Jel Kontraktubeks streç işaretleri: kadınların yorumları 2019

Jel Kontraktubeks streç işaretleri: kadınların yorumları 2019

Jel Kontraktubeks streç işaretleri: kadınların yorumları 48 23.02.2019, 02:52

Jel "Kontraktubeks" streç işaretleri: kadınların yorumları

streç işaretleri gelen contractubex yorumlar

Bildiğiniz gibi, yara izleri sadece erkekleri süslüyor. Ama kadınlar her zaman mükemmel görünmek isterler. Fakat maalesef, bir kadının vücudunun veya yüzünün bir nedenden dolayı bir yara izi oluşturduğu zamanlar vardır. Bu bir trajediye dönüşür. Bayanlar, bir kural olarak, bu konuda çok endişeli. Sonuçta, bir plastik cerrahın yardımı olmadan bu hasardan kurtulmak çoğu zaman imkansızdır. Buna ek olarak, hamilelik ve doğumdan sonra ya da belirli yerlerde cildin büyük vücut ağırlığındaki değişikliklerin bir sonucu olarak, adil seks birçok temsilcisi, sözde streç işaretleri vardır. Bu kusurlardan basit yöntemlerle kurtulmak da imkansızdır. Gerçekten çok ciddi ve sadece cerrahın neşteri kadınlara yardım edebilir mi? Hala bir çıkış yolu olduğu ortaya çıkıyor. Streç işaretleri bu yeni araç "Kontraktubeks". Onun hakkındaki yorumlar zaten ortaya çıktı. Bakalım, gerçekten bu kadar etkili mi?

krema contractubex

Preparatın yapısı

İlacımızın nasıl çalıştığını anlamak için, kompozisyonuna dönelim.

 • Allantoin. Kornifiye skarın yumuşatılmasını teşvik eder, yeni cilt tabakalarının oluşumunu katalize eder, kan akışını iyileştirir.
 • Soğan Özü Seraya. Kan pıhtılarını eritir, iltihabı hafifletir, sert bir yara izi oluşturan hücrelerin oluşumunu engeller.
 • Heparin sodyum. Skar dokusunun sertliğini yumuşatır.

Aşağıda da ele alacağımız streç izlerinden jel "Kontraktubeks" in etkisi, bileşimindeki maddelere bağlıdır. Bu bizim bir sonraki bölümümüz.

"Kontraktubeks" uzantıları ile nasıl mücadele ediyor?

Karmaşık etki sonucundaVücuttaki jelin bileşenleri kollajen üretimini uyarır. Bu durumda, yara (ve bizim durumumuzda - esneme) skar başlar. Bu aşamada kornifiye bir tabaka oluşur. Çözeltinin bileşenleri onu yumuşatır. Sonuç olarak, yara izi daha az görünür hale gelir, bölgesinde kızarıklık kaybolur. Germe noktasında, sadece zar zor görülen bir ışık şeridi bulunur. Jel "Kontraktubeks", streç işaretleri, genel olarak, olumlu, gözden geçirme - taze skar daha hızlı bir "olgunlaşma" elde etmek için görevi. Bu nedenle, mümkün olan en kısa zamanda kullanmaya başlamak önemlidir. Ancak ihmal edilmiş durumlarda bile, çözüm çok etkilidir.

uygulama

Kontraktubeks kremi nasıl uygulanır? Bu çok basit! Etkilenen bölgeye günde 2 veya 3 kez uygulayın, hafifçe cilde sürün. Taze bir yara izlerseniz, tedaviyi 4 hafta içinde uygulamak yeterli olacaktır. Ancak ilaç, yara hafifçe sıkıldıktan sonra uygulanmalıdır. Uzun süre önce ortaya çıkan eski bir skar veya streç işaretleri tedavi etmeye karar verirseniz, uygulama kursunun 3-6 aya çıkarılması gerekecektir. Bu durumda, jel günlük olarak uygulanmalıdır.

çatlaklara karşı

Kadın Geribildirimi

Ve şimdi bayanlar hakkında ne diyorlar?jelin kullanımı. Çoğu bu ilacın çatlaklara karşı kullanılabileceği konusunda hemfikir. Olumlu geribildirim yazan kadınlar, birkaç hafta içinde cilt defektlerinin daha az fark edilir olduğunu fark ettiler. Ayrıca, bu çare yardımıyla çatlaklardan kurtulmanın imkansız olduğunu söyleyen olumsuz yorumlar da vardır. İster inanın ister inanmayın, bu ifadeler kendi işinizdir. Ama belki de, herhangi bir yaradan kurtulmamız gerektiği ortaya çıktıysa, ameliyat gibi radikal yöntemlerle başlamamak daha iyidir.

Böylelikle, “Kontraktubeks” jelinin cilt lekeleriyle başa çıkmamıza yardımcı olacağına karar verdik. Bu konuyla ilgili yorumlar etkinliğini doğrulamaktadır.

Jel Kontraktubeks streç işaretleri: kadınların yorumları 2019

Jel Kontraktubeks streç işaretleri: kadınların yorumları 2019

Related news

 • Scots aktris Joanna Vanderham: biyografi ve yaratıcı etkinlik
 • Bursa Kestane Şekeri Tarifi
 • Ucuz Düğün Yapmanın Püf Noktaları

 • Jel Kontraktubeks streç işaretleri: kadınların yorumları 42

  Jel Kontraktubeks streç işaretleri: kadınların yorumları


  Jel Kontraktubeks streç işaretleri: kadınların yorumları 46

  Jel Kontraktubeks streç işaretleri: kadınların yorumları 67

  Jel Kontraktubeks streç işaretleri: kadınların yorumları 33

  Jel Kontraktubeks streç işaretleri: kadınların yorumları 66

  Jel Kontraktubeks streç işaretleri: kadınların yorumları 61

  Jel Kontraktubeks streç işaretleri: kadınların yorumları 86