yazıyoruz
 • Terbiyeli Dana Paça Çorbası Videosu
 • Çocuklarda ve yetişkinlerde Kalpte Sesler

 • Kılıflı elbiseler: uzun, kısa, dörtte üç 21

  Kılıflı elbiseler: uzun, kısa, dörtte üç


  Kılıflı elbiseler: uzun, kısa, dörtte üç 6

  Kılıflı elbiseler: uzun, kısa, dörtte üç 55

  Kılıflı elbiseler: uzun, kısa, dörtte üç 74

  Kılıflı elbiseler: uzun, kısa, dörtte üç 42

  Kılıflı elbiseler: uzun, kısa, dörtte üç 58

  Kılıflı elbiseler: uzun, kısa, dörtte üç 94

  Kılıflı elbiseler: uzun, kısa, dörtte üç 68